25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Ikoon, Iverskaja
Startprijs 100 EUR

Ikoon
Startprijs 400 EUR

Monogram V.T.W.
Resultaat: 70 EUR

Pantokrator
Startprijs 900 EUR

Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.

Schilderij, naakte dame
Resultaat: 120 EUR

Grote ets, 17e-18e eeuw
Resultaat: 1.400 EUR

Jean Leon, dame met hoed
Startprijs 225 EUR

Jean Leon Belgische school vrouw met hoed, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Jan te Wierik, klein
Startprijs 360 EUR

Schilderij, zeilboten
Startprijs 100 EUR

C. Koppenol, strand
Startprijs 350 EUR

Kamerscherm, 2 schilderijen
Startprijs 400 EUR

Houtgestoken Art Deco kamerscherm ca. 1920 met 2 schilderijen met voorstellingen van zonnebloemen 128x115cm. Cond.: G

Groot schilderij, boten
Startprijs 300 EUR

Schilderij, moeder gods
Startprijs 320 EUR

H. Baumgart
Startprijs 80 EUR

Schilderij, Selhorst
Resultaat: 55 EUR

T.H. Selhorst omstreeks 1930 (1891-1982) vrouw voor boerenhuis met kippen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

J. Damstra
Startprijs 300 EUR

J. Damstra, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 41x30cm. Cond.: G

Schilderij, Chinese man
Resultaat: 330 EUR

H. van Straten, interieur
Startprijs 180 EUR

H.van Straaten omstreeks 1920, boereninterieur met boerenfamilie, olieverf op linnen

J. Jonkman
Startprijs 300 EUR

J. Jonkman, olieverf op linnen, St. Bernardshonden voor een stal 46x45cm. Cond.: G

Schilderij, v.d. Heijden
Resultaat: 90 EUR

J.C. v.d Heijden 1911-1992, boerderij met waterput, boerin en kippen olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G

Chinese aquarel
Startprijs 300 EUR

van Everdingen
Startprijs 250 EUR

Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen (marouflé), bosgezicht bij villa 55x40cm. Cond.: G

Louis le Poittevin de la Croix
Startprijs 350 EUR

Louis le poittevin de la Croix 1847-1909 Franse school, landschap met jager en jachthonden, olieverf op linnen 80x55 Cond:G

Schilderij, honden
Startprijs 300 EUR

Pendant, monogram CD 08
Startprijs 100 EUR

Twee werken met monogram C.D. 11908, olieverf op linnen, pendant van fjorden met boten 36x29cm. Cond.: G

P. van Loo
Startprijs 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte composietie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, boten op meer
Resultaat: 350 EUR

Schilderij, A. Visser
Startprijs 250 EUR

Adrie Visser (Den Haag 1887-1969) Hollands havengezicht met kerk. olieverf op linnen 35x46cm. Cond:G

Schilderij, dame strand
Startprijs 550 EUR

W. Remke 95
Resultaat: 100 EUR

Wolfgang Reinke, Berlijn '95 Duitse school, abstracte compositie, acryl op papier, 58x51cm Cond:G

Chechowska
Startprijs 100 EUR

Schilderij, bomschuiten
Resultaat: 165 EUR

Schilderij, To Vreede
Startprijs 100 EUR

Russisch schilderij, moeder met kind
Resultaat: 200 EUR

Schilderij Ype Wenning
Startprijs 250 EUR

Ype Wenning (1879-1959) binnenhof met wasvrouw, olieverf op paneel. 23x14 Cond:G

Sepia, 17e-18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

3 Antieke gravures
Startprijs 120 EUR

Aquarel, putti
Resultaat: 140 EUR

Mogens Ege
Startprijs 100 EUR

Mogens Ege 1842-1946 mediterane haven met vissersboten, olieverf op linnen 140x100 Cond:G

Schilderij, M. Krabbe
Startprijs 250 EUR

Lithografie, vrouw
Startprijs 460 EUR

Theo Mackaay , Utrecht 1950 Buste vrouw, lithografie op papier 57x44 Cond: G

Teixeira de Mattos
Resultaat: 300 EUR

Gouache, S. Verschuur
Startprijs 70 EUR

Gesigneerd S. Verschuere Belgische school, bloempot bij landschap, pastel op papier 50x60cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Resultaat: 350 EUR

Schilderij, molen bij avond
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd? omstreeks 1900, landschap bij avond met molens, olieverf op paneel 35,5x25,5 Cond:G

Russische school, vrouw in gras
Startprijs 240 EUR

Russische signatuur 1956, zonnige dag met dame in het gras, olieverf op paneel, 70x48 cm Cond:G

Schwelgin
Startprijs 70 EUR

Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G

Jaap van Kregten
Startprijs 60 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij, havengezicht
Resultaat: 140 EUR

Schilderij, portret vrouw
Startprijs 180 EUR

Monogram VD ca. 1900, olieverf op linnen, portret van een dame 56x77cm. Cond.: G

Rashidth 2003
Startprijs 60 EUR

Rashidth '03, acryl op papier, moderne voorstelling 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, winter
Startprijs 200 EUR

Schilderij, arbeiderswoning
Startprijs 100 EUR

Schilderij
Startprijs 200 EUR

Juan Giralt Lerin (Spanje 1907), olieverf op paneel, Spaans landschap met hooimijten en figuren 35x25cm. Cond.: G

