Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Gemberpotten 6374
2 Gemberpotten
Startprijs 15 EUR
5 Delen Fürstenberg porselein 6381
5 Delen Fürstenberg porselein
Startprijs 15 EUR
Tegeltableau 6124
Tegeltableau
Startprijs 20 EUR
7 Delen Delft 6157
7 Delen Delft
Startprijs 20 EUR
3 Porseleinen beeldjes 6378
3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 20 EUR
Delfts polychroom kaststel 6402
Delfts polychroom kaststel
Startprijs 20 EUR
Kaststel, Kang Xi-kleurig 6420
Kaststel, Kang Xi-kleurig
Startprijs 20 EUR
Porseleinen beeldje en kandelaar 6307
Porseleinen beeldje en kandelaar
Startprijs 25 EUR
15 miniaturen 6326
15 miniaturen
Startprijs 25 EUR
6 Porseleinen figuren 6421
6 Porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR
Makkumse tegels 6118
Makkumse tegels
Startprijs 30 EUR
2 Vazen met draken en phoenix 6133
2 Vazen met draken en phoenix
Startprijs 30 EUR
4 Delen porselein 6176
4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR
3 Delen delftsblauw 6181
3 Delen delftsblauw
Startprijs 30 EUR
Groot Imari bord 6251
Groot Imari bord
Startprijs 30 EUR
2 dienbladen met porselein 6252
2 dienbladen met porselein
Startprijs 30 EUR
Lindner vaas 6268
Lindner vaas
Startprijs 30 EUR
Vaas + 2 imari borden 6315
Vaas + 2 imari borden
Startprijs 30 EUR
Delfts blauwe schaal + diversen 6356
Delfts blauwe schaal + diversen
Startprijs 30 EUR
Engelse pijpvaas 6360
Engelse pijpvaas
Startprijs 30 EUR
3 Tegeltableaus 6379
3 Tegeltableaus
Startprijs 30 EUR
Antiek Japans theeservies 6404
Antiek Japans theeservies
Startprijs 30 EUR
Divers Duits servies 6432
Divers Duits servies
Startprijs 30 EUR
Porseleinen beeld+bordje 6100
Porseleinen beeld+bordje
Startprijs 35 EUR