Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel, 19e eeuw 4255
Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Spiegel 4273
Spiegel
Startprijs 20 EUR
Butlertray 4270
Butlertray
Startprijs 30 EUR
Pianokruk 4145
Pianokruk
Startprijs 35 EUR
Displaytafel 4120
Displaytafel
Startprijs 40 EUR
Eiken wandvitrine 4150
Eiken wandvitrine
Startprijs 40 EUR
Engelse etagere tafel 4154
Engelse etagere tafel
Startprijs 40 EUR
Halve maantafel 4161
Halve maantafel
Startprijs 40 EUR
Iepenhouten kinderstoel 4183
Iepenhouten kinderstoel
Startprijs 40 EUR
Kapspiegel 4278
Kapspiegel
Startprijs 40 EUR
Theetafel 4100
Theetafel
Startprijs 50 EUR
Spiegel goudkleurige lijst 4132
Spiegel goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR
Mahonie art deco tafel 4157
Mahonie art deco tafel
Startprijs 50 EUR
mahonie louis phillip tafel 4170
mahonie louis phillip tafel
Startprijs 50 EUR
2 Oosterse tafels 4176
2 Oosterse tafels
Startprijs 50 EUR
Biedermeier stoel 4187
Biedermeier stoel
Startprijs 50 EUR
Chinese plantentafel 4197
Chinese plantentafel
Startprijs 50 EUR
Teakhouten bijzettafel 4208
Teakhouten bijzettafel
Startprijs 50 EUR
Noten Louis Phillipe tafel 4111
Noten Louis Phillipe tafel
Startprijs 60 EUR
Engelse speeltafel 4155
Engelse speeltafel
Startprijs 60 EUR
Driehoeksstoeltje 4162
Driehoeksstoeltje
Startprijs 60 EUR
Eiken bordenrek 4203
Eiken bordenrek
Startprijs 60 EUR
Hoektafeltje, 19e eeuw 4220
Hoektafeltje, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Schommelbed 4238
Schommelbed
Startprijs 60 EUR