Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafel massief iepen
Startprijs 500 EUR

Grote iepenhouten tafel naar oud voorbeeld, reflectory table, 21e eeuw in goede staat. 76x99x210cm

Kastje met snijwerk
Startprijs 160 EUR

Antiek eikenhouten gestoken kastje omstreeks 1880 zijkanten ook gestoken met florale decors 73x45x43 Cond:G

Console, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Stukwerk console met marmeren blad (console beschadigd, en ingekort) 89x41x50 Cond:M/R

Wortelnoten naaitafel
Startprijs 225 EUR

Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 60 EUR

Oud eikenhouten hoekkastje gemaakt van oud eiken(eigenbouw) 88x40x23cm Cond:R/G

Linnenkast ca. 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse vurenhouten linnenkast omstreeks 1880 Gründerzeit. uitneembaar met lades en originele bierverf, in goede originele staat. 202x158x62cm Cond:G

Rond tafeltje
Startprijs 75 EUR

Oude vergulde Franse Louis Quinze stijl bijzettafel met groen marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 73x47cm

Noten wijntafel
Resultaat: 170 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse spiegelfineer wijntafel ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 64xø53cm. Cond.: U

Engels kastje met leer
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse ladenkast met bandintarsia en een met leder bekleed blad, omstreeks 1900 in goede staat 50x107x51

Theekastje met opstand
Resultaat: 60 EUR

Antiek eikenhouten theekastje omstreeks 1920 met gebogen glas in deurtje en parelrand in goede staat 83x62x40cm

Jugendstil hangkastje
Startprijs 60 EUR

Antiek mahoniehouten Jugendstil hangkastje met ijzeren beslag ca. 1900 met achter de deur vakverdeling en lade. In goede originele staat 52x33x17cm.

Louis Seize tafeltje
Startprijs 160 EUR

Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat

Eiken buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast Henry Deux omstreeks 1880 met zuilen in goede originele staat 220x130x50cm

Kersen klaptafeltje
Resultaat: 130 EUR

Kersenhouten fineer klaptafel ca. 1870 met 2 lades en garenhouder (werktafeltje), recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 74x52x36cm. en 74x52x70cm.

Eethoek
Resultaat: 80 EUR

Oude antieke eethoek van notenhout bestaande uit 4 Louis Philippe stoelen omstreeks 1870 en een Louis Philippe stijl uittrektafel met 1 extra tussenblad omstreeks 1980 Cond:G 75x110x154

Theemeubel
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met afneembaar presenteerblad rondom glas, en gebogen glas in deur omstreeks 1900 74x77x52 cond;G

Kersen kastje art deco
Startprijs 125 EUR

Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.

Industriële stoel
Resultaat: 70 EUR

Oude ijzeren industriele stoel omstreeks 1930 met lederen zitting, in goede staat 61x43x40cm

2 Noten armstoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee anbtieke notenhouten armleunstoelen omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en goede velours stoffering. 102x70x60cm Cond:G

Niervormig tafeltje
Startprijs 80 EUR

Niervormig tafeltje van mahoniehout met kersen blad 19e eeuw . Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 38x33x47cm. Cond.: U

Bovengedeelte buffet
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits bovendeel van een Danziger Barock stijl buffet, met getorste zuilen omstreeks 1920 90x134x45cm Cond:G

Beschilderd hoekkastje
Startprijs 150 EUR

Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G

Etagere tafel
Startprijs 100 EUR

Franse 19e eeuwse mahoniehouten etage tafel met messing beslag in originele staat. 80cm Cond:G

2 Antieke spiegels
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke 19e eeuwse vergulde spiegels met lichte beschadiging 101x78 en 107x70cm Cond:R/G

Verguld bankje
Startprijs 60 EUR

Verguld handgestoken zit bankje, Louis Seize stijl 20e eeuw, 50x50x100 cm Cond:G

Deur met geëtst glas
Startprijs 200 EUR

Hoge antieke grenen deur met gegraveerd venster omstreeks 1870 in goede staat. 255x78 Cond:G

Dekenkist
Resultaat: 100 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten gestoken dekenkist staande op sledevoeten met origineel Schnappschloss en sleutel. De voorste panelen zijn omgebouwd tot 2 deuren 63x112x57cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke eikenhouten poortjeskist met leeuwenkoppen en snijwerk(delen vervangen) 71x62x158 Cond:G

Dekenkist
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse twentse dekenkist met slot en opbergvak, met gestoken panelen, in goede staat 92x73x155cm 2193

Bretonse kast
Resultaat: 240 EUR

Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.

Pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Geëboniseerde 19e eeuwse pianokruk in zeer goede staat. 55x33ø

Kist
Startprijs 60 EUR

Oosterse houtgesneden kist met rondom figuren voorstellingen 20e eeuw in goede staat 48x95x40cm

Mahonie rolluik bureau
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws rolluik-bureau met 4 lades, rolluik, binnenleven met lades en uitschuifbaar schrijfblad. Minimale beschadigingen 128x60x108cm. Cond.: R

Petit point stoeltje
Startprijs 30 EUR

Oude barokstijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel,86x46x52 Cond:G

Antieke tafel
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel omstreeks 1900 met lade en koperbeslag(stukje lijst weg) 69x68x49cm Cond:R/G

Jalouzie kastje
Resultaat: 45 EUR

Oud kastje met jalouziedeurtjes en 2 lades, 2e helft 20e eeuw, 80x47x28cm Cond:R/G

Eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok kist met Schnappschloss en sledevoeten in goede staat 63x115x64cm.

eiken buffetkast
Resultaat: 110 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1920 in goede staat 200x130x54cm

Eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Duitse eikenhouten kist 18e eeuw met smeedijzeren beslag, oud slot en sleutel, staande op sledepoten 70x110x63cm Cond:G

Theestoof
Startprijs 100 EUR

Antieke theestoof met intarsia 19e eeuws, met koperen binnebak en messing poten 43x25x25cm Cond:G

Tafel, uittrekbaar
Resultaat: 170 EUR

Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.

Tafel met spanpoot
Resultaat: 80 EUR

Wortelnoten Duitse antieke Louis Philippe tafel omstreeks 1870 met houtgestoken bewerkte spanpoten (lichte fineerschade) 72x70x120cm Cond:R/G

2 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering en leeuwenkoppen in zeer goede staat 92x50x45cm.

4 Stoelen
Resultaat: 225 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G

Tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke wortelnoten tafel met geschulpt blad, snijwerk met klauwpoten omstreeks 1900, lichte fineerschade 68x80ø Cond:G

4 Stoelen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Louis Philippe stoelen met roze velours bekleding in goede staat 96x53x44 cond:G

Mahonie kleine commode
Startprijs 100 EUR

Barokstijl kleine mahoniehouten fineer 3-laden commode ca. 1920 staand op hoge klauwpoten met uitschuifbaar blad aan de zijkant. Lichte fineerschade 70x50x50cm. Cond.: R-G

Tafel op 1 poot
Startprijs 35 EUR

Antieke mahoniethouten tafel omstreeks op spanpoot 1860 70x83ø Cond:G

Ronde bewerkte tafel
Resultaat: 100 EUR

Duitse 19e eeuwse eikenhouten barockstijl bijzettafel met geschulpt blad en cherubijn koppen omstreeks 1880(krimpnaad blad) 64x72cm Cond:G

Ovale tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe tafel met geschulpt blad en bewerkte poot 60x56x77cm Cond:G

Siertafeltje
Startprijs 60 EUR

Decoratief oud Oosters siertafeltje bewerkt, en met spiegelglas 2e helft 20e eeuw 30x34x36cm Cond:G

Beschilderd kastje
Startprijs 75 EUR

Chinees beschilderd kastje 2e helft 20e eeuw met deurtjes en twee lades in goede staat 90x44x31cm

Spiegel met putti
Resultaat: 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Naaitafel
Startprijs 140 EUR

Antieke Noord Duitse Louis Philippe mahoniehouten naaitafel omstreeks 1870 met bewerkte 3-spant poot en geschulpt blad, lichte fineerschade 75x49x37cm Cond:G

Haardscherm
Startprijs 80 EUR

Antiek mahoniehouten haardscherm 1e helft 19e eeuw met floraal beborduurd scherm in originele staat, 92x64x35cm Cond:G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud tafeltje of orgelbankje 20e eeuw met afneembaar blad en opbergruimte 20e eeuw (verf laat los) 57x66x37cm Cond:R

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G

Engels wortelnoten bureau
Resultaat: 300 EUR

Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R

Vertico
Resultaat: 70 EUR

Duitse wortelnoten vertico, Grunderzeit ca. 1880 (lichte schades) 140x95x46cm. Cond.: G

Mahonie wangentafel
Startprijs 30 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse wangentafel met lade en lyravormige poten. lichte schades blad 77x55x110cm. Cond.: R-G

Wand vitrine
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1880 in goede staat 70x78x21cm.

Antieke geslepen spiegel
Resultaat: 20 EUR

Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G

Grote stoel
Startprijs 50 EUR

Grote bruinlederen stoel 2e helft 20e eeuw 96x93x90cm. Cond.: R

Voltaire
Startprijs 100 EUR

Zware antieke notenhouten voltaire, recentelijk gestoffeerd en in zeer goede staat 99x73x70cm.

