Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G
Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G
Jan van der Linde 1864-1945 Hollandse zeilboten voor de kust, olieverf op linnen 40x80 Cond:G
Houtgestoken Art Deco kamerscherm ca. 1920 met 2 schilderijen met voorstellingen van zonnebloemen 128x115cm. Cond.: G
Feestdagenicoon met anastasis en 12 andere grote feesten. Russisch ca. 1900 32x25x1,5cm.
Jean Louis Henri Bron ( 1884 - 1959), olieverf op linnen, landschap met landarbeiders 60x50cm. Cond.: G
Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm
Jan te Wierik 2002 (1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, fantasie figuren 23x15cm. Cond.: G
Leonard Sarluis 1893, De Haag 1874- Frankrijk 1949, portret van een monnik , restauratie midden rechts 117x90 Cond:R/G
J.W. van Trirum interieur met spelende poezen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Louis le poittevin de la Croix 1847-1909 Franse school, landschap met jager en jachthonden, olieverf op linnen 80x55 Cond:G
Gesigneerd C. Koppenol, 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 40x55cm Cond:G
Riviere omstreeks 1920, politie voert man af, olieverf op linnen 25x35 Cond:G
Ype Wenning Leeuwarden 1897-Wassenaar 1959 verso, gezicht op Leidschendam met koeien, olieverf op linnen 41x31cm Cond:G
Hans Bulder (vroeg werk) 1953(bekende wild in de natuur schilder)reebok in bos olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Ikoon op linnen 19e eeuw (waarschijnlijk Griekenland), olieverf op linnen (verf laat onder iets los), Moeder Gods met gouddecor 41x54cm. Cond.: R
Prachtige 17e/18e eeuwse tekening door C.Visscher pint en H.V Vugt. met wit, voorstellende een verliefd stel met blokfluit bij standbeeld, tekening op papier 34x25,5cm Cond:R/G
Twee 17e en 18e eeuwse etsen (gravures) 1, landschap met figuren en vee door Esyas van den Velde Delin (1587-1630) scheurlijn rechtsonder.2, ruine met figuren C.P.S.C.M, Haer ter Wolfy exc. Antique Ru...
Zestien 18e eeuwse etsen door: B.Picart direxit o.a. heraldiek, putti etc 10,5-13cm etsen op papier Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G