Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Kamiel Mees 1948 Brussel, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, kubistische voorstelling, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G
Willi Lorenz, fazanten in boscage, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
G.Gabriel omstreeks 1920, zeilboten op zxee, olieverf op linnen 66x42cm. Cond:G
Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.
Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
T.L Grote, omstreeks 1900, waterpartij met eenden, olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Seidel 1923, Duitse school, stilleven met wild, fruit etc. olieverf op linnen, 93x86cm. Cond:G
Henk Bos 1901-1979 stilleven met porseleinen kan sinaasappelen en fles, olieverf op linnen 40x45cm. Cond:G
Harry Winkler 1923 Duitse school, oosters stadsgezicht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond:G
Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G
Pendant martens 20e eeuw, landschap met boerderij en opvlioegende eenden, 17x13cm. olieverf op paneel. Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G
M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G
Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G
Fr. Melchers '77 Duitse school, 2 Italiaanse figuren, litho op papier. 19-30cm. Cond:G
Rapallo? 1874, baay met kasteel aquarel op papier 24x17cm. Cond:G
W.M Oudemans, koeien in Limburgs landschap, olieverf op paneel 36x27cm. Cond:G
Monogram P.H. omstreeks 1920, porseleinen vaas met bloemen, olieverf op linnen. 64x72cm. Cond:G