04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Kluyver 1002
Kluyver
Startprijs 1.600 EUR
E.J. Woollett 1001
E.J. Woollett
Startprijs 1.500 EUR
Van London 1000
Van London

300 EUR

Schilderij 1281
Schilderij
Startprijs 20 EUR
Klaprozen op vaas 1206
Klaprozen op vaas
Startprijs 45 EUR
Kalshoven 1014
Kalshoven

75 EUR

Schilderij Maly 1005
Schilderij Maly
Startprijs 500 EUR
Landschap de Stree 1256
Landschap de Stree
Startprijs 2.750 EUR
Ets, Roodenburgh 1356
Ets, Roodenburgh

50 EUR

Arthur v.Brelo 1202
Arthur v.Brelo
Startprijs 300 EUR
Gesign.Bryan Geff 1163
Gesign.Bryan Geff
Startprijs 550 EUR
Arttur Wisniewski 1137
Arttur Wisniewski
Startprijs 780 EUR
Gesign.F.Heitmann 1307
Gesign.F.Heitmann
Startprijs 340 EUR
Gesig.P.Willer 1098
Gesig.P.Willer
Startprijs 220 EUR
Josef Dederichs 1057
Josef Dederichs
Startprijs 250 EUR
Hans Herrmann 1020
Hans Herrmann

620 EUR

J.Th.Abels maannacht 1016
J.Th.Abels maannacht
Startprijs 2.800 EUR
D. Kubb 1314
D. Kubb
Geen vanafprijs
J. Lorje 1161
J. Lorje
Startprijs 50 EUR
De Haas 1256
De Haas
Startprijs 800 EUR
2 Schoolplaten 1197
2 Schoolplaten

10 EUR

Italiaanse oude meester 1372
Italiaanse oude meester
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd schilderij 1019
Ongesigneerd schilderij

500 EUR

Schilderij G. Krol 1076
Schilderij G. Krol
Startprijs 125 EUR