29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Aardewerken olijfpot 6326
Aardewerken olijfpot

25 EUR

3 Kastkommen met haan 6377
3 Kastkommen met haan

25 EUR

2 Engelse vazen met draken 6389
2 Engelse vazen met draken

25 EUR

9 Zilveren kinderringen 161
9 Zilveren kinderringen

20 EUR

Drie edelstenen colliers 462
Drie edelstenen colliers

20 EUR

Zilver vergulde armband 557
Zilver vergulde armband

20 EUR

5 Delen plated 575
5 Delen plated

20 EUR

Hanger met barnsteen 637
Hanger met barnsteen

20 EUR

Kristallen vaas met zilveren rand 690
Kristallen vaas met zilveren rand

20 EUR

Granaatset, hanger oorknoppen 776
Granaatset, hanger oorknoppen

20 EUR

Zilveren collier 826
Zilveren collier

20 EUR

Zilveren broche 835
Zilveren broche

20 EUR

Zilveren armband 906
Zilveren armband

20 EUR

Ets, Amsterdam 1458
Ets, Amsterdam

20 EUR

Schilderij, landweggetje 1472
Schilderij, landweggetje

20 EUR

Schilderij, E. Klaussen 1501
Schilderij, E. Klaussen

20 EUR

Diverse tinnen delen 2133
Diverse tinnen delen

20 EUR

Antiek boek 2161
Antiek boek

20 EUR

2 Barometers 2177
2 Barometers

20 EUR

Oude brandblusser 2195
Oude brandblusser

20 EUR

Dienblad 2438
Dienblad

20 EUR

Stel geverfde schaatsen 2445
Stel geverfde schaatsen

20 EUR

Verrekijker in foedraal 2449
Verrekijker in foedraal

20 EUR

Afrikaanse offerbeker, Yaka 2475
Afrikaanse offerbeker, Yaka

20 EUR