Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.
Jean Leon Belgische school vrouw met hoed, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
Houtgestoken Art Deco kamerscherm ca. 1920 met 2 schilderijen met voorstellingen van zonnebloemen 128x115cm. Cond.: G
T.H. Selhorst omstreeks 1930 (1891-1982) vrouw voor boerenhuis met kippen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
J. Damstra, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 41x30cm. Cond.: G
H.van Straaten omstreeks 1920, boereninterieur met boerenfamilie, olieverf op linnen
J. Jonkman, olieverf op linnen, St. Bernardshonden voor een stal 46x45cm. Cond.: G
J.C. v.d Heijden 1911-1992, boerderij met waterput, boerin en kippen olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G
Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen (marouflé), bosgezicht bij villa 55x40cm. Cond.: G
Louis le poittevin de la Croix 1847-1909 Franse school, landschap met jager en jachthonden, olieverf op linnen 80x55 Cond:G
Twee werken met monogram C.D. 11908, olieverf op linnen, pendant van fjorden met boten 36x29cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte composietie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Adrie Visser (Den Haag 1887-1969) Hollands havengezicht met kerk. olieverf op linnen 35x46cm. Cond:G
Wolfgang Reinke, Berlijn '95 Duitse school, abstracte compositie, acryl op papier, 58x51cm Cond:G
Ype Wenning (1879-1959) binnenhof met wasvrouw, olieverf op paneel. 23x14 Cond:G
Mogens Ege 1842-1946 mediterane haven met vissersboten, olieverf op linnen 140x100 Cond:G
Theo Mackaay , Utrecht 1950 Buste vrouw, lithografie op papier 57x44 Cond: G
Gesigneerd S. Verschuere Belgische school, bloempot bij landschap, pastel op papier 50x60cm Cond:G
Ongesigneerd? omstreeks 1900, landschap bij avond met molens, olieverf op paneel 35,5x25,5 Cond:G
Russische signatuur 1956, zonnige dag met dame in het gras, olieverf op paneel, 70x48 cm Cond:G
Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Monogram VD ca. 1900, olieverf op linnen, portret van een dame 56x77cm. Cond.: G
Rashidth '03, acryl op papier, moderne voorstelling 30x40cm. Cond.: G
Juan Giralt Lerin (Spanje 1907), olieverf op paneel, Spaans landschap met hooimijten en figuren 35x25cm. Cond.: G
Carleon (verso A.J.C. Manuel, kunstschilder Utrecht), olieverf op linnen, Mediteraans dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Lanh 1914 (Duitse school?) cavalerie te paard, aquarel op papier 33x18 Cond:R/G
Monogram G.H 08 verso Gerrit Haverkamp Amsterdam 1872-1926 Baarn, Rogmaaier nr30, olieverf op linnen 40x30 Cond:G
Jan van der Linde 1864-1945 Hollandse zeilboten voor de kust, olieverf op linnen 40x80 Cond:G
Guillaume Corneille 1993, 446/500 (1922 Luik - ), lithografie op papier, duif met insect (uitgegeven door Sony City 1993), 35x27cm. Cond.: G
Zestien 18e eeuwse etsen door: B.Picart direxit o.a. heraldiek, putti etc 10,5-13cm etsen op papier Cond:G
Twee 18e eeuwse Franse etsen, maritiem Rigaud Fecit.1, Ils Font Naufage.2. en Menez en Esclavage(Jacque), etsen op papier 27x19cm. Cond: G
Drie Udo Genschmer werken verso gesigneer (Duitse school) abstracte en figuratieve composities, olieverf op paneel. 44x45- 50x40-45x33cm
Ongesigneerd 17e/18e eeuw tekeningen met rood krijt voorstellende een naakte man met een laurierblad voor schaamstreek, in goede originele staat. 29,5x20,5cm
P.E. Martinez omstreeks 1900, jachthonden in bloemenweide, olieverf op linnen ( qraquelee vorming) 65x55 Cond;R
K. Wagler 1937 Duitse school, landschap Willingshausen. olieverf op linnen. 78x65 Cond:G
W. Ochel (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met aangemeerde roeiboot 71x60cm. Cond.: G
Jan Mankes 1889-1920, melkende Boerin houtsnede op papier Cond:R
W.Markesteijn, pseudoniem van Aris Knikker(1887-1962 Den Haag) Drentse boerderij met twee boerinnen, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Russische school omstreeks 1930-1950, Kyrillisch gesigneerd kerk in weiland, olieverf op paneel 44,5x32,5 Cond:G
G.Schumacher Duitse school, zeegezicht bij avond, olieverf op linnen, 130x100 Cond:G
J.van Warmenhoven omstreeks 1900, boer met ploegende paarden, olieverf op linnen, 40x60cm Cond:G
F. Mennes, olieverf op linnen, besneeuwd bosgezicht met kraaien 95x70cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd omstreeks 1930, bospad met schaapsherder en schapen (coming sheep) olieverf op linnen 100x60 Cond:G
J.D. Hinrichs aug. 1948 Duitse school, boerenhuis in bos met paardenkar en kippen en boer olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Louis vd Pol 20e eeuw, Bloemenmarkt met figuren, olieverf op paneel 23x17cm Cond:G