Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Benen gezaagd bloementafeltje 4136
Benen gezaagd bloementafeltje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Palisander met notenhout poudreuse 4038
Palisander met notenhout poudreuse

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Damesbureau met opzet 4042
Damesbureau met opzet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Sofa met mohair ca. 1880 4061
Sofa met mohair ca. 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire, 19e eeuw 4141
Wortelnoten secretaire, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eethoek met 4 stoelen 4204
Eethoek met 4 stoelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Orgelgebogen secretaire 4287
Orgelgebogen secretaire

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Secretaire 4184
Secretaire

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Kinder penantkastje 4171
Kinder penantkastje

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist met prismen 4159
Eiken dekenkist met prismen

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Boekenmolen 4032
Boekenmolen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vitrinekast Louis Philippe 4034
Vitrinekast Louis Philippe

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken hoekstoel 4058
Eiken hoekstoel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Brieven-opbergkast 4074
Brieven-opbergkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse mahonie tiltop tafel 4123
Engelse mahonie tiltop tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten kastje 4178
Eikenhouten kastje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken vitrinekast 4213
Eiken vitrinekast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Dressoir met spiegel 4223
Dressoir met spiegel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Empire halve maan tafel 4039
Empire halve maan tafel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Engelse mahonie buffetkast 4041
Engelse mahonie buffetkast

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Dekenkist 4103
Dekenkist

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Wortelnoten bijzettafeltje 4185
Wortelnoten bijzettafeltje

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Inklapbare trap 4188
Inklapbare trap

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Franse bewerkte vitrine. 4211
Franse bewerkte vitrine.

Resultaat:

190 EUR