Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, moeder met kind
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse Passau keramieken figuur omstreeks 1930 nr P 1241 voostellende een moeder met kind, in goede originele staat 46x30x21cm

Bruin jade trekpotje
Resultaat: 250 EUR

Oud Chinees bruin Jade trekpotje, 1e helft 20e eeuw met floraal decor en vogel op deksel, in goede staat, 11x16x10ø

Pors. beeld, vrouw
Resultaat: 240 EUR

Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G

Yixing potje, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.

Servies Rosenthal
Resultaat: 220 EUR

Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x deksels...

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand in goede staat, 21,6øcm

Imari bloempot
Resultaat: 200 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse bloempot met vergulde bronzen armaturen en drakendecor (barst in bodem) 33x36xø24cm. Cond.: R

Kang Xi bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G

Wedgwood borden + peper/zout stel
Resultaat: 180 EUR

Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G

3 Chinese trekpotjes
Resultaat: 170 EUR

Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...

6x Kop & Schotel
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R

Bord met zilveren beugel
Resultaat: 160 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van krab en karper en 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaiue gedreven florale bewerking aan de bovenzijde JL. S:1877, bord is...

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel(diepblauw) met kustplaatsdecor(bakfout) in zeer goede staat. 47,5x40cm

3 Delen Meissen
Resultaat: 150 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesshaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G

Chinese kunstvaas
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen kunstenaarsvaas (gesigneerd) 20e eeuw met decor van roofvogel in boom 27xø19cm. Cond.:G

3 Kop & schotels, Chinees
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Kang Xy, met rondom diverse voorstellingen in coulissen( 1 beschadigd) 4x10,5ø Cond:R/G

Bord met zilveren beugel beugel
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met geschulpte rand voorzien van florale gravure, Mt. FYCH Rennefeld, Amsterdam JL. Q:1875 3,4xø21,6cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porselein Familie Roze vaas 1e helft 20e eeuw, gemerkt, met floraal decor 22x9øcm Cond:G

4 Kang Xi schotels
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy schotels met Chinese vrouwen en kind decor, gemerkt 17e en 18e eeuw , 1 goed, 3 lichte randschade 10ø cm Cond:R/G

Porseleinen coupe
Resultaat: 135 EUR

Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø

Jade boedha
Resultaat: 130 EUR

Oude Chinese Boedha van Jade, 20e eeuw in goede staat 26x14x4cm Cond:G

Bord met zilveren beugel
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws diep bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 Hollands met parelrand MT: van Kempen en zn, Voorschoten JL B:1886(Chinees tuindecor) 4xø16,5cm. Cond.: G

4 Delen Chin. porselein
Resultaat: 125 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein 18e en 19e eeuws, 1 stopfles met zilveren monturen, rijstkom met paradijsvogeldecor, octagonaal bord Queng Lung met wild in de natuur decor, en een geschulpt bord m...

Keramieken wandtegel
Resultaat: 115 EUR

Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.