Kralentasje met Hollands zilveren, 835/000, beugel met figuren gedecoreerd en rokhaak , beugelbreedte 11,5cm Cond:G
Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voeten, en kroontjespen. op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm Cond:G
Zilveren mes met als heft een fraai uitgewerkte staande leeuw met schild met stalen lemmet. ca 32 cm Cond G
Engels sterling zilveren snuifdoos met scharnierende deksel en vergulde binnenkant, rondom met de hand gegraveerd MT: HWL. j:l P ca. 68gr, 8x4,5x2cm Cond:U
Kleine zilveren tafelbel van 925/000 zilver bekroond met overwinnaar met lauwerkrans 52gram ø 5,5cm Cond:U
Met ruit- en waaierslijpsel versierde kaas en boterstolp met zilveren knoppen 835/000 ø 22 +17 hoogte 17+14cm Cond: kleine Chips
Zeldzaam zilveren zakhorloge merk Brequeld á Paris. Met spillegang en sleutelopwinding. Goedlopend. Emaille wijzerplaat wat beschadigd. ø 52 mm
Grote zilveren sigarettendoos, 835/000 met fraaie ribbelbewerking en afgeronde kanten. ca. 176gr. 9x13x2cm Cond:G
Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren zevenklapper uit ca 1875. 835/000, Lengte 11cm Cond:G