Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Smeedijzeren leeslamp
Resultaat: 15 EUR

Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U

Bureaulampje
Resultaat: 15 EUR

Bureaulampje met koperen voet, ca. 1910, 57xø15cm. Cond.: G

Franse schoolklok
Resultaat: 15 EUR

Franse schoolklok met Junghans uurwerk ca. 1920. kast is van gewerkt grenenhout 14xø38cm. Cond.: G

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 15 EUR

Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.

Eiken armleunstoel
Resultaat: 15 EUR

Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Resultaat: 15 EUR

Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G

Plateel houder
Resultaat: 15 EUR

Gouds platelen zwavelstokkenhouder gemerkt Regina 295,Elma WB Gouda Holland. begin 20e eeuw, 1 chipje aan de onderkant. 6xø6cm.

Lladro, vrouw met bloemen
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen Lladro, vrouw met bloemen 23,5cm. Cond.: U

Karaf + 6 glazen
Resultaat: 15 EUR

Glazen karaf met 6 glazen eind 20e eeuw. 1 voetje van een glas heeft een chipje.

Kristallen asbak
Resultaat: 15 EUR

Prachtige grote kristallen design asbak van zeer goede kwaliteit. De asbak is 8-kantig en 20e eeuws. 21x21x6cm. 2 puntjes iets bestoten.

6x Limoges
Resultaat: 15 EUR

6 Delen divers miniatuur porselein naar Limoges Frankrijk. O.; 2 oorvaasjes, 2 schenkkannetje, 1 dekseldoosje en 2 bordjes. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

Tegeltableau, haan
Resultaat: 15 EUR

Tegeltableau, voorstellend een haan, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 26x26x1,5cm. Cond.: U

2 Kommen
Resultaat: 15 EUR

2 Keramische kommen met bloembeschilderingen van Societe Ceramique Maastricht (London motief), 20xø11cm. Cond.: U

Kristallen schaal
Resultaat: 13 EUR

Bewerkte antieke kristallen schaal (1 kleine chip), 19e eeuw, in goede staat, 8,5xø24cm.

Decanteerkaraf
Resultaat: 11 EUR

Glazen decanteer karaf eind 20e eeuw gemerkt Nachtmann, H.28x ø26cm.Cond:G

11 Delen verzilverd bestek
Resultaat: 10 EUR

11 Delen silver plated bestek

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Zilveren lepeltjes 835/000 32gr. 10,5cm. Cond.: G

Zilveren sauslepel
Resultaat: 10 EUR

Zilveren sauslepel randfilet 835/000 70gr. 16cm. Cond.: U

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen, 2 zakhorloges en horloge kettingen omstreeks 1900

2 Schoolplaten
Resultaat: 10 EUR

Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R

Ongesigneerd bosgezicht
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U

Ovale schaal
Resultaat: 10 EUR

Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.

Visweegschaal
Resultaat: 10 EUR

Koperen visweegschaal

4 koperen hulzen
Resultaat: 10 EUR

4 Oude granaathulzen van koper omgebouwd tot gebruiksvoorwerpen, o.a; 2x een asbak en 2 vaasjes. 3x uit 1944 en 1x uit 1943, Cond.: G

Mesafleggers in doos+ marmeladepot
Resultaat: 10 EUR

12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal

Schoenenleest
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren schoenenleest nr.4 20e eeuw 18x18x13cm. Cond.: G

Doos singels
Resultaat: 10 EUR

Doos met ca. 120 diverse singeltjes, ca 50 zonder hoes. Voornamelijk Ned/Eng. talig

Doos L.P.
Resultaat: 10 EUR

Doos met 22 LP's o.a; 3x The Cats, 3x Madonna, 3x Robert Long, Joe Coker, Grease, the Beatles, Andre Hazes etc.

Notenhouten klokje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.

Spiegeltje
Resultaat: 10 EUR

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

Divers kleingoed
Resultaat: 10 EUR

Doos divers kleingoed,

Visweegschaal
Resultaat: 10 EUR

Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.

