Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 180 EUR

Kralentasje met Hollands zilveren, 835/000, beugel met figuren gedecoreerd en rokhaak , beugelbreedte 11,5cm Cond:G

Kristallen inktstel, zilver
Startprijs 180 EUR

Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voeten, en kroontjespen. op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm Cond:G

Zilveren kluwenbakje
Resultaat: 165 EUR

Antiek Empire kluwenbakje, zilver 835/000, ajourgezaagd schuitvormig voorzien van omgeslagen rand met parel. Op ovale voet met hengsel voorzien van parelrand. MT: J.van Wijk, Amsterdam, jl: N 1822 ca....

Zilveren schaar
Resultaat: 210 EUR

Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G

Zilveren mes
Resultaat: 150 EUR

Zilveren mes met als heft een fraai uitgewerkte staande leeuw met schild met stalen lemmet. ca 32 cm Cond G

Zilveren beurs
Startprijs 170 EUR

Zilveren tasbeugel, 800/000, fraai uitgewerkt met pijnappels op de klip. Voorzien van zwarte tas. 16x4 cm Cond G

Zilveren snuifdoos
Startprijs 160 EUR

Engels sterling zilveren snuifdoos met scharnierende deksel en vergulde binnenkant, rondom met de hand gegraveerd MT: HWL. j:l P ca. 68gr, 8x4,5x2cm Cond:U

Inktstel, zilv. dopjes
Startprijs 160 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement met 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. ...

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 160 EUR

Bijzonder antiek vierkant 835\000 zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand op opgehoogd deksel met porseleinen tegeltje met afbeelding van kinderen. Nederlands gekeurd onduidelijk meesterteke...

Zilveren tafelbel
Startprijs 150 EUR

Kleine zilveren tafelbel van 925/000 zilver bekroond met overwinnaar met lauwerkrans 52gram ø 5,5cm Cond:U

Kaas/Boterstolp
Startprijs 150 EUR

Met ruit- en waaierslijpsel versierde kaas en boterstolp met zilveren knoppen 835/000 ø 22 +17 hoogte 17+14cm Cond: kleine Chips

Opalinestel met zilver
Startprijs 150 EUR

3-Delig opaline tafelstel met zilveren monturen en deksels 835/000 MT: J.M. van Kempen en Zonen. Eind 1800 ø ca 8cm hoogte ca 11cm Cond:U

Kristallen cakeschaal
Startprijs 150 EUR

Kristallen cakeschaal met ster en olijfslijpsel, met zware Hollands zilveren, 835/000, beugel en grote scharnierende aanzetstukken. Grootkeur, jl: D: 1863, MT: A.A.G Santvort Zwolle ø 28cm Cond:G ( ch...

Zilveren zakhorloge
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam zilveren zakhorloge merk Brequeld á Paris. Met spillegang en sleutelopwinding. Goedlopend. Emaille wijzerplaat wat beschadigd. ø 52 mm

Gouden dameshorloge
Startprijs 150 EUR

Zakhorloge GG 585/000 dames model, ø 33.5 mm, gegraveerd Vacheron Geneve. bevestigd aan een onedel collier.

Krist. kaastolp, zilv. dop
Startprijs 150 EUR

Met etswerk versierde kaasstolp met Hollands zilveren knop, 835/000 ø onderschotel 7cm totale hoogte 15cm kleine chips, en een met etswerk versierde kaasstolp, voorzien van een Hollands zilveren knop ...

Loddereinflesje, goud
Resultaat: 150 EUR

Kristallen antiek loddereinflesje met Hollands gekeurde gouden dop, kraag en voet 585/000 hoogte 10cm Cond:G

Wierookbrander
Resultaat: 280 EUR

Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...

Zilveren wandbord
Startprijs 150 EUR

Zilveren wandbord, 835/000, Hollands, met in het midden een voorstelling van feestende figuren en in de rand twee Hollandse stadsgezichten. De rand is verder versierd met bloemen en vogels. ø 21 cm ca...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 220 EUR

Bijzondere zilveren dekseldoos, Malaysia. Gedenkdoos met florale versiering en zilveren schilden van de diverse regionen. Voorzien van gravure: With best compliments from deputy prime minister of Mal...

Zilveren sigarendoos
Startprijs 150 EUR

Grote zilveren sigarettendoos, 835/000 met fraaie ribbelbewerking en afgeronde kanten. ca. 176gr. 9x13x2cm Cond:G

Divers zilver 4x
Startprijs 150 EUR

Divers zilver, bestaande uit: melkkannetje Empirestijl Duits 800/000 met lijnbewerking en bijpassende theezeef met lekbakje, een Hollandse suikerlepel met bloem op steel 835/000 en een Engelse tafelk...

Zilveren trekpotje
Startprijs 150 EUR

Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G

Bruidegomspijpje, pistool
Startprijs 140 EUR

Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren zevenklapper uit ca 1875. 835/000, Lengte 11cm Cond:G