30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Portret, Wolfgang Willrich 1024
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR
Portret, Wolfgang Willrich 1025
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR
Schilderij, Terlouw 1026
Schilderij, Terlouw
Startprijs 600 EUR
Hans Liska 1028
Hans Liska
Startprijs 300 EUR
Hans Liska 1029
Hans Liska
Startprijs 300 EUR
Hans Liska 1030
Hans Liska
Startprijs 300 EUR
Hans Liska 1031
Hans Liska
Startprijs 300 EUR
Grabonee A 1032
Grabonee A
Startprijs 1.000 EUR
Ikoon groot 1033
Ikoon groot
Startprijs 1.000 EUR
handgesigneerde Litho Leon Danchin 1034
handgesigneerde Litho Leon Danchin

240 EUR

Wetering de Rooy 1035
Wetering de Rooy
Startprijs 950 EUR
Ida Molijn, stilleven 1036
Ida Molijn, stilleven
Startprijs 1.500 EUR
Johannes Weiland 1040
Johannes Weiland
Startprijs 950 EUR
Louis W. van Soest 1041
Louis W. van Soest
Startprijs 500 EUR
Fedor van Kregten 1042
Fedor van Kregten
Startprijs 500 EUR
F.M. Richter, vissers 1043
F.M. Richter, vissers
Startprijs 450 EUR
Thomas Heesakkers, bospartij 1044
Thomas Heesakkers, bospartij
Startprijs 750 EUR
Schilderij paarden 1045
Schilderij paarden
Startprijs 1.000 EUR
B. Brugman, bomen bij boerderij 1046
B. Brugman, bomen bij boerderij

200 EUR

B. Brugman, stilleven bloemen (groot) 1047
B. Brugman, stilleven bloemen (groot)

200 EUR

Schilderij, stilleven 1048
Schilderij, stilleven

60 EUR

Schilderij, dame van adel 1049
Schilderij, dame van adel

950 EUR

Schilderij, C. Noltee 1050
Schilderij, C. Noltee
Startprijs 450 EUR
Schilderij, boten op kanaal 1051
Schilderij, boten op kanaal

250 EUR