Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Aafke Kelly
Resultaat: 180 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Schilderij Camiel Mees
Resultaat: 100 EUR

Kamiel Mees 1948 Brussel, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Ongesigneerd, kubistisch
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, kubistische voorstelling, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Willi Lorenz
Startprijs 400 EUR

Willi Lorenz, fazanten in boscage, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

G. Gabriel
Resultaat: 40 EUR

G.Gabriel omstreeks 1920, zeilboten op zxee, olieverf op linnen 66x42cm. Cond:G

Ikoon
Resultaat: 65 EUR

Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.

Ton Ancone, vrouw op weg
Resultaat: 60 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2)
Resultaat: 60 EUR

Verzameling Duitse landkaarten WO1 en WO 2 o.a Königsberg, Karte Insterburg 1889, Umgebung von Lille, Lageplan, etc. 30-120cm

T.L. Grote
Resultaat: 100 EUR

T.L Grote, omstreeks 1900, waterpartij met eenden, olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Seidel 1923
Resultaat: 90 EUR

Seidel 1923, Duitse school, stilleven met wild, fruit etc. olieverf op linnen, 93x86cm. Cond:G

Stilleven, H. Bos
Resultaat: 80 EUR

Henk Bos 1901-1979 stilleven met porseleinen kan sinaasappelen en fles, olieverf op linnen 40x45cm. Cond:G

Harry Winkler
Resultaat: 90 EUR

Harry Winkler 1923 Duitse school, oosters stadsgezicht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond:G

Aafke Kelly
Resultaat: 275 EUR

Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G

Pendant
Resultaat: 40 EUR

Pendant martens 20e eeuw, landschap met boerderij en opvlioegende eenden, 17x13cm. olieverf op paneel. Cond;G

Maria Ruiter de Wit
Resultaat: 90 EUR

Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G

P. van den Braken, stilleven
Resultaat: 110 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G

Schilderij, M. Labarde, boten in haven
Resultaat: 60 EUR

M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G

Aquarel, Kikkert
Resultaat: 90 EUR

Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G

Fr. Melchers, litho
Resultaat: 70 EUR

Fr. Melchers '77 Duitse school, 2 Italiaanse figuren, litho op papier. 19-30cm. Cond:G

Agasel Tapallo 1894
Resultaat: 40 EUR

Rapallo? 1874, baay met kasteel aquarel op papier 24x17cm. Cond:G

Schilderij Glaademans, koeien
Resultaat: 50 EUR

W.M Oudemans, koeien in Limburgs landschap, olieverf op paneel 36x27cm. Cond:G

Schilderij Bloemen blauwe pot
Resultaat: 45 EUR

Monogram P.H. omstreeks 1920, porseleinen vaas met bloemen, olieverf op linnen. 64x72cm. Cond:G

Aquarel, Blok van de Velden
Resultaat: 160 EUR

AD. Blok v.d Velden 1913-1980, landschap Texel 1946, gemengde techniek op papier. 40x25cm. Cond:G