3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...
5 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, rand minimaal beschdigd, ø23cm.
Statenbijbel Pieter Keur 1704 met 2 kaarten. Originele band met messing klampen.
Mahoniehouten Engelse-stijl likeurkeldertje met 4 karaffen en 16 glazen. Allemaal geëtst eind 20e eeuw 26x25x35cm. Cond.: R
6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse secretaire met opzet en glas. 20e eeuw met 3 laden. 215x73x43cm. Cond.: G
Massief iepen boekenregaaltje, eind 20e eeuw, Cond.: G 130 x 54 x 33 cm.
Barok commode ca. 1900 met klauwpoten. De onderste rand met snijwerk 70x95x48cm. Cond.: G
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Robert Wosak (1876 - 1944), gemengde techniek op papier, "Blick auf kloster Neuburg von Kritzendorf" 47x31,5cm. Cond.: G
Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.
Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm
Set zilveren peper en zout strooiers, zeer mooi bewerkt. 835/000 67gr. 9cm. Cond.: U
Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.
Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U
Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U
Hollands zilveren loddereindoosje, model secretaire. Maker Aubert 925/000 20gr. Cond.: U
Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld
Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G
3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...
Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G
7 Barkrukken in barokstijl 21e eeuw, gezwart houtwerk, met klein kroontje, goede blauwe bekleding.
104x43x50 c.
Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.
Massief mahoniehouten Engelse klaptafel begin 19e eeuw. 107(130)x70x52cm.
Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel
Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.
Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje
Hanger WG585/000 met een zuidzeeparel ø13mm.,en 6 diamanten 0.03ct.W/SI, 3.5gr.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.
2 Massief mahoniehouten etagere bijzettafeltjes in de Engelse stijl. Beide met 1lade, eind 20e eeuw. 61x56x56cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.
Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U
Antiek ivoren beeldje van een man zittend op een rots met een vis in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 10x4,5x3cm. Cond.: G
Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U
Eikenhouten Gotisch klepbankje,zitvlak heeft 3 strakke panelen,rug heeft 3 uitgewerkte panelen. Klep is voorzien van smeedijzere beslag. Begin 20e eeuw. H.96x120x45cm. Cond:G
Bronzen sculpture voorstellend erotische dame aan het waterhalen eind 20e eeuw. Gesigneerd Kolvak CZeumki, geheel rustend op een rose marmeren voet. 44x15cm. Cond.: G
Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.
Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G
Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.
4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
Leuk parfumflesje met zilveren dop 835/000 Cond.: U
Massief notenhouten Frans dressoir met 3 lades en 2 deuren ca. 1840-1860 Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Kristallen gembercoup met zilveren voetje Hollands gekeurd. Coupe is amandel geslepen en helemaal gaaf. Begin 20e eeuw 25xø12,5cm.
Originele Jaeger le Coultre (Swiss) klok 60-er jaren, perfect uurwerk 24,5x15x5,5cm. Cond.: U
Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.
Antiek Hollands zilveren breinaaldenkoker, mooi gegraveerd. 835/000 34gr. 19cm.
Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
E. Vos 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemencompositie 13x18cm.
Gesigneerd M.B., olieverf op linnen, portret van een visser 40x50cm. Cond.: U
Opwindbare tinnen auto, Auto Sedan Gran Tourismo 1935 van Paya Toys. Gelimiteerde reproductie (anno 1989) van catalogusnummer 904 uit 1934 van Paya Toys. Nummer 2327/5000. incl certificaat, doos en s...
Eikenhouten biljartje van de maker AB Billy ca. 1910. bedoeling is om de ballen in de gaten te krijgen, elk gat heeft zijn eigen puntentelling. Inclusief 6 originele ballen Cond.: G
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G
Antiek ivoren parfum/opiumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Compleet uitgesneden met drakendecor 7x4x1,8cm. Cond.: G
6 Blauw Chinese kop(5xø8,3cm.) en schotels(ø13,5cm.) Kang Chi met bloemdecor. Lichte randschade en haarschuertjes
Antiek Hollands zilveren soeplepel 835/000, anno 1878 maker Van Kemper, L:29cm. 148 gr.
Schitterend parfumflesje met zilveren dop, hals en voetje 835/000 Cond.: U
Zilveren kaarsenstandaard met een bewerkte zilveren voet, 925/000, 231gr. ø8.5 x14cm.
Antiek kristallen gemberpot op zilveren voet 835/000 Cond.: U
Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U
Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U
Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U
Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U
Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U
B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U
Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G
3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U
Franse comtaise begin 19e eeuw met vouwslinger. In zeer goede staat. 38 x 35 x 15 cm.
Gietijzeren plantentafel,eind 19e eeuw,deels verguld,met 2 gedeeltelijk opengewerkte plateaus,met figuren, 1 poot gebroken.H 75 cm.