Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands scheepskistje
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G

Haardstel
Resultaat: 100 EUR

Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G

4 Fotoalbums, bijbel en dagboek
Resultaat: 115 EUR

Vier antieke fotoalbums, bijbel en dagboek(leeg) 1e helft 20e eeuw, o.a officieren en kinderen. Nederland, Frankrijk etc. (Holy Bible, George E. Eyre and William Spottiswoode) 13-28cm. Cond:G

3 Boeken, oude kastelen
Resultaat: 60 EUR

Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.

Scheepslamp
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke petroleumlamp, messing met koper hengsels, omstreeks 1900, 54cm. in goede staat

2 Ovale Jugendstil schalen
Resultaat: 110 EUR

Twee mooie antieke tinnen Jugendstil tablets W.M.F gesigneerd. Omstreeks 1900 met figuren en zweepslag decor 27-39cm. Cond:G

Jugendstil paraplubak
Resultaat: 50 EUR

Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G

Twee beelden
Startprijs 100 EUR

Twee oude messing beelden, voorstellende Adolf Hitler, 20e eeuw, voet licht bedeukt. 16-28cm. Cond:G

Neo Renaissance kroonluchter
Resultaat: 850 EUR

Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G

Antieke kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G

Schrijfkist
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G

19e eeuwse lokeend
Resultaat: 60 EUR

Originele antieke lokeend, handbeschilderd 19e eeuw(geen replica) originele beschildering en patina, in goede staat 40x15x21cm.

Theekist met flacons
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met 3 porseleinen flacons, met goud en figuren decor(2 stoppen gelijmd) verder in goede staat, met intarsia slot en sleutel, 14x24x12cm. Cond:G

Telefoon
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G

2x Mahoniekist met divers bestek
Resultaat: 40 EUR

Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G

Diverse schaven
Resultaat: 60 EUR

Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.

5 Sabels
Resultaat: 75 EUR

Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G

Groot Perzisch pistool
Resultaat: 75 EUR

Antieke Oosterse donderbus, 19e eeuws, antieke provisorische reparaties 45cm Cond:R

Perzische schotel, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat

Antieke speeldoos
Resultaat: 30 EUR

Antieke speeldoos omstreeks 1900(functioneert, kam goed) slotplaatjes mist verder in goede staat 10x17x12cm. Cond:G

Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G

Divers oud/antiek tin
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

5 Delen koperwerk, 19e eeuw