Kavel divers blikwerk
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes

3 Oude lampen
Resultaat: 10 EUR

3 Oude lampen,1e helft 20e eeuw (glas met koper)

2 Berliner beren
Resultaat: 10 EUR

2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 5 staaldrukken van Arrnhem, 1 aardewerken vaas Gouda Holand. 1x Aardewerken vaas Angelo aardewerk en bloempot van Egon Angelo Aardewerk 20e eeuw. Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 10 EUR

Schaakspel met Staunton schaakstukken. 35,5x35,5cm. Cond.: G

Tablet met messing delen
Resultaat: 10 EUR

Tablet (ø35cm.)met diverse messing delen o.a; bonbonbierre, schelpvormig schaaltje en dover.

Diverse kamspelden, celluloid
Resultaat: 10 EUR

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

2 Staande lampen
Resultaat: 10 EUR

2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.

Palisander documentenkistje
Resultaat: 10 EUR

Palisander documentenkistje Art Deco 30,5x20x10,5cm.

Staande lamp
Resultaat: 10 EUR

Staande messing schemerlamp met wit opaline kap. H.178 cm.

2 Eiken bedden
Resultaat: 10 EUR

2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G

Vloerkleed
Resultaat: 10 EUR

Oud vloerkleed, 20e eeuw, 205x300cm. Cond.: G

Bidstoeltje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G

5 Delen wit Meissen
Resultaat: 10 EUR

5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G

7 Delen Fürstenberg serviesgoed
Resultaat: 10 EUR

7 Delen Fürstenberg serviesgoed, melkkan,suikerpot,kop en schotel, 3 bordjes.

Doosje diversen
Resultaat: 10 EUR

Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...

Divers porselein
Resultaat: 10 EUR

Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.

6 Glaasjes en bonbonniere
Resultaat: 10 EUR

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

Poppenservies
Resultaat: 10 EUR

4 Persoon kinder-/poppenserviesje met origineel dienblaadje. Alle delen hebben dezelfde voorstelling van 2 boerenmeisjes en een poesje. Eind 20e eeuw, Cond.: G

Serie porseleinen borden
Resultaat: 10 EUR

2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G

Kop en schotel Fam Rose
Resultaat: 10 EUR

Kop en schotel Fam Rose 18e eeuws. met bloemmotief 5,5xø11cm. Kopje met chip.

5 Kop en 3 schotels
Resultaat: 10 EUR

5 Kop en 3 schotels eind 19e eeuws, blauw-wit.

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 10 EUR

Geslepen karaf met 5 geslepen glazen ca. 1900,

Karaf + 4 glazen
Resultaat: 10 EUR

Karaf + 4 glazen begin 20e eeuw.

Chinese kom
Resultaat: 10 EUR

Vroeg 18e eeuwse Chinese kom met motief. Kom heeft lichte randschade 11xø21,5cm.

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 10 EUR

3 Diverse karaffen

5 Delen glas/kristal
Resultaat: 10 EUR

5 Delen glas/kristal, 20e eeuw, o.a.2 fruitschalen,2 bakjes en een theelichtje.

Imari schaal
Resultaat: 10 EUR

Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.

3 Petrus regout borden
Resultaat: 10 EUR

3 Petrus regout borden

Geelkoperen houtbak
Resultaat: 8 EUR

Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G

Clownsbeeldje
Resultaat: 8 EUR

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Resultaat: 5 EUR

Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G

7 Maatbekers tin
Resultaat: 5 EUR

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.

Bolpoot tafeltje
Resultaat: 5 EUR

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Krukje met figuren
Resultaat: 5 EUR

Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.

3 Delen keramiek
Resultaat: 5 EUR

3 Delen keramiek begin 1900, 2 dronken apen,1 asbak in de vorm van een blad met 2 vogels(gemerkt) vermoedelijk Duitsland

Onderschotel met karaf
Resultaat: 5 EUR

Copier Leerdam onderschotel met karaf en 2 glazen. Met originele zwarte aardewerken onderschotel. Cond.: U

3 Delen glas/kristal
Resultaat: 5 EUR

3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.

Imari bord
Resultaat: 5 EUR

Imari bord ca.1900, bescholderd met bloemmotief. ø 22 cm.(klein bakfoutje)

2 Japanse kommen
Resultaat: 5 EUR

2 Japanse porseleinen kommen eind 19e eeuw. 1x met bamboe motief ø19cm. gaaf. 1x bloem- en vlindermotief ø18cm. 1 chipje aan de rand.