Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote pendule 3547
Grote pendule

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2 Italiaanse barok stoelen 4007
2 Italiaanse barok stoelen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren kist 342
Zilveren kist

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Schilderij en ets, Wiersma 1212
Schilderij en ets, Wiersma

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3530
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Hoekkast met intarsia 4020
Hoekkast met intarsia

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2 Portretten in lijst 1078
2 Portretten in lijst

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Zilveren mand met hengsel 67
Zilveren mand met hengsel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden oorhangers met parel 76
Witgouden oorhangers met parel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Mahonie chaise longe 4006
Mahonie chaise longe

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij Gerard Altman 1015
Schilderij Gerard Altman

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
2x Houten beeld narren 5038
2x Houten beeld narren

Resultaat:

620 EUR

Verkocht
Gouden armband met jade en parels 634
Gouden armband met jade en parels

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hendrik Haus 1056
Hendrik Haus

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schilderij, Helfrich, eenden 1089
Schilderij, Helfrich, eenden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Strik barometer, 18e eeuw 2008
Strik barometer, 18e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3 Gewichten klok 3513
3 Gewichten klok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Meissen servies, bloemmotief 6010
Meissen servies, bloemmotief

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bijbel 1867 met zilverwerk 369
Bijbel 1867 met zilverwerk

Resultaat:

580 EUR

Verkocht
Vergulde tafel met marmeren blad 4051
Vergulde tafel met marmeren blad

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
Cloissone koro met deksel 2066
Cloissone koro met deksel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Klokkenstel met columbus 3545
Klokkenstel met columbus

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4043
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Plateel tegeltableau 6002
Plateel tegeltableau

Resultaat:

550 EUR