Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Streng akoya kweekparel
Startprijs 60 EUR

Streng akoya kweekparels,zeer fijne witte kleur,ø6.5 mm.,L 40cm.,(voormalige verk.prijs € 333.-)

Streng akoya kweekparel
Startprijs 200 EUR

Streng akoya kweekparels,Schoeffel,met zeer fijne cremerose=witte kleur,ø3.5-7 mm,L43cm.,(voormalige verk.prijs €960.-)

Streng akoya kweekparel
Startprijs 160 EUR

Streng akoya kweekparels, Schoeffel,zeer fijne witte kleur,ø6-6.5 mm.,L 40 cm.(voormalige verk.prijs € 795.-)

3-Delig zilveren servies 1931
Startprijs 650 EUR

Mooi Hollands 3-delig zilveren servies 1931, Begeer C.L.J. Utrecht 1904/1951. 790gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, standbeeld
Startprijs 80 EUR

Miniatuur zilveren standbeeldje 800/000 69gr. Cond.: U

Zilveren chocolade schenkkan
Resultaat: 130 EUR

Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, kandelaar
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, matador
Startprijs 50 EUR

Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U

4x Zilveren miniatuur
Startprijs 60 EUR

4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.

Zilveren miniatuur, vaasje
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren vaasje 800/000 15gr. Cond.: U

3x Zilveren vingerhoedje
Resultaat: 55 EUR

Drie mooi bewerkte zilveren vingerhoedjes 925/000 16gr. Cond.: U

12 Stel zilveren manchetknopen
Startprijs 80 EUR

12 Stel zilveren manchetknopen 126 gr.

4 Zilveren kruizen
Startprijs 45 EUR

4 Zilveren kruizen 26.5gr.

7 Zware zilveren armbanden
Startprijs 175 EUR

7 Zware zilveren armbanden 330 gr.

Zilveren gourmetschakel armband
Startprijs 60 EUR

Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.

Halssnoer met zilveren slot
Startprijs 120 EUR

Gitten halssnoer,L45cm., met zilveren tonnetjes slot bewerkt.

Zilveren halsketting
Resultaat: 25 EUR

Zilveren halsketting , 110 gr.L 50cm.

Zilveren schakelarmband
Startprijs 20 EUR

Zilveren schakelarmband, 55 gr.19 cm.

Zilveren spang / halsband
Startprijs 30 EUR

Zilveren spang / halsband 78 gr. 835

Broche
Geen vanafprijs

Broche met emaille, in de vorm van een bloem

Medaillon
Geen vanafprijs

Medaillon zilver met ketting 20.8 gr.

Gouden ring
Startprijs 120 EUR

Ring GG/WG met saffier en 8 briljanten,ø 53+,3.8gr.

Zilveren asbak
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren asbak 1962 met Hollandse voorstellingen. 835/000 87gr. Cond.: U

Zilveren maliën portemonnee
Startprijs 90 EUR

Zilveren maliën portemonnee 800/000, Engels Victoriaans, mooi gedecoreerd met bloemen en opschrift van Käthe Winter Pfingsten 1924. Cond.: G

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

2 Zilveren strakke servetringen 835/000 66gr.

Verzilverde bestekset in cassette
Startprijs 60 EUR

28-Delige silver plated bestekset van Wellner Zilverfabrieken Amsterdam in originele cassette en met boekje.

Kristallen tafel-zuurstel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.

6 Zilveren servetringen
Geen vanafprijs

6 Zilveren vinger doekjes tringen Hollands ø 2cm., gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

Zilveren tablet
Startprijs 350 EUR

Mooi zwaar zilveren tablet Van Kempen. 830/000 897gr. 42x33cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Startprijs 40 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 400 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Startprijs 400 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G

2 Zilveren tafelkandelaars
Startprijs 475 EUR

2 Zilveren tafelkandelaars in klassieke stijl, Londen gekeurd 1905 835/000, 15x8,5x8,5cm.

4 Delen groot bestek
Resultaat: 45 EUR

4 Delen zwaar silver plated vlees bestek. 30-33 cm.

3 Theezeefjes verz.
Startprijs 55 EUR

3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.

4 Suikertangen
Startprijs 200 EUR

4 Biedermeier suikertangen,Duitsland ca.1840/50, deels gest.deels zilver lot 12 (750/000) mooi bewerkt, 3 met naam en datum gegraveerd. L.14.5-17 cm., ca.165 gr.

3 Zakhorloges
Startprijs 60 EUR

3 Zakhorloges ca. 1880/1900. 1x incompleet, 1x cilinder gebroken, 1x vuil en verroest.

3 Dameshorloges
Startprijs 60 EUR

3 Dameshorloges ca. 1900, 1x zonder glas, 1x incompleet.

Zilveren herenzakhorloge
Geen vanafprijs

Zilveren herenzakhorloge met ketting, ca.1930, chronometre Lusiana

WG slot met saffier
Startprijs 150 EUR

Sluiting voor een 3-streng snoer, WG met saffier, 10.8 gr.

Broche met robijn
Startprijs 450 EUR

Broche GG,met robijn en een diamant in bloemmodel 15.3 gr.

Gouden broche met roosdiamant
Startprijs 225 EUR

Gouden GG broche met roosdiamant

Gouden hanger, Christus
Startprijs 100 EUR

Gouden GG/WG hanger, Christus , 4.2 gr.

Zilveren kandelaar
Startprijs 300 EUR

Kapitaal 3-armige kandelaar 835/000 847gr. 31x28cm.

Zilveren taartschep + juslepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

Gemberpot met zilveren voet
Resultaat: 100 EUR

Antiek kristallen gemberpot op zilveren voet 835/000 Cond.: U

6 Zilveren theelepeltjes
Geen vanafprijs

6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G

Zilveren visbestek
Resultaat: 200 EUR

Schitterend groot 2-delig antiek Hollands zilveren visbestek. Sjiek parelrandje in originele doos, gegraveerd met vissen 835/000 214gr. 26cm en 28cm.

Bonbonschaaltje, zilveren hengsel
Startprijs 40 EUR

Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U

Bestek
Resultaat: 90 EUR

56-Delig verzilvderde bestekset plateel 90-er jaren o.a; 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 2 botermesjes, juslepel, vleesvork, 2 opdienlepels en 2 opdienscheppen. C...

Zilveren doosje met parelmoer
Startprijs 100 EUR

Zilveren doosje ca. 1900 (met keur) met uitgewerkte plaquette van parelmoer met voorstelling van 2 duiven en een trouwbel. (waarschijnlijk een huewlijksgeschenk) 8x6x3cm. Cond.: U

Verzilverde visschep
Geen vanafprijs

Silver plated visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G

Zilveren vaas Art Deco
Startprijs 90 EUR

Zilveren vaas Art Deco ca. 1930 800/000 210gr. 17cm. Cond.: U

12 messenleggers
Startprijs 100 EUR

12 Dilver plated messenleggers in originele doos.

Zilveren kom, Mexico
Startprijs 250 EUR

Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.

Zilveren snuiftabaksdoosje
Startprijs 160 EUR

Zilveren snuifdoosje 835/000, 19e eeuws antiek met een leuke afbeelding aan de bovenkant van spelende kinderen, 8x4,7cm.

Zilveren slagroomkom
Resultaat: 160 EUR

Zilveren slagroomkom 253gr. .Sterling 925/000

Zilveren suikerpot
Startprijs 120 EUR

Zilveren suikerpot ca. 1970 925/000 9xø8,5cm. 281 gr.

Zilveren kledingborstel
Startprijs 90 EUR

Zilveren kledingborstel met gedreven voorstellingen van "De Nachtwacht" Hollands gekeurd 1929 12,5x9x5cm.

Zilveren kledingborstel
Startprijs 50 EUR

Zilveren kledingborstel met fraai gedreven voorstellingen Hollands gekeurd 1924

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 136 EUR

12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.

12 Zilveren theelepeltjes
Startprijs 150 EUR

12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1900.

