Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Neo Renaissance kroonluchter 2021
Neo Renaissance kroonluchter

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Strik barometer, 18e eeuw 2008
Strik barometer, 18e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Cloissone koro met deksel 2066
Cloissone koro met deksel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lamp Henri Mathieu 2017
Lamp Henri Mathieu

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek ampere meetapparaat 2027
Antiek ampere meetapparaat

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel 2068
Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Vegulde wandconsole met putti 2000
Vegulde wandconsole met putti

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Opgezette hartebeest 2038
Opgezette hartebeest

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollands scheepskistje 2189
Hollands scheepskistje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Houten olifant met been 2397
Houten olifant met been

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2 Casolettes 2009
2 Casolettes

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Groot authentiek Afrikaans spijkerbeeld 2018
Groot authentiek Afrikaans spijkerbeeld

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engels theekistje, pallisander 2025
Engels theekistje, pallisander

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Stel leeuwen 2028
Stel leeuwen

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Officierszwaard 2089
Officierszwaard

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Sabel in lederen schede 2095
Sabel in lederen schede

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
kapstok wildzwijn 2036
kapstok wildzwijn

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee cloissone vaasjes 2530
Twee cloissone vaasjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Marmeren zuil 2026
Marmeren zuil

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
4 Zeldzame brillenkokers en losse bril 2051
4 Zeldzame brillenkokers en losse bril

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Tangka 2072
Tangka

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Op leder geschilderde teksten en afbeeldingen 2073
Op leder geschilderde teksten en afbeeldingen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee grote kandelaren 2079
Twee grote kandelaren

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Sabel in lederen schede 2096
Sabel in lederen schede

Resultaat:

160 EUR