Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Van London
Resultaat: 300 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U

E.J. Woollett
Startprijs 1.500 EUR

E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G

Kluyver
Startprijs 1.600 EUR

Pieter lodewijk Francisco Kluyver (Amsterdam 1816 - 1900), olieverf op linnen, bosgezicht met vrouwtje in de vaond 49x37cm. Cond.: G

H.P. van Eck
Geen vanafprijs

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

Scherrewitz, boerenhoeve
Startprijs 1.600 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op linnen, boer met paardekar bij boerderij 30x40cm. Cond.: U

Schilderij Maly
Startprijs 500 EUR

Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.

H.P. van Eck
Geen vanafprijs

Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U

Henk Schuring
Startprijs 800 EUR

Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G

Koekkoek
Startprijs 1.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, olieverf op linnen, romantisch landschap met figuren in de avond 19e eeuw, 46x30cm. Cond.: U

J.H. Persijn
Resultaat: 100 EUR

Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U

Tilly Moes, keulse pot met bloemen
Startprijs 275 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, Keulse pot met bloemen, 55x86cm. Cond.: G

Slager Jr.
Geen vanafprijs

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

J. Soler
Startprijs 825 EUR

Juan Soler 20e eeuw,strandgezicht met figuren,olieverf op linnen 40x30,5cm. Cond.: U

John Heartfield, 33 fotomontagen 1974
Startprijs 300 EUR

John Heartfield, 33 fotomontagen 1974, uitgever Dresden VEB Verlag der Kunst Dresden 1974. Porfolio met 33 reproducties van 66x50cm.in een grijze doos. Ook inclusief de 3 platen waarvan 2 met vertalin...

Kalshoven
Resultaat: 75 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerde originele houtskooltekening, Amsterdam, 38x24cm. Cond.: U

J.Th.Abels maannacht
Startprijs 2.800 EUR

J.Th.Abels (Amsterdam 1803 - 1866 Abcoude), aquarel op papier, nachtelijk landschap met figuren 31x20cm. Cond.: U

Xeno Münninghof
Resultaat: 400 EUR

Xeno Münninghof (deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op paneel, landschap met boom en boerderij 50x60cm. Cond.: U

M.Bauer tekening
Startprijs 60 EUR

Marius Bauer, druk op papier litho (nadruk), 28x35cm. Cond.: U

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 500 EUR

Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.

Hans Herrmann
Resultaat: 620 EUR

Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.

Kalshoven, stilleven
Resultaat: 250 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U

Schilderij, berglandschap
Startprijs 40 EUR

T. Wissink 20e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap, 60x90cm. Cond.: U

Drieluik Rene Leuveld
Geen vanafprijs

Rene Leuveld, drieluik met moderne compositie, acryl op linnen, 70x100cm. Cond.: U

G.H. Gobell
Startprijs 11.000 EUR

Gerrit Hendrik Gobell 1822 (Raalte 1786 - 1833 Deventer), olieverf op paneel, bosrand met figuren 35x30cm. Cond.: U

J. Pieneman, bootje
Resultaat: 35 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U

J. Pieneman, tropische vogels
Resultaat: 135 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U

Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR

Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U

Schilderij Bernd Pöppelmann
Startprijs 1.400 EUR

Bernd Pöppelmann, geschilderd in 1979, olieverf op linnen, "Auerhaan met hennen", 70x80cm. Cond.: U

H. Duiverman
Startprijs 200 EUR

H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U

Schilderij Jan Wingen
Resultaat: 100 EUR

Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U

Aquarel WDZ
Startprijs 500 EUR

Wilhelmus Hendrikus Petrus Johannes de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), aquarel op papier, "meisje met hoed" 36x50cm. Cond.: U

Schilderij, pendant
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U

Ongesigneerd
Geen vanafprijs

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U

Scherrewitz
Resultaat: 2.345 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U

A. Terhell
Resultaat: 75 EUR

Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G

Italiaans landschapje
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G

Schilderij H.M.
Startprijs 500 EUR

Monogram H.M. 19e eeuw, olieverf op paneel, "Brief schrijven", 20,5x27,5cm. Cond.: U

Anton Funke, aquarel
Startprijs 550 EUR

Anton Funke(Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), aquarel op papier, vaas met bloemen 32x50cm.

