04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Ivoren krokodil 4141
Ivoren krokodil
Startprijs 275 EUR
Divers porselein 33x 4447
Divers porselein 33x
Geen vanafprijs
3 Delfts blauwe borden 4440
3 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs
Wollen tapijt 3178
Wollen tapijt
Startprijs 100 EUR
Divers klein spul 2296
Divers klein spul
Geen vanafprijs
Divers tin en koper 2260
Divers tin en koper

20 EUR

Ets van een uil 1346
Ets van een uil
Startprijs 30 EUR
Aquarel, Parijs 1337
Aquarel, Parijs
Startprijs 30 EUR
Delfts blauw bord 4110
Delfts blauw bord
Startprijs 70 EUR
5 Delen wit Meissen 4105
5 Delen wit Meissen

10 EUR

Bronzen beer 4059
Bronzen beer
Startprijs 120 EUR
Zilveren anjervaas 13
Zilveren anjervaas
Startprijs 200 EUR
Kleed 3129
Kleed
Geen vanafprijs
Parel briljant hanger  GG 6
Parel briljant hanger GG
Startprijs 200 EUR
Chinees bord, 18e eeuw 4369
Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Chinese dekselpot ca. 1940 4189
Chinese dekselpot ca. 1940

50 EUR

Fauteuil met biezen zitting 3258
Fauteuil met biezen zitting
Startprijs 45 EUR
3 Delen glas/kristal 4402
3 Delen glas/kristal

5 EUR

4 Chinese schotels 4182
4 Chinese schotels

30 EUR

Houtskooltekening Tholen 1295
Houtskooltekening Tholen

280 EUR

Wijnfleshouder 2250
Wijnfleshouder
Startprijs 40 EUR
Diversen kristal 4306
Diversen kristal
Geen vanafprijs
2 Bronzen portretbusten 4031
2 Bronzen portretbusten
Startprijs 225 EUR
2 Beelden 2364
2 Beelden
Geen vanafprijs