Ingelegde eiken kist
Startprijs 400 EUR

Duitse eikenhouten barokkist anno 1751 met diverse houtsoorten ingelegd. in zeer goede originele staat met origineel beslag slot, en sleutel. 140x90x70 Cond:G

Duitse barokkast
Resultaat: 300 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49

Essenhouten bank
Resultaat: 200 EUR

Duitse essenhouten 19e eeuwse Biedermeier sofa ca. 1830 in goede originele staat 217x76x105

Commode, 4-laden
Resultaat: 220 EUR

Duitse kersenhout fineer Biedermeier 4-laden commode met origineel beslag in goede staat 105,5x55x93

Kersenhouten hoekkast
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse kersenhouten hoekkast, laat Biedermeier, met lade, twee delig en twee deuren onder met grenenhouten panelen, omstreeks 1850. 210x100x160 Cond:G

Grenen 1-deurs kast
Resultaat: 160 EUR

Grenenhouten 1-deurs kast ca. 1900 in barokstijl, Zuid Duitsland, met snijwerk en "Zangenkopf" in goede staat 193x115x50

Naaitafel
Resultaat: 150 EUR

Kersenhout fineer 19e eeuwse Louis Philippe naaitafel met dubbele zuilen ca. 1850 met lade en prachtige kersenhouten binnenwerk met vakverdeling. Geheel in goede originele staat 79x48x69cm.

6 Stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes oude Neo-barok eikenhouten stoelen 20e eeuw in goede staat 108x47x47

Ronde Duitse kersen tafel
Resultaat: 150 EUR

Originele Duitse kersenhouten fineer Biedermeijer tafel omstreeks 1830. Cond:G 46x44x78

Eiken kist
Startprijs 150 EUR

Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G

Engelse mahonie commode
Startprijs 130 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50

Barokstijl hemelbed
Resultaat: 120 EUR

Oud handbeschilderd hemelbed naar oud voorbeeld (Hongarije) 20e eeuw Cond:G 203x175x99

Beschilderde kist
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Zuid Duitse beschilderde barokkist ca. 1800 in goede staat 177x68x54

Louis Philippe bank
Resultaat: 100 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe bank ca. 1870 in goede staat (stoffering versleten) 170x110x80

Mahonie bureau
Startprijs 100 EUR

Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63

Commode
Resultaat: 100 EUR

Louis Philippe 19e eeuwse wortelnoten fineer 4-laden commode ca. 1870 in goede originele staat 99x53x100

Lange houten bank
Resultaat: 100 EUR

Duitse Biedermeijer grenenhouten halbank omstreeks 1840 Cond:R\G 231x52x88

Bakkerskast
Resultaat: 100 EUR

Oude eikenhouten bakkerskast met meelklep, naar oud voorbeeld 20e eeuw. Cond:G 151x55x87

Wortelnoten commode
Resultaat: 100 EUR

Louis Philippe 4- laden commode omstreeks 1870(stukje lijst weg) Cond:G 95x53x86

Duitse barok betaaltafel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Barocktafel van eikenhout met afschuifbaar vruchtenhouten blad. Cond:G 82,5x97,5x80

3 Kersenhouten stoelen
Resultaat: 100 EUR

Set van drie antieke Duitse kersenhouten Biedermeier stoelen omstreeks 1830 Cond:G 85x45x39

Zeldzame zitbank
Startprijs 100 EUR

Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG

Duitse eiken kist
Resultaat: 85 EUR

Originele Duitse eikenhouten barokkist met "schnappsschloss" en sleutel ca. 1780 in goede originele staat 132x50x64

4 Bretterstuhle, divers
Resultaat: 90 EUR

Vier diverse 19e eeuwse Bretterstuhle, eikenhouten en grenenhout. Cond:G 90x40x40

Vitrine hoekkast
Startprijs 75 EUR

Duitse 19e eeuwse eikenhouten hoekkast, laat Biedermeier, twee delig met 2 lades en 2 glazen deuren, onder 1 deur zonder paneel. 194x110x50 Cond:G

Vitrinekastje
Startprijs 75 EUR

Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5

Armleunstoel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia omstreeks 1900 (minimale fineerschade) 89x52x60 Cond:G

Tafeltje
Resultaat: 50 EUR

Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78

Kastje
Resultaat: 45 EUR

Originele mahoniehouten grammofoon kastje ca. 1900 met 2 deurtjes in goede originele staat 57x47x103

Groene kist
Startprijs 40 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63

Engels dressoir
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Engels dressoir omstreeks 1920 met 2 deuren en 2 lades, getorste poten en spiegelopstand. Cond:R\G 120x43x91cm.

Mahonie kapspiegel
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe kapspiegel omstreeks 1870 met twee lades. 99x83x27 Cond:G