Schilderij naar Apol
Startprijs 40 EUR

Naar Louis Apol, olieverf op paneel, winterlandschap 27x18cm. Cond.: R

Herman ten Kate
Startprijs 900 EUR

Herman Dr. Carel ten Cate (Den Haag 1822 - 1891 Scheveningen), aquarel op papier, "De Reiziger" 17x21cm. Cond.: U

Schilderij Wim Helder
Resultaat: 700 EUR

Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U

Van 't Wout
Startprijs 40 EUR

Van het Wout (1922 Rotterdam), olieverf op linnen, landschap, 30x40cm. Cond.: U

Hofker
Startprijs 2.000 EUR

Gesigneerd W.F. Hofker '45, aquarel op papier, Balinese schone 35x24cm. Cond.: G

Baretta
Startprijs 2.850 EUR

Petrus Augustus Beretta (Rotterdam 1805 - 1866 Den Haag), olieverf op paneel, twee tjalken in een rivier met figuren. (Inclusief taxatierapport van Simonis +Buunk) 34,5x26,5cm. Cond.: U

Damesportret
Resultaat: 320 EUR

Ongesigneerd damesportret in chique kleding 18e-19e eeuws in ongerestaureerde staat. 33x41cm. Cond.: G

Barok tekening
Resultaat: 35 EUR

Barok tekening,Mrs.Catharine Dodgson 1883-1954 England A Garden Statue bij Tietz,Veitshöchheim. Gemengde tevhniek op papier. 38x25 cm. Cond:U

Willem Maris Jacobszoon, De kloof
Startprijs 300 EUR

Willem Maris (1844 - 1910 Den Haag), olieverf op linnen, berglandschap met besneeuwde bergtoppen 45x27cm. Cond.: U

Schilderij, visser in boot
Startprijs 750 EUR

Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M

Cor Noltee, bloemstilleven
Startprijs 650 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en aardewerk 70x60cm. Cond.: G

Pabst
Geen vanafprijs

Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U

Rodenburg
Geen vanafprijs

Ets van Hendrikus Elias Rodenburg, Gorinchem, 22x14cm. Cond.: U

A.J. van Prooijen, Zomer/Winter
Startprijs 1.500 EUR

A.J. van Prooijen, pendant, olieverf op mahonie paneel., jongetje met bezem in de sneeuw, meisje met kruiwagen in het koren. 12.5 x 21 cm. Cond: U

Hetty Broedelet
Startprijs 500 EUR

Hetty Broedelet (Hester Henkes Delfshaven 1877 - 1966 Deventer), olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x32cm. Cond.: G

Bert Alers polderlandschap
Startprijs 100 EUR

Bert Alers, landschap met koeien, 40x50cm. Cond.: U

Hanton1928
Geen vanafprijs

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

J. Lorje, eenden
Startprijs 40 EUR

Lorje 1978 (Enschede), olieverf op linnen, eendje boven een plas 50x70cm. Cond.: U

Josef Dederichs
Startprijs 250 EUR

Josef Dederichs (1873-1948/58),olieverf op paneel, Venetiaans kanaal met gondelvaarder,60 x 50 cm.

Kalshoven
Resultaat: 100 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U

Willem Rip
Startprijs 2.300 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier 58x38cm. Cond.: U

Jan Rijlaarsdam
Resultaat: 825 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U

Goosen, koetjes in landschap
Resultaat: 350 EUR

Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U

Fried Pal, Maxime in Parijs
Startprijs 2.000 EUR

Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U

J. Lorje, winterlandschap
Startprijs 50 EUR

Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 35x45cm. Cond.: U

J. Lorje, winterlandschap
Startprijs 50 EUR

Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 40x50cm. Cond.: U

J.C. Meerburg, boerenland
Startprijs 200 EUR

J.C. Meerburg (Gorinchem 1881 - ), olieverf op paneel, landschap met boerderij 31x21cm. Cond.: U

Will '40, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U

Schilderij, S. Twint
Resultaat: 400 EUR

Simon Twint (1937 Amsterdam), zeegezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U

J.J. Moolhuizen, Vaucluse landschap
Resultaat: 100 EUR

Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U

Baretti '72
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, Chess in quadruplicate 1972 25x25cm. Cond.: U

Gesigneerd R. Wouters, kade met schepen
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd R. Wouters, olieverf op linnen, kade met schepen en vissers, 120x80cm. COnd.: U

Andre Derain (1880 - 1954), "Femme"
Startprijs 150 EUR

Andre Derain (1880 - 1954), "Femme", kleurenlitho

"A point to point"
Resultaat: 110 EUR

Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U

Schilderij
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met sexy dame 60x90cm. Cond.: U

B.J.van Hove ophaalbrug
Startprijs 2.800 EUR

B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadagezicht met ophaalbrug 34x24cm. Cond.: U

Schilderij van Kregten
Resultaat: 350 EUR

Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met herder en schapen bij avond, 36x50cm. Cond.: U

Schilderij G. Krol
Startprijs 125 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U

2 Schilderijen
Startprijs 800 EUR

2 Werken van Richard Matouschek (1920 - 1976 Wenen ), olieverf op paneel, impressie van landschappen 33x26cm. Cond.: U

Schilderij panda WNF
Resultaat: 50 EUR

Raadsveld 84, 216/225, litho op papier, panda, 45x64cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd, H.J. Weissenbruch?, olieverf op paneel, 19e eeuw, in originele ongerestaureerde staat 27x21cm. Cond.: G

Wassily Kandinsky (1866 - 1944), "Improvisation 7"
Startprijs 200 EUR

Wassily Kandinsky (1866 - 1944), "Improvisation 7", houtsnede uit 1911, rechtsonder gemonogrammeerd. 13,5x19cm.

Gesigneerd W. Nitzsche
Startprijs 20 EUR

Gesigneerd W. Nitzsche, pastel op papier, rivierlandschap met bomen, 50x60cm. Cond.: R

Schilderij, gouache Ger van Vliet
Startprijs 50 EUR

Gerard van Vliet (geb.1880 Amsterdam), pastel op papier, boerderij met figuren, 50x34cm. Cond.: U

Schilderij, A. Bouw '99
Resultaat: 35 EUR

Aly Bouw van 't Spijker (Delden), acryl op paneel, surrealistisch landschap, 60x80cm. Cond.: U

Aquarel Jan ten Hoopen
Startprijs 60 EUR

J.A. ten Hoopen (22-4-1930), gemengde techniek, afbraak raadhuis Enschede 14x22cm. Cond.: U

K.C. van Tilburg, In het park
Startprijs 100 EUR

Karel Cornelis van Tilburg (1885 - 1961 Haarlem), olieverf op paneel, riviergezicht met vrouwtje 34x22cm. Cond.: U

Yvonne oude Elferink,
Startprijs 80 EUR

Yvonne oude Elferink, aquarel op papier, Twents landschap met ganzen, 50x70cm. Cond.: U

B. van Londen
Resultaat: 350 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, winterlandschap, 99x36cm. Cond.: U

Interieur met naaiende vrouw
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, interieur met naaiende vrouw, 40x50cm. Cond.: G

K.Karssen
Startprijs 2.250 EUR

Kasparus Karssen (Amsterdam 1810 - 1896 Biberich), gemengde techniek, stadsgezicht 32x25cm. Cond.: U

Bloemen op vaas
Resultaat: 30 EUR

W. Hagenhout 1934, "viooltjes", olieverf op paneel, 24x30cm. Cond.: G

Mediterraan
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, olieverf op karton, Indonesië 34x50cm. Cond.: U

B.H. Bolink
Startprijs 300 EUR

B.H. Bolink, (1876 Deventer - 1950 Enschede), olieverf op linnen, 60x80cm. Cond.: U

Arie Knikker
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Arie Knikker, olieverf op linnen, boerderij met bloeiende appelboom, 30x40cm. Cond.: U

W. Korteling, Deventer school
Startprijs 250 EUR

Willem Korteling (Deventer 1889 - 1927), olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en koeien 32x43cm. Cond.: G

J. Pieneman
Resultaat: 55 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.