Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, vrouw
Startprijs 420 EUR

Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G

Schilderij, Chris Snijders
Startprijs 400 EUR

Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G

J. van der Linde
Startprijs 400 EUR

Jan van der Linde 1864-1945 Hollandse zeilboten voor de kust, olieverf op linnen 40x80 Cond:G

Kamerscherm, 2 schilderijen
Startprijs 400 EUR

Houtgestoken Art Deco kamerscherm ca. 1920 met 2 schilderijen met voorstellingen van zonnebloemen 128x115cm. Cond.: G

Ikoon
Startprijs 400 EUR

Feestdagenicoon met anastasis en 12 andere grote feesten. Russisch ca. 1900 32x25x1,5cm.

J.L.H. Bron, oogsttijd
Startprijs 400 EUR

Jean Louis Henri Bron ( 1884 - 1959), olieverf op linnen, landschap met landarbeiders 60x50cm. Cond.: G

Schilderij, Cor Noltee
Startprijs 400 EUR

Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G

Bobeldijk
Resultaat: 400 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Schilderij, ooievaar
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, 17e-18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm

Jan te Wierik, klein
Startprijs 360 EUR

Jan te Wierik 2002 (1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, fantasie figuren 23x15cm. Cond.: G

Schilderij, monnik
Startprijs 360 EUR

Leonard Sarluis 1893, De Haag 1874- Frankrijk 1949, portret van een monnik , restauratie midden rechts 117x90 Cond:R/G

Schilderij, van Trirum
Resultaat: 350 EUR

J.W. van Trirum interieur met spelende poezen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Louis le Poittevin de la Croix
Startprijs 350 EUR

Louis le poittevin de la Croix 1847-1909 Franse school, landschap met jager en jachthonden, olieverf op linnen 80x55 Cond:G

C. Koppenol, strand
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd C. Koppenol, 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 40x55cm Cond:G

A de la Riviere
Startprijs 350 EUR

Riviere omstreeks 1920, politie voert man af, olieverf op linnen 25x35 Cond:G

Ype Wenning
Resultaat: 350 EUR

Ype Wenning Leeuwarden 1897-Wassenaar 1959 verso, gezicht op Leidschendam met koeien, olieverf op linnen 41x31cm Cond:G

Schilderij, Hans Bulder
Startprijs 350 EUR

Hans Bulder (vroeg werk) 1953(bekende wild in de natuur schilder)reebok in bos olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Van Noort, bollenveld
Resultaat: 410 EUR

Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, moeder gods
Startprijs 320 EUR

Ikoon op linnen 19e eeuw (waarschijnlijk Griekenland), olieverf op linnen (verf laat onder iets los), Moeder Gods met gouddecor 41x54cm. Cond.: R

Tekening, C. Visscher
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 17e/18e eeuwse tekening door C.Visscher pint en H.V Vugt. met wit, voorstellende een verliefd stel met blokfluit bij standbeeld, tekening op papier 34x25,5cm Cond:R/G

2 Etsen, 17e-18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee 17e en 18e eeuwse etsen (gravures) 1, landschap met figuren en vee door Esyas van den Velde Delin (1587-1630) scheurlijn rechtsonder.2, ruine met figuren C.P.S.C.M, Haer ter Wolfy exc. Antique Ru...

16 Etsen, B. Picart
Startprijs 300 EUR

Zestien 18e eeuwse etsen door: B.Picart direxit o.a. heraldiek, putti etc 10,5-13cm etsen op papier Cond:G

Schilderij, honden
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G