30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

2 Etsen, W. Wassenaar 1536
2 Etsen, W. Wassenaar

50 EUR

Kustplaats, gesigneerd 1537
Kustplaats, gesigneerd

25 EUR

Tekening, Madonna 1538
Tekening, Madonna
Startprijs 25 EUR
Ets, Dirk Harting 1539
Ets, Dirk Harting

25 EUR

Houtsnede, Daan de Vries 1915 1540
Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startprijs 25 EUR
Gravure, 17e-18e eeuw 1541
Gravure, 17e-18e eeuw

20 EUR

Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart 1542
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Startprijs 25 EUR
Verzameling Duitse houtsnedes etc. 1543
Verzameling Duitse houtsnedes etc.

35 EUR

Schilderij, Helmut Grundner 1544
Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 20 EUR
3 Gravures van Kathedralen 1545
3 Gravures van Kathedralen
Startprijs 25 EUR
Sjoerd Bakker 2001 1546
Sjoerd Bakker 2001
Startprijs 30 EUR
2x Harrie Schreienmachers 1547
2x Harrie Schreienmachers

30 EUR

Margriet Oomen 1548
Margriet Oomen
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Ko Oosterkerk 1549
Schilderij, Ko Oosterkerk
Startprijs 25 EUR
Wim Poelman 1998, portret 1550
Wim Poelman 1998, portret

30 EUR

Schilderij, Peter Wehrens 1551
Schilderij, Peter Wehrens
Startprijs 25 EUR
Riviergezicht Worpsweide 1552
Riviergezicht Worpsweide
Startprijs 25 EUR
Schilderij, B. Mügge 1553
Schilderij, B. Mügge

25 EUR

Schilderij, W. Benz Baenitz 1554
Schilderij, W. Benz Baenitz

25 EUR

Landkaart Zittau, 17e eeuw 1555
Landkaart Zittau, 17e eeuw

25 EUR

Oosters schilderij 1556
Oosters schilderij

20 EUR

Oosters schilderij 1557
Oosters schilderij

20 EUR

Schilderij, J. Fehnendahl 1558
Schilderij, J. Fehnendahl

45 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Oosters 1559
Onduidelijk gesigneerd, Oosters

20 EUR