Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren horloge, 18e eeuw 479
Zilveren horloge, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden armband 11
Gouden armband

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 656
Gouden zakhorloge

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Gouden ring met granaat 229
Gouden ring met granaat

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden streekbroche met granaat 231
Gouden streekbroche met granaat

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zakhorloge met ketting en munt Vertex 478
Zakhorloge met ketting en munt Vertex

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Prisma met gouden band 481
Prisma met gouden band

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zegelring met zwarte steen 551
Zegelring met zwarte steen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Tag heuer horloge 853
Tag heuer horloge

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 153
2

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Zilveren ketting, spang 184
Zilveren ketting, spang

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote gouden ring met carneool 230
Grote gouden ring met carneool

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gouden ring met granaat 232
Gouden ring met granaat

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oorknoppen met diamant 326
Oorknoppen met diamant

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Graf von Sponheim horloges 653
3 Graf von Sponheim horloges

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gouden ring en broche met bloedkoraal 101
Gouden ring en broche met bloedkoraal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden horlogeketting 157
Gouden horlogeketting

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bloedkoraal 281
Bloedkoraal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Witgouden oorhanger met onyx 401
Witgouden oorhanger met onyx

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden armband, 2-rij bloedkoraal 580
Gouden armband, 2-rij bloedkoraal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Collier van parels en tourmalijn met goud 631
Collier van parels en tourmalijn met goud

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Collier met groene en witte parels 632
Collier met groene en witte parels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 651
Gouden zakhorloge

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden oorringen 754
Gouden oorringen

Resultaat:

150 EUR