Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw 2485
Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
8-Armige messing kroon 2498
8-Armige messing kroon

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Grote messing kandelaar 2499
Grote messing kandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Console met kindergezicht 2514
Console met kindergezicht

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel koperwerk 2515
Kavel koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Weegschaal met gewichten 2517
Weegschaal met gewichten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke kaarskandelaar 2537
Antieke kaarskandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Lampen 2140
2 Lampen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bodemvondst, vermoedelijk16e-17e eeuw 2170
Bodemvondst, vermoedelijk16e-17e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Figuren, erotica 2209
6 Figuren, erotica

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Metalen spaarpot 2286
Metalen spaarpot

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Seinlamp Utrecht 2332
2x Seinlamp Utrecht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Wafelijzers 2421
3 Wafelijzers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Delen antiek 2469
4 Delen antiek

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos 2489
Antieke dekseldoos

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Opaline petroleumlamp 2503
Opaline petroleumlamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse camera's 2505
Diverse camera's

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Telefoon 2520
Telefoon

Resultaat:

20 EUR