Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Geëboniseerde 19e eeuwse pianokruk in zeer goede staat. 55x33ø

2 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering en leeuwenkoppen in zeer goede staat 92x50x45cm.

Armleunstoel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia omstreeks 1900 (minimale fineerschade) 89x52x60 Cond:G

Tafeltje
Resultaat: 50 EUR

Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78

Jalouzie kastje
Resultaat: 45 EUR

Oud kastje met jalouziedeurtjes en 2 lades, 2e helft 20e eeuw, 80x47x28cm Cond:R/G

Kastje
Resultaat: 45 EUR

Originele mahoniehouten grammofoon kastje ca. 1900 met 2 deurtjes in goede originele staat 57x47x103

Tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke wortelnoten tafel met geschulpt blad, snijwerk met klauwpoten omstreeks 1900, lichte fineerschade 68x80ø Cond:G

4 Stoelen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Louis Philippe stoelen met roze velours bekleding in goede staat 96x53x44 cond:G

Ovale tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe tafel met geschulpt blad en bewerkte poot 60x56x77cm Cond:G

Mahonie theetafel op wieltjes
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Art Deco thee klaptafel omstreeks 1930 met etage en wielen in goede originele staat. 72x70x70 Cond:G

Engels dressoir
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Engels dressoir omstreeks 1920 met 2 deuren en 2 lades, getorste poten en spiegelopstand. Cond:R\G 120x43x91cm.

Kersen stoel
Resultaat: 35 EUR

Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G

Stoeltje
Resultaat: 30 EUR

Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.

Mahonie tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten Louis Phillipe bijzettafel met etage omstreeks 1870. 75x75x44 Cond:G

4 Stoelen
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke notenhouten Jugendstil stoelen met bekleding omstreeks 1900( gebruikerssporen) 93x38x49 Cond:G

Spiegel met putti
Resultaat: 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud tafeltje of orgelbankje 20e eeuw met afneembaar blad en opbergruimte 20e eeuw (verf laat los) 57x66x37cm Cond:R

Wand vitrine
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1880 in goede staat 70x78x21cm.

Antieke geslepen spiegel
Resultaat: 20 EUR

Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G

Barokstijl tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.