Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Romeins glazen drinkbeker 5619
Romeins glazen drinkbeker

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke opaline bolvaasjes 5620
Antieke opaline bolvaasjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Delen waaierkristal 5621
6 Delen waaierkristal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
7 Delen glas/kristal 5622
7 Delen glas/kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Glazen hoorn 5623
Glazen hoorn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
5 Delen kristal 5624
5 Delen kristal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Kunstenaarsglas 5625
2x Kunstenaarsglas

Resultaat:

20 EUR

9 Glazen, 19e eeuw 5626
9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Delen glas 5627
2 Delen glas

Resultaat:

15 EUR