Twee grote oude notenhouten beelden, jongen en meisje met manden(voor visitekaartjes) 20e eeuw 114-116cm. Cond:G
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G
Prachtige koperen met verzilverde Historisme geldkist met gecompliceerd sluitwerk, medaillons met gezichten, origineel slot met sleutel, omstreeks 1880 in goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde houtgesneden wandconsole met putti omstreeks 1880, in goede staat 44x38x25cm.