Ongesigneerd stilleven met fruit, olieverf op paneel. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, bloemenpracht, olieverf op linnen 80x90cm. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G
K.F Bombled 1822-1902, koninklijk paar op jacht, olieverf op linnen, oude bedoeking, 49x37cm Cond:R/G
Thomas heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G
Ida Helena Molijn Rotterdam 1849-1939 Den Haag, liggende bos bloemen, olieverf op linnen 30x21cm. Cond:G
Wetering de Rooy 1877-1972 Hollandse besneeuwde dorpshaven met boot en figuren. 90x60cm. Olieverf op linnen. Cond:R/G
Leon Danchin 1887-1938, jachthond met konijn, ingekleurde ets op papier. 45x53cm. Cond:G
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Georg Arnold- Grabone 1896-1982 duitse school, groot berglandschap met rivier, olieverf op linnen 93x140cm. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, lostrekken van een Duitse tank WO II. 30-41,3cm. Houtskool op papier.
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, tankschlacht WO II reparatie Duitse tank met figuren, houtskool op papier. Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, explosie tankcolonne WOII. houtskool op papier. 30x42cm. Cond:G
C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
Hollandse school omstreeks 1800, verso geetst Siemon de Vlieger, olieverf op koper paneel, Hollandse schepen op zee 41,5x31,5cm. Cond:R/G
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Zeldzame antiquarische 23 delige Flora Londinensis (afzonderlijke nummers 1 t/m 23) door William Curtis Botanicus 1746-1799 Engeland, A new edition, enlarged by George Graves F.L.S London, printed for...
Barend Brouwer Almelo 1826-1879 Arnhem, stadsgezicht Rijssen, met boek. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G