Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rosenthal theeservies met tablet 6335
Rosenthal theeservies met tablet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wedgewood theeservies 6337
Wedgewood theeservies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Blauwe borden, Chinese afbeeldingen 6382
6 Blauwe borden, Chinese afbeeldingen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6397
Yixing theepot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x figuur 1x schotel 6405
3x figuur 1x schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6410
Yixing theepot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Grote antieke kastkommen 6446
4 Grote antieke kastkommen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hummel 353/0, "Spring Dance" (1979-1990) 6166
Hummel 353/0, "Spring Dance" (1979-1990)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Satsuma kaststel 6217
Satsuma kaststel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beeldjes, honden 6092
2 Porseleinen beeldjes, honden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Imari pijpvaasjes 6106
2 Imari pijpvaasjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Imari schaal en 3 cloisonne vaasjes 6107
Imari schaal en 3 cloisonne vaasjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Aardewerken vaas, B. Erning 6134
Aardewerken vaas, B. Erning

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Romeinse olielampjes 6135
2 Romeinse olielampjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Corneille servies, 5x 6180
Corneille servies, 5x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
9 Royal Albert kop & schotels 6185
9 Royal Albert kop & schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Suikerpot, bobonschaal, en strooier 6213
Suikerpot, bobonschaal, en strooier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 P. Regout borden 6264
6 P. Regout borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Keramieken schelp 6275
Keramieken schelp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Schoteltjes, 19e eeuw 6342
6 Schoteltjes, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6350
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Papbord 6353
Papbord

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Weens porseleinen ei 6357
Weens porseleinen ei

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
13 Delen Hutschenreuther 6403
13 Delen Hutschenreuther

Resultaat:

40 EUR