Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wedgwood servies 6272
Wedgwood servies

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Venini design vaas, Taipo Wirkkala 5502
Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Witgouden creolen met briljant 178
Witgouden creolen met briljant

Resultaat:

435 EUR

Verkocht
Gouden koningscollier 10
Gouden koningscollier

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Dupont, Cohiba set 562
Dupont, Cohiba set

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Van Noort, strandgezicht 1105
Van Noort, strandgezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Klok toren 3618
Klok toren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Wortelnoten rolbureau 1880 4069
Wortelnoten rolbureau 1880

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3 Fam. rosé borden 6030
3 Fam. rosé borden

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Schilderij, onduidelijk gesig. 1118
Schilderij, onduidelijk gesig.

Resultaat:

408 EUR

Verkocht
Gouden ring met briljant 5
Gouden ring met briljant

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren schatkistje, emaille 25
Zilveren schatkistje, emaille

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren koloniale tabaksdoos 74
Zilveren koloniale tabaksdoos

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies, 3 delig 97
Zilveren theeservies, 3 delig

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 489
Zilveren bestek

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollandse School, 19e eeuw 1061
Hollandse School, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lamp Henri Mathieu 2017
Lamp Henri Mathieu

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek ampere meetapparaat 2027
Antiek ampere meetapparaat

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Poortkast eiken, 1880 4022
Poortkast eiken, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken commode 4030
Eiken commode

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken tinbuffet 4040
Eiken tinbuffet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Frans kastje 4053
Frans kastje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken kabinet kast 4082
Eiken kabinet kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kist met 3 sloten 4089
Kist met 3 sloten

Resultaat:

400 EUR