Zware bronsgegoten struisvogel op zwart marmeren basement naar Pablo Picasso, 21e eeuw, 46cm Cond:G
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Antieke jugendstil tinnen vrouwenfiguur, gemonteerd op albast. Omstreeks 1900 in goede staat. 14cm,.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G
Antieke bronzen mus, omstreeks 1900 met restvergulding op snavel, 2 kleurig gepatineerd, mogelijk Weens(poot gebroken, wel erbij) 4x7,5x3cm. Cond:R
Twee grote zeldzame 19e eeuwse notenhout gesneden narren, in schommel, met ophangbevestiging, mooie kwaliteit, 48-50cm. Cond:G
Antieke bronzen Faun op zwart marmeren sokkel, 2e helft 19e eeuw. 38cm.Cond:G
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Zware bronsgegoten Bizon op marmeren basement, 21e eeuw, 27x38x16cm. Cond:G
Twee bronzen tekkels omstreeks 1900, 1x Weens koud beschilderd, 1x met vergulding(voorste poten verbogen) 4,5-5,5cm. Cond:R/G
Zeer groot zwaar antiek bronzen beeld door H. Sparreboom 1924, voorstellende een Griekse jongeman met kelk, in goede staat 66cm.
Zuid Duits barok snijstuk omstreeks 1700 heilige Maria, mooie patina 20x17x6cm. Cond:G
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.
Antieke bronzen sculptuur omstreeks 1900, 2 tortelduiven op dak.(heeft op basis gezeten) 35cm. Cond:G
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Bronskleurig Chinees paard met keizer, 2e helft 20e eeuw (metalen stift afgebroken) 35x36x12cm. Cond:R/G
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.
Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G
Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G
Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.
Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G
Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G
Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G