30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Jugendstil miniatuur stereoscoop 2287
Jugendstil miniatuur stereoscoop

160 EUR

Antieke wandelstok met ivoor 2492
Antieke wandelstok met ivoor

160 EUR

Antieke porseleinen lamp 2523
Antieke porseleinen lamp

160 EUR

Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw 2020
Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw

150 EUR

Chinese bol op standaard 2071
Chinese bol op standaard

150 EUR

Twee 5-lichts kandelaren 2080
Twee 5-lichts kandelaren

150 EUR

Kandelaar met putti 2081
Kandelaar met putti

150 EUR

Gietijzeren schotel 2185
Gietijzeren schotel

150 EUR

Wapenstok 2382
Wapenstok

150 EUR

Ivoren man met kind en schildpad 2407
Ivoren man met kind en schildpad

150 EUR

Petroleumlamp 2479
Petroleumlamp

150 EUR

Viool in kist 2219
Viool in kist

145 EUR

Antieke kerfsnede stoof 2183
Antieke kerfsnede stoof

140 EUR

Viool in kist 2220
Viool in kist

140 EUR

Grote hallamp 2443
Grote hallamp

140 EUR

Jugendstil hanglamp 2124
Jugendstil hanglamp

130 EUR

Casette met bestek 2306
Casette met bestek

130 EUR

11 Diverse brillen 2325
11 Diverse brillen

130 EUR

Lamp in de vorm van een druppel 2394
Lamp in de vorm van een druppel

130 EUR

Dubbelloops pistool 2094
Dubbelloops pistool

125 EUR

Antieke tinnen kastanje-dekselvaas 2127
Antieke tinnen kastanje-dekselvaas

125 EUR

3 Chinese snuffbottles roodlak 2202
3 Chinese snuffbottles roodlak

125 EUR

Pamflet WO I 2235
Pamflet WO I

125 EUR

2 Empire bokalen 2258
2 Empire bokalen

125 EUR