Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Strandgezicht, van Noort
Resultaat: 900 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren op het strand, olieverf op linnen 60x80cm cond:G

2 Antieke lansdragers
Resultaat: 900 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Historisme lansdragers omstreeks 1880, in 17e eeuwse klederdracht, van compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, in goede staat, Larence en Lancaster door Poitevin. 83x84cm...

E.L. Berthon
Resultaat: 875 EUR

E.L. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofddoek 49x60cm. Cond.: G

Briefopener
Resultaat: 850 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige ade...

Kabinet
Resultaat: 850 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok kabinet, wortelnoten fineer op eiken, met klauwpoten(krimpnaden en fineerrestauratie, 233x160x61cm Cond:R

Kunstobject Jliev
Resultaat: 850 EUR

Tschandar Jliev 1950 Bulgarije, Grote bronzen sculptuur, getiteld de Haan(met originele aankoopfactuur Fl 5,500,00 met marmeren sokkel. 84x46x44cm Cond:G

Divers Chinees porselein
Resultaat: 850 EUR

Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...

Gobell, aquarel winter
Resultaat: 800 EUR

G.H. Gobell Raalte 1786-Deventer 1833, prachtig wintergezicht met ijspret, met klooster en vele figuren, aquarel op papier, 30x21cm Cond:G

J. Mankes houtsnede, koe melken
Resultaat: 800 EUR

Jan Mankes 1889-1920, melkende boerin, houtsnede op papier 20x15cm Cond:G

Engelse staande klok
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met achtdaags uurwerk en centrale secondenwijzer, origineel mooi beschilderde wijzerplaat,gesigneerd: J-Ward Hermsle, in goede staat ...

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame grote Hollandse vitrinekast, pallisanderhout met prachtig snijwerk en grote kroon, kwaliteitsmeubel omstreeks 1870, snijwerk met vogels en druivenranken, bloemen peren etc. binnenkant gehele ...

Hollandse orgelgebogen vitrinekast ca. 1880
Resultaat: 800 EUR

Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl vitrinekast omstreeks 1880 met origineel bronzen beslag en fijn snijwerk, staande op hoge klauwpoten 235x180x46cm Cond:G

Willem III, bonheur
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse Willem 3 Bonheur, drie delig met losse voet, compleet met prachtig snijwerk en tollen omstreeks 1870(binnenin wortel fineer) 230x120x60cm Cond:G

Beeld. C. Willemsen
Resultaat: 800 EUR

Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak.Het groter beeld staat in het volkspark te Enschede. 49x34x34 Cond:G

Groene vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm

Dubbele vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G

Zeer grote spiegel, zilver
Resultaat: 750 EUR

Italiaanse houten spiegel met fraaie zilveren brede rand, 925/000, voorzien van florale bewerkingen en kleine langwerpige spiegels. Breedte rand 7 cm. MT.: Livi Giancarlo, Sesto F.No 1959-1971
Groott...

Schilderij Husner
Resultaat: 750 EUR

Paul Husner, Zwitserland, Basel 1942(zeldzaam europees werk) Frans stadsgezicht met gracht, olieverf op linnen 80x95cm Cond:G

Gestoken beren-bank
Resultaat: 750 EUR

Grote Schwarzwalder stijl berenbank, houtgestoken, met twee volle gesneden beren, 2e helft 20e eeuw, 130x86x45cm Cond:G

Mahonie kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands mahoniehouten 4-deurs kabinet, Louis Seize ca. 1800 met bandintarsia en messing versieringen. Lichte fineerschades, in originele staat 228x160x55cm. Cond.: R-G

Bijzettafel met intarsia en brons
Resultaat: 750 EUR

Prachtige antieke wortelnoten bijzettafel omstreeks 1900 met florale intarsia rondom, en bronzen versieringen, Louis Quinze stijl, 78x68x42cm Cond:G

Jan te Wierik
Resultaat: 725 EUR

Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G

Schilderij, mensen aan de kade
Resultaat: 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, mogelijk Russische school, stadsgezicht vismarkt, 71x90cm olieverf op linnen Cond:G

Harnas
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame antiek ijzeren miniatuurharnas, 18e eeuws of ouder met gravering op standaard in goede originele staat, 90cm