Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Delfts blauw bord zilveren rand 4265
Delfts blauw bord zilveren rand
Startprijs 35 EUR
Boheemse beker 4452
Boheemse beker
Startprijs 75 EUR
Karaf diamantslijpsel 4495
Karaf diamantslijpsel
Startprijs 110 EUR
Boheems sierglas 4465
Boheems sierglas
Startprijs 70 EUR
Boheemse vaas 4460
Boheemse vaas
Startprijs 145 EUR
3 Delen kristal 4493
3 Delen kristal
Startprijs 65 EUR
Royal Copenhagen glas schaal 4491
Royal Copenhagen glas schaal
Startprijs 70 EUR
Figuur ivoor 4299
Figuur ivoor
Startprijs 110 EUR
Geisha ivoor 4298
Geisha ivoor
Startprijs 200 EUR
2 Delen ivoor 4296
2 Delen ivoor
Startprijs 80 EUR
3 Figuren 4148
3 Figuren
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Ivoren Netsuke, vrouw 4145
Ivoren Netsuke, vrouw

Resultaat:

100 EUR

Doos kop en schotels 4547
Doos kop en schotels
Geen vanafprijs
Verkocht
Italiaanse vaas 4498
Italiaanse vaas

Resultaat:

35 EUR

Eetservies pickfort 4492
Eetservies pickfort
Geen vanafprijs
Divers glaswerk 4481
Divers glaswerk
Geen vanafprijs
Verkocht
Vaas Val Saint Lambert 4131
Vaas Val Saint Lambert

Resultaat:

80 EUR

2 Platelen vazen 4344
2 Platelen vazen
Geen vanafprijs
3 Delen gekleurd glas 4486
3 Delen gekleurd glas
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Blauw chinees bord 4390
Blauw chinees bord

Resultaat:

65 EUR

Aardewerken wandplaquette 4392
Aardewerken wandplaquette
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Chinese dekselpot ca. 1940 4189
Chinese dekselpot ca. 1940

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristallen karaf met dop ca. 1900 4157
Kristallen karaf met dop ca. 1900

Resultaat:

50 EUR

Vroeg 18e eeuws bord 4180
Vroeg 18e eeuws bord
Startprijs 45 EUR