Prachtige zilveren schaal, 925/000. Ronde schaal geplaatst op een ronde voet met Biedermeier krul en bloembewerking. ca 372 gr. ø 18x11 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 835/000. Gecontourneerde tasbeugel met diverse taferelen en krullen. Voorzien van ketting. jl.: I: 1918 Grootte 17x7cm. ca.130 gr. In goede staat
Lot divers bestaande uit een zilveren schaar, 835/000, verzilverde breidoppen in de vorm van laarsen, flessendop en vingerhoed.
Antieke geslepen kristallen coupe met ruit- en waaierslijpsel op poot met geslepen knoop op zilveren voet, 835/000, met parelrand. ca 1880. ø 13x11. In goede staat.
Lot verzilverd bestaande uit 2 serveerschalen, een vaasje, een set met taartvorkjes, 2 D.E. theeblikken en een bewerkt lepeldoosje.
Vier delig verzilverd koffieservies omstreeks 1930, gemerkt SMF 12-18cm. Cond;G
Lot met divers zilver, bestaande uit een kurk met zilveren dop, een montuur, een briefopener een deel van een lepeltje en 2 manchetknopen. .
Lot met 4 delen zilver, 835/000 bestaande uit een theelepel, 2 roomlepels en een suikertang. Totaal ca 70 gr.
Cassette met daarin een zilveren kinderbord en lepel en ivoren bak. Frans 950/000. ø 15 lengte lepel 16 cm. In goede conditie.
Antiek zilveren pepermuntdoosje, 835/000, Empire, zonder scharnier met ribbelwerk in banen. MT.: M.Warren, Sneek, ca 1817. ø 5 cm ca 24 gr. Iets gedeukt, verder in goede staat.
Zilveren miniatuur Stoomlocomotief, 925/000, met draaiende wielen. ca 86 gr 8x2,5x4cm. In goede staat
Zilveren presenteerblaadje, 835/000, Duits. Blaadje met gecontourneerde rand voorzien van filet, iets opstaande rand. ø16x1,5 cm. ca 176 gr. In goede staat