Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eethoek met 6 stoelen 4222
Eethoek met 6 stoelen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3530 5017
3530

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bronzen boedha 5019
Antieke Chinese bronzen boedha

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen beeld Ferrat 5072
Bronzen beeld Ferrat

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Venini design vaas, Taipo Wirkkala 5500
Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Meissen theeservies 6062
Meissen theeservies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vitrine met intarsia, 19e eeuw 4024
Vitrine met intarsia, 19e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Ovaal tafeltje met ster 4064
Ovaal tafeltje met ster

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 3-delig 19
Zilveren servies, 3-delig

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 35
Gouden ring met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilver vergulde brandewijnkom 347
Zilver vergulde brandewijnkom

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Ingelegde poudreuse 4025
Ingelegde poudreuse

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk 4045
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Tas 18e eeuw, zilv. beugel 316
Tas 18e eeuw, zilv. beugel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Barnsteen collier verlopend 835
Barnsteen collier verlopend

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel 2068
Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld, staande vrouw 5079
Antiek bronzen beeld, staande vrouw

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Annemiek Punt 5505
Annemiek Punt

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
2 Kristallen vazen, zilv. voet 5514
2 Kristallen vazen, zilv. voet

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
4, 18e eeuwse borden 6021
4, 18e eeuwse borden

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren opengewerkte geurdoos 46
Zilveren opengewerkte geurdoos

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
9 Zilveren bestekdelen, Middelburg 96
9 Zilveren bestekdelen, Middelburg

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 138
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 142
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

350 EUR