Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
183 Resultaten
Kavel: 1035

Schilderij Puhonny

Resultaat: 1.400 EUR

V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G


Kavel: 1021

Klaas Bernink

Resultaat: 1.340 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G


Kavel: 1001

Klinkenberg, Zeeuws meisje

Resultaat: 1.150 EUR

J.C.K Klinkenberg, Den Haag 1852-1924, Zeeuws meisje met provenance, olieverf op linnen 20x15cm. Cond:G


Kavel: 1066

L. Meyer

Resultaat: 900 EUR

L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G


Kavel: 1005

Schilderij, Jan te Wierik

Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik, Hengelo 1954-2002, fantasie figuur, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G


Kavel: 1015

Jan te Wierik

Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G


Kavel: 1016

Jan te Wierik

Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm Cond:G


Kavel: 1033

Groot stilleven, Romeny

Resultaat: 650 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G


Kavel: 1055

C. van de Windt

Resultaat: 600 EUR

Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G


Kavel: 1010

Schilderij H. Breedveld eendenfamillie

Resultaat: 575 EUR

Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G


Kavel: 1079

Baykam Bedri, gouache

Resultaat: 550 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G


Kavel: 1080

Artur Feudel

Resultaat: 550 EUR

Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G


Kavel: 1025

Schilderij

Resultaat: 540 EUR

Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, vaas met bloemen, olieverf op linnen 53x44cm Cond:G


Kavel: 1069

Van Noort, strandgezicht

Resultaat: 500 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G


Kavel: 1087

Schilderij, Jos Lussenburg

Resultaat: 500 EUR

Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G


Kavel: 1109

Schilderij, Madonna met kind

Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G


Kavel: 1014

Ovaal portret, orde v.d. NL leeuw van B.L. Hendriks 1872

Resultaat: 400 EUR

B.L Hendriks 1872, Barend Leonardus 1830-1899, portret van een heer met ridderorde, mogelijk van adel met prachtige vuurvergulde ovale lijst, olieverf op linnen, in goede staat 77x60cm.


Kavel: 1095

Schilderij, B. Brouwer

Resultaat: 400 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G


Kavel: 1116

Jo Schrijnder, eenden

Resultaat: 400 EUR

Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G


Kavel: 1038

Jan Mankes

Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes 1889-1920, boerin met koe, houtsnede op papier 19x14cm Cond;G


Kavel: 1084

A. van Coehoorn

Resultaat: 335 EUR

A. van Coehoorn 19e eeuw, winters landschap met huis en figuren op het ijs, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G


Kavel: 1042

Schilderij stadsgezicht

Resultaat: 330 EUR

Jonin? omstreeks 1930 Franse school, Parijs stadsgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 16x21,7cm. Cond:G


Kavel: 1070

Van Trirum

Resultaat: 325 EUR

J.W van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G


Kavel: 1158

Schilderij, Metsu 1661

Resultaat: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm


Kavel: 1159

Schilderij, portret man

Resultaat: 300 EUR

B.M oude Jean? 1645, portret edele heer, olieverf op paneel 21x27cm Cond:G


Kavel: 1190

Schilderij Fritz Gärtner

Resultaat: 275 EUR

Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G


Kavel: 1229

Landkaart, Overijssel (Ottens)

Resultaat: 275 EUR

Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G


Kavel: 1072

Paul Morro

Resultaat: 250 EUR

Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G


Kavel: 1090

Hans van Wijk

Resultaat: 250 EUR

Hans van Wijk 1965, 1911-1990, stilleven met slakken boomstronk en insecten, gemengde techniek op papier 20x18,5cm Cond:G


Kavel: 1194

Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd

Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier. Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.


Kavel: 1201

Schilderij E.C.W. Retzlaff

Resultaat: 250 EUR

E.C.W. Retzlaff 1898-1976 Duitse school, Marmolata Süd- Tirol, olieverf op linnen 68x58cm Cond:G


Kavel: 1214

Schilderij, havengezicht Evert Moll.

Resultaat: 250 EUR

Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G


Kavel: 1245

Ton Schulten, zeefdruk

Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G


Kavel: 1330

Schilderij, gesign. Jan Kruisen

Resultaat: 250 EUR

Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G


Kavel: 1251

Onduidelijk Duitse school

Resultaat: 240 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50er jaren Duitse school, abstracte figuratief stilleven met schenkkan, olieverf op linnen 65x60cm Cond:G


Kavel: 1163

Schilderij, Josef Seckel

Resultaat: 230 EUR

Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G


Kavel: 1119

P. van den Braken, stilleven

Resultaat: 225 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 20cm Cond:G


Kavel: 1164

Schilderij, landschap

Resultaat: 220 EUR

Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G


Kavel: 1037

Bernard Leemker

Resultaat: 200 EUR

Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G


Kavel: 1058

Schilderij stoomboot

Resultaat: 200 EUR

Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G


Kavel: 1073

Aquarel Roermeester

Resultaat: 200 EUR

G.J Roermeesters 1844-1936, landschap met sloot en roeiboot, aquarel op papier 37x27cm. Cond:G


Kavel: 1196

Van der Ping

Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, Cond:G


Kavel: 1203

Schilderij, Georg Fischhof

Resultaat: 200 EUR

Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G


Kavel: 1218

Rudi Lanjouw

Resultaat: 200 EUR

Rudi Lanjouw '96 Beilen 1954, titel: the rooms were too small, 125x150cm. mixed media op linnen, Cond:G


Kavel: 1220

Pendant, portretten

Resultaat: 200 EUR

Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G


Kavel: 1268

Schilderij, Weber

Resultaat: 200 EUR

R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G


Kavel: 1258

Schilderij, Fleur Baay

Resultaat: 190 EUR

Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G


Kavel: 1127

Schilderij, Theodore Paier

Resultaat: 185 EUR

Theodore Paier 19e eeuw, Duitse school, riviergezicht, titel: parti bei Linz, olieverf op linnen 48x27cm. Cond:G