Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

42 Postkaarten 2258
42 Postkaarten
Geen vanafprijs
Holland-Amerika postkaarten 2256
Holland-Amerika postkaarten
Geen vanafprijs
Antieke koperen wandlamp 2271
Antieke koperen wandlamp
Geen vanafprijs
Doos diversen 2278
Doos diversen
Geen vanafprijs
Verkocht
Antiek ovaal spiegeltje 2265
Antiek ovaal spiegeltje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oud Chinees blik 2261
Oud Chinees blik

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Beschilderde melkbus 2273
Beschilderde melkbus

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Houten kistje 2338
Houten kistje

Resultaat:

70 EUR

Cloisonné vaas 2319
Cloisonné vaas
Startprijs 215 EUR
Jugendstil sektkoeler 2004
Jugendstil sektkoeler
Startprijs 110 EUR
4 Kandelaars Zweden 2245
4 Kandelaars Zweden
Startprijs 70 EUR
Messing wandbord 2239
Messing wandbord
Startprijs 55 EUR
2 Leeuwen bergsteen 2334
2 Leeuwen bergsteen
Startprijs 200 EUR
Boeddha bergsteen 2268
Boeddha bergsteen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Tuinset bergsteen 2266
Tuinset bergsteen

Resultaat:

350 EUR

Doos varia 2212
Doos varia
Startprijs 30 EUR
Verkocht
WIjnrek 2285
WIjnrek

Resultaat:

40 EUR

Divers klein spul 2296
Divers klein spul
Geen vanafprijs
5 Delen 2282
5 Delen
Geen vanafprijs
Divers koper en tin 2263
Divers koper en tin
Geen vanafprijs
Verkocht
3 Lampen 2289
3 Lampen

Resultaat:

30 EUR

Art Deco radio 2267
Art Deco radio
Geen vanafprijs
Verkocht
Messing Art Deco vaas 2013
Messing Art Deco vaas

Resultaat:

30 EUR

14 Statien religieus 2392
14 Statien religieus
Startprijs 825 EUR