Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Blauwe vazen 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...

5 Borden Fam. Rose
Resultaat: 200 EUR

5 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, rand minimaal beschdigd, ø23cm.

Pieter Keur bijbel
Resultaat: 190 EUR

Statenbijbel Pieter Keur 1704 met 2 kaarten. Originele band met messing klampen.

Likeurkeldertje
Resultaat: 190 EUR

Mahoniehouten Engelse-stijl likeurkeldertje met 4 karaffen en 16 glazen. Allemaal geëtst eind 20e eeuw 26x25x35cm. Cond.: R

Zilveren jatje
Resultaat: 180 EUR

Mooi bewerkt zilveren jat met hout. 800/000 40cm. Cond.: U

6-Delig zilveren couvert
Resultaat: 180 EUR

6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.

Voltaire met kuifje
Resultaat: 180 EUR

Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G

Voltaire met kuifje
Resultaat: 180 EUR

Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G

Eikenhouten Engelse secretaire
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten Engelse secretaire met opzet en glas. 20e eeuw met 3 laden. 215x73x43cm. Cond.: G

Boeken regaaltje
Resultaat: 180 EUR

Massief iepen boekenregaaltje, eind 20e eeuw, Cond.: G 130 x 54 x 33 cm.

Commode
Resultaat: 180 EUR

Barok commode ca. 1900 met klauwpoten. De onderste rand met snijwerk 70x95x48cm. Cond.: G

Armleunstoel Holland
Resultaat: 180 EUR

Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.

Robert Wosak, aquarel
Resultaat: 175 EUR

Robert Wosak (1876 - 1944), gemengde techniek op papier, "Blick auf kloster Neuburg von Kritzendorf" 47x31,5cm. Cond.: G

Art Deco vaasje
Resultaat: 175 EUR

Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.

Bronzen pelikaan
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm

2 Zilveren strooiers anno 1877
Resultaat: 160 EUR

Set zilveren peper en zout strooiers, zeer mooi bewerkt. 835/000 67gr. 9cm. Cond.: U

Zilveren slagroomkom
Resultaat: 160 EUR

Zilveren slagroomkom 253gr. .Sterling 925/000

Muntenverzameling
Resultaat: 160 EUR

Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken

Eikenhouten commode
Resultaat: 160 EUR

Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.

Afrikaanse sculptuur
Resultaat: 160 EUR

Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.

Zilveren strooier
Resultaat: 155 EUR

Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U

B. van Londen
Resultaat: 155 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, slede met paard
Resultaat: 150 EUR

Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U

Rozetring
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000,met 5 briljantjes, ø56.3.9gr.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 150 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje, model secretaire. Maker Aubert 925/000 20gr. Cond.: U

Speelgoed soldaten
Resultaat: 150 EUR

Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld

Roodkoperen waterketel
Resultaat: 150 EUR

Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G

3-Delig Frans klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...

Comtoise
Resultaat: 150 EUR

Antiek Franse comtoise met harpslinger "Petite Bellaval" 47x38x19cm.

Buffetkast notenhout
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R

Prisma zakkroon
Resultaat: 150 EUR

Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G

Prisma lamp
Resultaat: 150 EUR

Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G

7 Barkrukken
Resultaat: 150 EUR

7 Barkrukken in barokstijl 21e eeuw, gezwart houtwerk, met klein kroontje, goede blauwe bekleding.
104x43x50 c.

Mahonie wijntafeltje
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.

Engelse klaptafel
Resultaat: 150 EUR

Massief mahoniehouten Engelse klaptafel begin 19e eeuw. 107(130)x70x52cm.

Oud keramiek bord
Resultaat: 150 EUR

Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel

Kapitale dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 140 EUR

Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje

Hanger zuidzeeparel/briljant
Resultaat: 140 EUR

Hanger WG585/000 met een zuidzeeparel ø13mm.,en 6 diamanten 0.03ct.W/SI, 3.5gr.

Snuifdoosje zilver
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M

Kristallen tafel-zuurstel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.

2 Mahonie bijzettafeltjes
Resultaat: 140 EUR

2 Massief mahoniehouten etagere bijzettafeltjes in de Engelse stijl. Beide met 1lade, eind 20e eeuw. 61x56x56cm. Cond.: G

Bronzen kalkoen
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 136 EUR

12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 135 EUR

Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U

J. Pieneman, tropische vogels
Resultaat: 135 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U

Essen Empirestoel
Resultaat: 135 EUR

Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.

Empire bakje vuurverguld
Resultaat: 135 EUR

Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U

Ivoren beeldje op console
Resultaat: 135 EUR

Antiek ivoren beeldje van een man zittend op een rots met een vis in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 10x4,5x3cm. Cond.: G

Zilveren chocolade schenkkan
Resultaat: 130 EUR

Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U

Eiken bankje
Resultaat: 130 EUR

Eikenhouten Gotisch klepbankje,zitvlak heeft 3 strakke panelen,rug heeft 3 uitgewerkte panelen. Klep is voorzien van smeedijzere beslag. Begin 20e eeuw. H.96x120x45cm. Cond:G

Bronzen waterdame
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculpture voorstellend erotische dame aan het waterhalen eind 20e eeuw. Gesigneerd Kolvak CZeumki, geheel rustend op een rose marmeren voet. 44x15cm. Cond.: G

Bronzen vogel,
Resultaat: 130 EUR

Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.

Tipp + Co kanon
Resultaat: 125 EUR

Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G

Borstbeeld
Resultaat: 125 EUR

Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.

4 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 125 EUR

4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.

Parfumflesje met zilveren dop
Resultaat: 120 EUR

Leuk parfumflesje met zilveren dop 835/000 Cond.: U

Icoontje
Resultaat: 120 EUR

Miniatuur icoon, Aya Sophia kern in Constantinopel

Dressoir
Resultaat: 120 EUR

Massief notenhouten Frans dressoir met 3 lades en 2 deuren ca. 1840-1860 Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 120 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G

Kristallen gembercoup
Resultaat: 120 EUR

Kristallen gembercoup met zilveren voetje Hollands gekeurd. Coupe is amandel geslepen en helemaal gaaf. Begin 20e eeuw 25xø12,5cm.

Jaeger le Coultre klok
Resultaat: 116 EUR

Originele Jaeger le Coultre (Swiss) klok 60-er jaren, perfect uurwerk 24,5x15x5,5cm. Cond.: U

Art-deco tabaksdoos,zilver
Resultaat: 110 EUR

Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.

Breinaaldenhouder zilver
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands zilveren breinaaldenkoker, mooi gegraveerd. 835/000 34gr. 19cm.

"A point to point"
Resultaat: 110 EUR

Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U

E. Vos, stilleven
Resultaat: 110 EUR

E. Vos 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemencompositie 13x18cm.

Boer met pet
Resultaat: 110 EUR

Gesigneerd M.B., olieverf op linnen, portret van een visser 40x50cm. Cond.: U

Paya Toys, Sedan GT 1935
Resultaat: 110 EUR

Opwindbare tinnen auto, Auto Sedan Gran Tourismo 1935 van Paya Toys. Gelimiteerde reproductie (anno 1989) van catalogusnummer 904 uit 1934 van Paya Toys. Nummer 2327/5000. incl certificaat, doos en s...

Biljardje 19e/20e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Eikenhouten biljartje van de maker AB Billy ca. 1910. bedoeling is om de ballen in de gaten te krijgen, elk gat heeft zijn eigen puntentelling. Inclusief 6 originele ballen Cond.: G

Zakkroon
Resultaat: 110 EUR

Met kristal behangen zakkroonluchter midden 20e eeuw 85xø38cm. Cond.: G

Marmeren buste, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.

Amsterdams bont schaaltje
Resultaat: 110 EUR

Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G

Antiek ivoren flesje
Resultaat: 110 EUR

Antiek ivoren parfum/opiumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Compleet uitgesneden met drakendecor 7x4x1,8cm. Cond.: G

6 Kop en schotels
Resultaat: 110 EUR

6 Blauw Chinese kop(5xø8,3cm.) en schotels(ø13,5cm.) Kang Chi met bloemdecor. Lichte randschade en haarschuertjes

Zilveren soeplepel
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren soeplepel 835/000, anno 1878 maker Van Kemper, L:29cm. 148 gr.

Parfumflesje met zilveren dop
Resultaat: 100 EUR

Schitterend parfumflesje met zilveren dop, hals en voetje 835/000 Cond.: U

Zilveren kaarsenstandaard
Resultaat: 100 EUR

Zilveren kaarsenstandaard met een bewerkte zilveren voet, 925/000, 231gr. ø8.5 x14cm.

Gemberpot met zilveren voet
Resultaat: 100 EUR

Antiek kristallen gemberpot op zilveren voet 835/000 Cond.: U

J.H. Persijn
Resultaat: 100 EUR

Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U

Schilderij Jan Wingen
Resultaat: 100 EUR

Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U

Kalshoven
Resultaat: 100 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U

Will '40, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U

J.J. Moolhuizen, Vaucluse landschap
Resultaat: 100 EUR

Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U

Schilderij Jan Wingen
Resultaat: 100 EUR

Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U

Olieverf schilderij
Resultaat: 100 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U

Repelius
Resultaat: 100 EUR

Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U

Eberhardt, landschap
Resultaat: 100 EUR

B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U

Aquarel, J. van der Linde
Resultaat: 100 EUR

Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U

Schilderij, interieur met man en kind
Resultaat: 100 EUR

Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U

Schilderij, interieur met man en kind
Resultaat: 100 EUR

Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U

W. Kalshofen, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U

Schilderij, naakt
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U

Tipp + Co Vrachtwagen
Resultaat: 100 EUR

Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G

Koperwerk, o.a; 3 doofpotten
Resultaat: 100 EUR

3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U

Comtaise
Resultaat: 100 EUR

Franse comtaise begin 19e eeuw met vouwslinger. In zeer goede staat. 38 x 35 x 15 cm.

Gietijzeren plantentafel
Resultaat: 100 EUR

Gietijzeren plantentafel,eind 19e eeuw,deels verguld,met 2 gedeeltelijk opengewerkte plateaus,met figuren, 1 poot gebroken.H 75 cm.