Mediterraans dorpsgezicht
Startprijs 60 EUR

Carleon (verso A.J.C. Manuel, kunstschilder Utrecht), olieverf op linnen, Mediteraans dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, cavalerie
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd Lanh 1914 (Duitse school?) cavalerie te paard, aquarel op papier 33x18 Cond:R/G

Schilderij, G. Haverkamp
Startprijs 110 EUR

Monogram G.H 08 verso Gerrit Haverkamp Amsterdam 1872-1926 Baarn, Rogmaaier nr30, olieverf op linnen 40x30 Cond:G

J. van der Linde
Startprijs 400 EUR

Jan van der Linde 1864-1945 Hollandse zeilboten voor de kust, olieverf op linnen 40x80 Cond:G

Schilderij, Figuren (groot)
Startprijs 150 EUR

Schilderij, clown
Startprijs 50 EUR

A.S.G. Steinhagen, Clowns, Batik op zijde 33x63 cm Cond:G

Zeefdruk Corneille
Startprijs 150 EUR

Guillaume Corneille 1993, 446/500 (1922 Luik - ), lithografie op papier, duif met insect (uitgegeven door Sony City 1993), 35x27cm. Cond.: G

Piet van de Hem, 2 tekeningen
Resultaat: 200 EUR

16 Etsen, B. Picart
Startprijs 300 EUR

Zestien 18e eeuwse etsen door: B.Picart direxit o.a. heraldiek, putti etc 10,5-13cm etsen op papier Cond:G

2 Etsen, 17e-18e eeuw
Startprijs 300 EUR

3 Duitse etsen, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

2 Maritieme etsen, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Franse etsen, maritiem Rigaud Fecit.1, Ils Font Naufage.2. en Menez en Esclavage(Jacque), etsen op papier 27x19cm. Cond: G

5 Duitse etsen, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

4 Maritieme etsen
Resultaat: 120 EUR

Ets, 17e eeuw
Startprijs 100 EUR

3x Udo Genschmer
Startprijs 180 EUR

Drie Udo Genschmer werken verso gesigneer (Duitse school) abstracte en figuratieve composities, olieverf op paneel. 44x45- 50x40-45x33cm

Tekening, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuw tekeningen met rood krijt voorstellende een naakte man met een laurierblad voor schaamstreek, in goede originele staat. 29,5x20,5cm

2 Gravures, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Martinez
Startprijs 180 EUR

P.E. Martinez omstreeks 1900, jachthonden in bloemenweide, olieverf op linnen ( qraquelee vorming) 65x55 Cond;R

Schilderij, K. Wagler 1937
Startprijs 80 EUR

K. Wagler 1937 Duitse school, landschap Willingshausen. olieverf op linnen. 78x65 Cond:G

Schilderij, W. Ochel
Startprijs 80 EUR

W. Ochel (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met aangemeerde roeiboot 71x60cm. Cond.: G

Russische school, dame op stoel
Resultaat: 160 EUR

Houtsnede, koeien melken
Resultaat: 200 EUR

Jan Mankes 1889-1920, melkende Boerin houtsnede op papier Cond:R

W. Markensteijn, boerderij
Startprijs 175 EUR

W.Markesteijn, pseudoniem van Aris Knikker(1887-1962 Den Haag) Drentse boerderij met twee boerinnen, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Schilderij, Russische School
Startprijs 100 EUR

Russische school omstreeks 1930-1950, Kyrillisch gesigneerd kerk in weiland, olieverf op paneel 44,5x32,5 Cond:G

G. Schumacher
Startprijs 100 EUR

G.Schumacher Duitse school, zeegezicht bij avond, olieverf op linnen, 130x100 Cond:G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startprijs 160 EUR

Schilderij, paarden met boer
Startprijs 100 EUR

J.van Warmenhoven omstreeks 1900, boer met ploegende paarden, olieverf op linnen, 40x60cm Cond:G

Aquarel, landschap
Resultaat: 390 EUR

Schilderij, F. Mennes
Startprijs 100 EUR

F. Mennes, olieverf op linnen, besneeuwd bosgezicht met kraaien 95x70cm. Cond.: R-G

Schilderij, Bosboom
Resultaat: 500 EUR

Schilderij, Peerson 41, tijger
Startprijs 150 EUR

Schilderij, Verhees
Startprijs 100 EUR

Schilderij, "Troupeau de Moutons"
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, bospad met schaapsherder en schapen (coming sheep) olieverf op linnen 100x60 Cond:G

P.A. Schipparus, aquarel
Startprijs 150 EUR

L. Lallemand, stilleven
Startprijs 60 EUR

Theo Selhorst, bloemen
Startprijs 60 EUR

G. Hageman
Startprijs 60 EUR

Schilderij, TheKla Back 1899
Startprijs 150 EUR

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

J.D. Hinrichs aug. 1948 Duitse school, boerenhuis in bos met paardenkar en kippen en boer olieverf op linnen 30x40 Cond:G

Schilderij, theetuintje
Startprijs 260 EUR

Louis vd Pol 20e eeuw, Bloemenmarkt met figuren, olieverf op paneel 23x17cm Cond:G