Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Kinderspelen
Startprijs 30 EUR

Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G

4 Speelgoed auto's
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse speelgoedauto's, blik, in doos. Shuco mercedes, ecamico, opel, Kellerman kever. 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 11-17cm.

Groot lot tinnen soldaten
Resultaat: 40 EUR

Groot lot antiek gegoten tinnen soldaten en figuren met beschilderingen, 19e 20e eeuw in doos, in goede staat 9x20x18cm.

Groot kavel Del Prado Egypte
Startprijs 300 EUR

Groot kavel Del Prado met diverse sets uit de serie Egypte waaronder; "Mummificatie", "Ceremonie", "De Farao en zijn vrouw", "Het maken van een koninklijk beeld", "De Farao en zijn strijdwagen", "Muzi...

S&H porseleinen pop
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop Heinrich Handwerk en Simon en Halbig, met gelede lichaam( twee vingers af) in goede staat 55cm.

Diverse Walt Disney figuren
Startprijs 100 EUR

Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G

16 Modelauto's, Dinky Toys
Startprijs 80 EUR

Kavel met 16 Dinky Toys modelauto's (Atlas Editions) inclusief Dinky Toys display met de modellen; Volvo 122S, Simca 9 Aronde, Trioumph TR2, Citroën DS 19, Citroën 11BL, Opel Rekord, Lincoln Premiere,...

3 Oude beren
Startprijs 60 EUR

Drie oude teddyberen omstreeks 1930-1950, 16-42cm. Cond;G

Vooroorlogse badpop, Steiffbeer
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen badpop nr 6048, en originele Steiff beer, omstreeks 1930, 23-34cm. Cond:G

2 blikken zand, zeep, soda poppenspeelgoed+ lepelrek
Resultaat: 80 EUR

Drie vooroorlogse blikken, poppenhuis en wandhouders, omstreeks 1930 o.s. emaille, 1 x groen, zand,zeep,soda, 1x rood, koffie,thee en suiker, lepelrek 11-14cm. Cond:G

3 Oude beren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Duitse (mohair) teddyberen, omstreeks 1930-1950, bespeeld. 36-70cm. Cond:R/G

5x blikken speelgoed
Startprijs 80 EUR

Vijf maal blikken speelgoed mechanisch, 1x houtzager voor stoommachine Germany US zone, 1x olifant op kar Germany US zone, vrachtwagen, driewieler en kip China 13-21cm. Cond:R/G

Lot celluloid
Resultaat: 40 EUR

Lot vooroorlogs celluloid Duits, eendenfamilie, 2x indiaantje in kano omstreeks 1930 3-20cm. Cond;G

4 Antieke jongleerkegels
Startprijs 60 EUR

Vier zeldzame antieke jongleerkegels omstreeks 1900, 2x noten 2xmahonie, 34-35cm. Cond:G

Lot speelgoed
Resultaat: 95 EUR

Groot lot divers vooroorlogs Duits speelgoed, o.a. serviezen, porselein, celluloid, poppenmeubels, blikken badkamer en popjes etc. in doos 33x74x33cm. Cond:R/G

Kaufmannsladen
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse Kaufmannsladen, omstreeks 1900, kinderspeelgoed met porseleinen naamplaquettes, 22x60x23cm. Cond:G

Poppenwagen met pop
Resultaat: 40 EUR

Antieke poppenwagen, omstreeks 1930, 1x celluloid pop Emigo. in goede staat 50-90cm.

Antieke poppen Mertz
Startprijs 40 EUR

Zeldzame vooroorlogse poppen nerts jas, in goede staat 26x35cm.

Poppenhuis met accesoires
Startprijs 60 EUR

Oud poppenhuis met accessoires, omstreeks 1940 vol met diverse meubelen tapijt tv etc. 50x60x26cm. Cond:G

Kinder wascommode+ bedje
Startprijs 30 EUR

Antieke vooroorlogse Duitse kinderwascommode en poppenbedje, omstreeks 1930 50x55x31cm en 30x51x22cm. Cond:R/G

Quartetspelen
Startprijs 40 EUR

Groot lot oude Duitse quartetspelen, o.a. karlmay 3x, en spel alles lacht. 10x30x32cm. Cond:R/G

Kist met antiek speelgoed
Startprijs 50 EUR

Lot antiek Duits houten speelgoed, vooroorlogs in grenenhouten wapenkist. o.a. houten halsbanden, kralen wagens, dysyma steckbausteinen met beschrijving. 32x71x35cm. Cond:G

Schuko auto
Startprijs 80 EUR

Oude Duitse blikken speelgoed auto Schuco, electro alarm car nr 5340 Western Germany, 60er jaren, bespeeld 8x21x7cm. Cond:R

2 Blikken vogels
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse vooroorlogse blikken speelgoed vogels, 1x zingende vogel met bewegende kop en vleugel(hapert soms), 1x rijdende eend, beide gemerkt 15-17cm. Cond:R/G