Groot 19e eeuws beeld van compositie metaal, voorstellend een Indiaan te paard met speer en puma, oudere restauratie,56x46x18 cm Cond:R\G
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm
Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R
Groot bronsgegoten beeld 20e eeuw, gesigneerd Rossi, voorstellend een liggende naakte dame met vogel 55x55x22cm. Cond.: G
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Groot antiek beeld op marmeren voet door Arthur Waagen getiteld de tresse omstreeks 1880(compositiemetaal)schipbreukeling 69cm Cond:G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G
Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G
Twee Aziatische metalen figuren ca. 1900 (of ouder), 1 arm mist 17-19cm.
Vroeg 19e eeuws vuurverguld figuur ca. 1830, voorstellend een jongen met klompen. Geheel op marmeren voet 15cm. Cond.: G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een knielende naakte dame 30cm. Cond.: G
Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G
Bronzen naakte dame liggend op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 17x27x12 cm. Cond:G
Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R
Duitse bronzen figuur door Franz Gutmann (1928 Obermünstertal) naakte dame op sokkel. limitierte Auflage. 2e helft 20e eeuw 24x16x10,5cm.Cond:G
Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.
Bronzen boekensteun met marmer 21e eeuw voorstellend een kop van een Arend in goede staat, gesigneerd C.J.Verhoef. 29x22x13cm
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een beer op marmeren voet gesigneerd Francois Pompon in goede staat 28x29x20cm
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een man met tekens op standaard en marmeren voet(chip) 50x31x22cm Cond:R/G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man
Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G
Bronzen beeld voorstellend een zeearend op marmeren voet gesigneerd Quellines 33cm Cond:G
Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm