Streng akoya kweekparels,zeer fijne witte kleur,ø6.5 mm.,L 40cm.,(voormalige verk.prijs € 333.-)
Streng akoya kweekparels,Schoeffel,met zeer fijne cremerose=witte kleur,ø3.5-7 mm,L43cm.,(voormalige verk.prijs €960.-)
Streng akoya kweekparels, Schoeffel,zeer fijne witte kleur,ø6-6.5 mm.,L 40 cm.(voormalige verk.prijs € 795.-)
Mooi Hollands 3-delig zilveren servies 1931, Begeer C.L.J. Utrecht 1904/1951. 790gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren standbeeldje 800/000 69gr. Cond.: U
Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U
4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.
Drie mooi bewerkte zilveren vingerhoedjes 925/000 16gr. Cond.: U
Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.
Gitten halssnoer,L45cm., met zilveren tonnetjes slot bewerkt.
Hollands zilveren asbak 1962 met Hollandse voorstellingen. 835/000 87gr. Cond.: U
Zilveren maliën portemonnee 800/000, Engels Victoriaans, mooi gedecoreerd met bloemen en opschrift van Käthe Winter Pfingsten 1924. Cond.: G
28-Delige silver plated bestekset van Wellner Zilverfabrieken Amsterdam in originele cassette en met boekje.
Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.
6 Zilveren vinger doekjes tringen Hollands ø 2cm., gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G
Mooi zwaar zilveren tablet Van Kempen. 830/000 897gr. 42x33cm. Cond.: U
Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G
2 Zilveren tafelkandelaars in klassieke stijl, Londen gekeurd 1905 835/000, 15x8,5x8,5cm.
3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.
4 Biedermeier suikertangen,Duitsland ca.1840/50, deels gest.deels zilver lot 12 (750/000) mooi bewerkt, 3 met naam en datum gegraveerd. L.14.5-17 cm., ca.165 gr.
3 Zakhorloges ca. 1880/1900. 1x incompleet, 1x cilinder gebroken, 1x vuil en verroest.
Zilveren herenzakhorloge met ketting, ca.1930, chronometre Lusiana
Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G
Antiek kristallen gemberpot op zilveren voet 835/000 Cond.: U
6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G
Schitterend groot 2-delig antiek Hollands zilveren visbestek. Sjiek parelrandje in originele doos, gegraveerd met vissen 835/000 214gr. 26cm en 28cm.
Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U
56-Delig verzilvderde bestekset plateel 90-er jaren o.a; 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 2 botermesjes, juslepel, vleesvork, 2 opdienlepels en 2 opdienscheppen. C...
Zilveren doosje ca. 1900 (met keur) met uitgewerkte plaquette van parelmoer met voorstelling van 2 duiven en een trouwbel. (waarschijnlijk een huewlijksgeschenk) 8x6x3cm. Cond.: U
Silver plated visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G
Zilveren vaas Art Deco ca. 1930 800/000 210gr. 17cm. Cond.: U
Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.
Zilveren snuifdoosje 835/000, 19e eeuws antiek met een leuke afbeelding aan de bovenkant van spelende kinderen, 8x4,7cm.
Zilveren kledingborstel met gedreven voorstellingen van "De Nachtwacht" Hollands gekeurd 1929 12,5x9x5cm.
Zilveren kledingborstel met fraai gedreven voorstellingen Hollands gekeurd 1924
12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1900.
Zilveren handspiegeltje met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G
2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.
10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G
6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.
2 Antiek Hollands zilveren suikerschepjes met agathen heft 835/000 29gr. 14cm. en 11cm. Cond.: U
4 Oude modesieraden art-deco, 2 brochen,en 2 hangers met gekleurde stenen aan ketting .
Granaat collier met gouden streekslot. Moet opnieuw aangeregen worden.
1x Scheidrechtershorloge ca. 1935 Excelsior Park, ankergang. 1x Vestzakhorloge ca. 1930-1940 ankergang.
Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.
Zilveren toiletset 3 delig, spiegel,kleerborstel haarborstel, Birmingham ca.1925-27, Williams Birmingham,sterlingzilver 925/000. L.16.5-29.5 cm.( lichte gebruikssporen.)
2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.
Art deco sigarettendoos, ca.1920,zilver 835/000. 10 x 7.5 cm., ca.120 gr.
Poederdoos,1e helft 20e eeuw.,zilver 925/000,gegraveerd met Japanse landschap voorstelling,voorkant met monogram BMC,aan achterkant gesigneerd,binnenkant gegraveerd met zeef.min.deuken. 8.5 x 7 cm.90...
2 Zilveren peper-zout strooiers,USA ca.1920/30,meesterteken,sterlingzilver 925/000, H.11-11.5 cm.,ca.65gr.
Zilveren schaal, USA ca.1900," R.Blackinton&Co",sterlingzilver 925/000,binnenin met monogram:"GSB",ø13.5cm.,ca145gr.,
Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U