Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
30 Resultaten
Kavel: 5002

Groot beeld, Maurice le Blanc

Resultaat: 1.500 EUR

Zeer groot antiek bronzen beeld gesigneerd, Maurice le Blanc 1864-1941, omstreeks 1900 voorstellende een indiaan te paard met slang, 65x82x26cm. in goede staat.


Kavel: 5008

Houten Madonna

Resultaat: 700 EUR

Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G


Kavel: 5016

Houten Barock buste

Resultaat: 500 EUR

Grote Duitse Barock houtgestoken buste omstreeks 1700, met cherubijnkoppen en ranken, originele polychromie, 1 achterpoot vervangen, 59x32x17cm. Cond:G


Kavel: 5004

Bronzen beeld, Moor

Resultaat: 450 EUR

Negentiende eeuwse bronzen figuur van een Arabische man met kruiken, gesigneerd Debut(marcel debut 1865-1933), en gietstempel, omstreeks 1880 32,5cm Cond:G


Kavel: 5035

Bronzen beeld vrouw

Resultaat: 400 EUR

Negentiende eeuws frans bronzen figuur, door Ferdinand Barledienne 1810-1892, voorstellende Athene, 39cm in goede staat


Kavel: 5001

Corpus, 17e-18e eeuw

Resultaat: 350 EUR

Zeer groot 17e-18e eeuws houtgestoken corpus Christi, met restpolychromie en gouddecor, Zuid -Duitsland, in goede originele staat 105x79x23cm.


Kavel: 5019

Houten Madonna, 18e eeuw

Resultaat: 350 EUR

Achttiende eeuwse houtgesneden Madonna met kindje Jezus, met originele polychromie(licht wormbeval) 44cm Cond:G


Kavel: 5031

Bronzen beeld man

Resultaat: 280 EUR

Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.


Kavel: 5059

3 Bronzen nonnetjes

Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G


Kavel: 5034

Bronzen vrouw met duif

Resultaat: 220 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.


Kavel: 5064

Bronzen gebonden man

Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, gebonden man, gesigneerd W. Lehmbruck, 37cm. Cond:G


Kavel: 5101

Bronzen beeld, Quang Ying

Resultaat: 190 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm


Kavel: 5053

Bronzen haas

Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm


Kavel: 5040

Grote bronzen leeuw met slang

Resultaat: 140 EUR

Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm


Kavel: 5075

Bronzen boekensteun, uil

Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G


Kavel: 5028

Bronzen figuur

Resultaat: 135 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, Romein dood duivel, in goede staat 36cm. Cond;G


Kavel: 5020

Bronzen beeld, man op rots

Resultaat: 125 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1880, voorstellende een schipbreukeling op albasten rots(Robinson Crusoe?) 17x18x12cm Cond:G


Kavel: 5043

Bronzen beeld

Resultaat: 120 EUR

Antiek Chinees bronzen beeld wijsheer met schrift op rug, originele polychromie, stukjes verf missen 24cm Cond:G


Kavel: 5072

Bronzen uil op boeken

Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een uil op boek, gesigneerd Christian marochetti, in goede staat 34cm.


Kavel: 5066

2 Moderne bronzen beeldjes

Resultaat: 100 EUR

Twee moderne bronzen beelden, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd M. Rensink Holten nr 13/20, 2 kleurig gepatineerd, 12 cm. Cond:G


Kavel: 5067

Bronzen eend

Resultaat: 100 EUR

Grote bronzen eend op marmeren voet 21e eeuw gesigneerd Francois Pompon, in goede staat 37x31x18cm.


Kavel: 5036

Bronzen moderne buste vrouw

Resultaat: 90 EUR

Moderne bronzen buste met marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een expressionistische damesbuste 30cm in goede staat


Kavel: 5108

Buste, Jezus, Beroude

Resultaat: 90 EUR

Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.


Kavel: 5056

Hand met torso, naar Dali

Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een hand met daarin een vrouwentorso ( naar Dali) 16x23x10cm. Cond:G


Kavel: 5068

Bronzen varken

Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat


Kavel: 5077

Ronde plaquette

Resultaat: 70 EUR

Edward William Wyon 1811-1805, mythologische scene, bronzen plaquette op natuursteen, 3.5xø18cm. in goede staat


Kavel: 5050

Samac beeld

Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans compositiemetalen vissersjongen met een pikhaak op houten sokkel, depart de peche omstreeks 1880, 41cm. Cond:G


Kavel: 5106

2 Bronzen eenden, Adrie de Waard

Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.


Kavel: 5107

Terracotta buste van dame met mandoline

Resultaat: 50 EUR

Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R


Kavel: 5061

3 Bronzen olifanten

Resultaat: 30 EUR

Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.