Zilveren handspiegeltje
Startprijs 100 EUR

Zilveren handspiegeltje met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Zilveren lepeltjes 835/000 32gr. 10,5cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepeltjes
Resultaat: 65 EUR

2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.

10 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G

6-Delig zilveren couvert
Resultaat: 180 EUR

6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.

Zilveren sauslepel
Resultaat: 10 EUR

Zilveren sauslepel randfilet 835/000 70gr. 16cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

6 Antiek zilveren lepeltjes 65gr. 12cm.

2 Zilveren suikerschepjes
Resultaat: 35 EUR

2 Antiek Hollands zilveren suikerschepjes met agathen heft 835/000 29gr. 14cm. en 11cm. Cond.: U

6 Zilveren messen
Resultaat: 25 EUR

6 Zilveren grote messen 25cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

3 Zilveren servetringen en een zilveren lepeltje 835/000 Cond.: U

4 Art deco modesieraden
Startprijs 60 EUR

4 Oude modesieraden art-deco, 2 brochen,en 2 hangers met gekleurde stenen aan ketting .

5 Modebrochen 50e jaren
Geen vanafprijs

5 Modebrochen 50e jaren.

Kavel diversen
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen, 2 zakhorloges en horloge kettingen omstreeks 1900

Granaat collier
Resultaat: 45 EUR

Granaat collier met gouden streekslot. Moet opnieuw aangeregen worden.

Zilveren 10 Gld.
Startprijs 5 EUR

Zilveren 10 Gld. munt, Nederland Herrijst 1945-1970

Gouden ring
Resultaat: 55 EUR

Gouden ring GG.ø57,met robijn.

Gouden hanger
Startprijs 40 EUR

Gouden hanger, met edelsteen Peridot?

Granaathanger kruis
Resultaat: 40 EUR

Granaathanger kruis, l. 5cm.

Medaillon
Startprijs 75 EUR

Medaillon met opengewerkte voorkant, 3cm.10gr.

Broche/speld
Startprijs 30 EUR

Broche/speld, L.7 cm.

2 Vestzakhorloges
Resultaat: 40 EUR

1x Scheidrechtershorloge ca. 1935 Excelsior Park, ankergang. 1x Vestzakhorloge ca. 1930-1940 ankergang.

3 Zakhorloges
Resultaat: 50 EUR

3 Zakhorloges, 2x zilveren cilindergang ca. 1900, 1x ca. 1900.

Kristalvaasje met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.

Zilveren toilet garnituur
Startprijs 55 EUR

Zilveren toiletset 3 delig, spiegel,kleerborstel haarborstel, Birmingham ca.1925-27, Williams Birmingham,sterlingzilver 925/000. L.16.5-29.5 cm.( lichte gebruikssporen.)

Karaf en Gemberpot
Resultaat: 85 EUR

2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.

Art deco sigarettendoos, zilver
Startprijs 70 EUR

Art deco sigarettendoos, ca.1920,zilver 835/000. 10 x 7.5 cm., ca.120 gr.

Poederdoos zilver
Startprijs 110 EUR

Poederdoos,1e helft 20e eeuw.,zilver 925/000,gegraveerd met Japanse landschap voorstelling,voorkant met monogram BMC,aan achterkant gesigneerd,binnenkant gegraveerd met zeef.min.deuken. 8.5 x 7 cm.90...

2 Zilveren peper-zout strooiers
Startprijs 70 EUR

2 Zilveren peper-zout strooiers,USA ca.1920/30,meesterteken,sterlingzilver 925/000, H.11-11.5 cm.,ca.65gr.

Zilveren schaal
Startprijs 65 EUR

Zilveren schaal, USA ca.1900," R.Blackinton&Co",sterlingzilver 925/000,binnenin met monogram:"GSB",ø13.5cm.,ca145gr.,

Zilveren strooier
Resultaat: 155 EUR

Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U

Diverse sieraden
Geen vanafprijs

Diverse sieraden

5 Broches/spelden
Geen vanafprijs

5 Broches/spelden

Diverse sieraden
Geen vanafprijs

Diverse sieraden