Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G

Gravure, Leon Schenk
Startprijs 30 EUR

Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 30 EUR

G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G

Aquarel, vogel
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G

Aquarel, Haagse School
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws Haagse school, jongen met schep op straat, aquarel op papier 16,5x10cm Cond:G

2 Etsen, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Franse roodgekleurde etsen met putti, Boucher pinx Demarteau nr. 109-110 (vochtvlekken) 39x28,5cm. Cond.: R

Aquarel, A. Navez
Resultaat: 30 EUR

Arthur Navez ( 1881 - 1931 Franse School), aquarel op papier, dorpsstraat 28x24cm. Cond.: G

J. Waelput
Resultaat: 30 EUR

J. Waleput 1951 (Belgische School), olieverf op linnen, paardenwagen over brug 70x80cm. Cond.: G

2 Gravures, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e eeuwse gravures, Joc. Marianus sculp., betreffende Hollandse zeeslagen: 1x gevecht tussen Hollandse fregatten Castor en Engelse fregatte "Mai 1781 Kaap St. Marie", en 1x slag op Doggersbank, ...

2 Chinese schilderijen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G

Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 25 EUR

Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G

Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 25 EUR

Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G

Sivert '78
Startprijs 25 EUR

Sivert '78 Zweedse school , olieverf op paneel 27x17cm Cond:G

Pastel, landschap
Startprijs 25 EUR

von Reihfritz ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, bospad 42x30cm. Cond.: G

Antieke landkaart
Startprijs 25 EUR

Duitse landkaart 17e eeuw, ets op papier, "Ducatus Wurtenberg cum Territoriis conterminis designatio eura et symtibus Matthaei Sentferi" (moetranden zijn afgeknipt) 57x50cm. Cond.: R

Schilderij, bosgezicht
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 landschap in de stijl van Barbizow, olieverf op linnen 19x24 Cond:G

8 Werken Wittenberne
Startprijs 25 EUR

Eric Wittenberns ( 1951 Ampenam Indonesië): 7x etsen (litho) en 1x tekening (kat Marjolein), grafiek op papier en tekening op papier ca. 16-30cm. Cond.: G

Hans Seitner
Resultaat: 30 EUR

Hans Seitner ( 1897 - 1968 Wien), olieverf op paneel, bei Salzburg gegen Watzmann 48x24cm. Cond.: G

Berlijnse schilder
Startprijs 25 EUR

Berlijnse schilder (Duitse School), olieverf op paneel, stadsgezicht Berlijn Cond.: G

Pierre Jechinoff
Resultaat: 25 EUR

Pierre Jechinoff, gemengde techniek op papier, landschap met rivier 49x33cm. Cond.: G

2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

2 Duitse werken
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse werken. 1maal sepia 1808 das Schloss zu Kleve(beschadigd) 1 maal steendruk 1832 das Schloss mittelbiberach (verkleurd) beide 40x26cm Cond:M/R

J. v.d. Does,
Resultaat: 25 EUR

J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G

Schilderij, Marweffe
Startprijs 20 EUR

Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G