Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Paard met ruiter
Startprijs 230 EUR

Groot 19e eeuws beeld van compositie metaal, voorstellend een Indiaan te paard met speer en puma, oudere restauratie,56x46x18 cm Cond:R\G

Groot beeld, Madrassi
Startprijs 230 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm

2 Houten beelden Portugees
Startprijs 225 EUR

Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R

Bronzen beeld liggende dame
Resultaat: 220 EUR

Groot bronsgegoten beeld 20e eeuw, gesigneerd Rossi, voorstellend een liggende naakte dame met vogel 55x55x22cm. Cond.: G

Beeld
Startprijs 200 EUR

Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.

Beeld, man op rots
Startprijs 200 EUR

Groot antiek beeld op marmeren voet door Arthur Waagen getiteld de tresse omstreeks 1880(compositiemetaal)schipbreukeling 69cm Cond:G

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 200 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G

Moderne sculptuur
Resultaat: 260 EUR

Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G

2 Aziatische beelden
Startprijs 200 EUR

Twee Aziatische metalen figuren ca. 1900 (of ouder), 1 arm mist 17-19cm.

Beeld hond
Startprijs 190 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw van een hond in goede staat 24,5cm.

Beeld, jongentje
Startprijs 180 EUR

Vroeg 19e eeuws vuurverguld figuur ca. 1830, voorstellend een jongen met klompen. Geheel op marmeren voet 15cm. Cond.: G

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 180 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een knielende naakte dame 30cm. Cond.: G

Bronzen beeld, sledetocht
Startprijs 180 EUR

Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G

Bronzen naakte dame
Startprijs 160 EUR

Bronzen naakte dame liggend op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 17x27x12 cm. Cond:G

Beeld, engel met putti
Startprijs 150 EUR

Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R

Brons, Franz Gutmann
Resultaat: 150 EUR

Duitse bronzen figuur door Franz Gutmann (1928 Obermünstertal) naakte dame op sokkel. limitierte Auflage. 2e helft 20e eeuw 24x16x10,5cm.Cond:G

Bronsje
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.

Bronzen boekensteun
Startprijs 140 EUR

Bronzen boekensteun met marmer 21e eeuw voorstellend een kop van een Arend in goede staat, gesigneerd C.J.Verhoef. 29x22x13cm

Bronzen beer
Resultaat: 125 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een beer op marmeren voet gesigneerd Francois Pompon in goede staat 28x29x20cm

Man met figuren (poker)
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een man met tekens op standaard en marmeren voet(chip) 50x31x22cm Cond:R/G

Bronzen beeld, duiker
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man

Beeld, visser
Startprijs 130 EUR

Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G

Bronzen zeearend
Startprijs 125 EUR

Bronzen beeld voorstellend een zeearend op marmeren voet gesigneerd Quellines 33cm Cond:G

Groot beeld
Resultaat: 125 EUR

Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm