Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gepatineerde sculpture
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...

Waterputtende jonkheer
Startprijs 150 EUR

Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.

Bronzen hondje
Resultaat: 468 EUR

Bronzen sculptuur van een hond met kindje op de rug. Gemaakt door V. Chemin. Zeer gedetailleerd 19e eeuws. 15,5x19x9cm. Cond.: G

Bronzen jongen met kruik
Startprijs 725 EUR

Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.

Polychroom Maria/Jezus
Startprijs 1.250 EUR

Polychroom beschilderde Maria met Jezus uit de 19e eeuw van hout 66x42x43cm. Cond.: U

Bronzen plaquette Silence
Startprijs 175 EUR

Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U

Schemerlampje putti
Startprijs 225 EUR

Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...

Bronzen groepje
Startprijs 500 EUR

Bronzen groepje gesigneerd Cloudion, midden 19e eeuw, H.: 16cm.

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Art Deco uil zittend op 6 boeken met zwart marmeren sokkel. Eind 20e eeuw, gesigneerd Christian Marochetti. Cond.: U H.34cm., voet 12x15x4 cm.

Bronzen beeld, "De Oogst"
Startprijs 750 EUR

Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Oogst", Gesigneerd Ranconlet Frankrijk 19e eeuw. 50x19x16cm.

Wijwater emmer
Startprijs 180 EUR

Gegoten bronzen wijwateremmer naar antiek voorbeeld van 1551. Rondom met religieuze afbeeldingen. 29xø13cm.

Bronzen vaas, J. van Zype
Resultaat: 225 EUR

Bronzen Jugendstil vaas ca. 1900 met bloemendecor van J. van Zype (Brussel) met origineel open bodem. 34xø15cm. Cond.: U

Bronzen hondje
Startprijs 275 EUR

Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.

Bronzen buste, man
Startprijs 175 EUR

Bronzen buste 19e eeuws van Jean Baptiste Antonio Lassus Architect 19x12x8cm. Cond.: U

Bronzen wandplaquette
Startprijs 630 EUR

Bronzen wandplaquette, Gesign.E.Picault,Sculp,Emile Louis (1833-1915)Franse beeldhouwer, ronde relief-wandplaquette met Herodias (vrouw van Herodes)in rand:Joannis Truncari Herodias Jubet Caput Sancti...

Houten beeld
Startprijs 800 EUR

Houten beeld 19e eeuws van een heilige met beschildering 108x41x29cm. Cond.: U

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 100 EUR

Afrikaans houten beeld

Bronzen abstract beeldje
Geen vanafprijs

Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm

Bronzen bakkertje
Resultaat: 30 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een bakkjersjongetje eind 20e eeuw. 23x12x11cm.

Houten snijwerk
Startprijs 50 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G

Bronzen vrouw met hark
Resultaat: 400 EUR

Bronz gepatineerde vrouw met hark ca. 1900 composiet. gesigneerd Waagen (Verso) en opschrift "L'Angelus" H.:73cm. Cond.: U

Bronzen waterdame
Resultaat: 130 EUR

Bronzen sculpture voorstellend erotische dame aan het waterhalen eind 20e eeuw. Gesigneerd Kolvak CZeumki, geheel rustend op een rose marmeren voet. 44x15cm. Cond.: G

Gipsen Jezus 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

Gipsen beeld van Jezus uit de 19e eeuw. Vingers gerestaureerd 105cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 120 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G

Bronzen dame en heer
Startprijs 60 EUR

Bronzen beeldje voorstellend een heer die een dame de trap opdraagt 21e eeuw 22x14x7cm. Cond.: G

Bronzen kalkoen
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.

Bronzen beeld, jonglerende dame
Startprijs 300 EUR

Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G

Beeldje op marmeren voet
Startprijs 20 EUR

Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.

Bronzen beeld, "De Sprokkelaarster"
Startprijs 850 EUR

Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Sprokkelaarster", gemerkt Societet des Bronzes a Paris 46x18x15cm..

Bronzen hond met fazant
Resultaat: 60 EUR

Bronzen jachthond met fazant in de bek staand op zwart marmeren voet eind 20e eeuw, 16x20x8,5cm. Cond.: G

2 Bronzen portretbusten
Startprijs 225 EUR

2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.

Clownsbeeldje
Resultaat: 8 EUR

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Bronzen dame met gans
Startprijs 35 EUR

Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G

Bronzen vogel,
Resultaat: 130 EUR

Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.

Bronzen meisje
Resultaat: 15 EUR

Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G

Borstbeeld
Resultaat: 125 EUR

Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.

Bronzen sculpture, Henneman
Resultaat: 475 EUR

Bronzen sculpture van Henneman 1995, nr. 9 van de 10. Voorstellend man en vrouw. 49x23x3cm.

Gepatineerd bronzen beeld
Startprijs 300 EUR

Gepatineerd bronzen beeld van mannelijk figuur voorstellende "De Smid" ca. 1930. Materiaal: compositie 35,5x15x13cm.

Marmeren schaal, met bronzen eland
Startprijs 375 EUR

Marmeren schaal met op de rand een beeldje van bronzen eland. Frankrijk ca. 1900 12xø30cm.

Bronzen sculptuur, indiaan
Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.

Bronzen sigarenroker
Resultaat: 95 EUR

Bronzen abtrakte sculptuur en een sigarenrokende man. geheel rustend op een marmeren voet. 21e eeuw, gesigneerd Wayme Flagstaff, Cond.: U

Sculptuur neerdalende duif
Resultaat: 400 EUR

Houten sculptuur van een neerdalende duif, Heilige Geest, ornament van klankbord van een preekstoel ca 1700. Cond.: G 20xø68cm.

Chinees boeddha figuur
Startprijs 200 EUR

Lindenhouten Chinese beschilderd boedhha figuur zittend op een console, ca. 1850, H.:52cm.

Baccarat vaasje met brons
Startprijs 125 EUR

Origineel baccarat vaasje met bronzen voet en daaromheen een verschuifbare schaal met bladgouddecor. 18xø13,5cm. Cond.: U

Bronzen sierschotel
Startprijs 450 EUR

Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel

Bronzen waterspugende eend
Resultaat: 60 EUR

Bronzen waterspugende eend ond.gesign.20e eeuw,brons groen gepatineerd H.12.5cm., L.23 cm.

Bronzen vijzel
Startprijs 30 EUR

Bronzen vijzel ca. 1860-1880 12xø13,5cm (stamper is 22cm.), Cond.: G

Bronzen hertebuste
Startprijs 155 EUR

Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G

2 Houten beeldjes India
Startprijs 135 EUR

2 Vroege houten beeldjes uit India met originele beschildering met enkele beschadigingen(waarschijnlijk uit een altaar). 30x11x5cm. en 27x6x4cm. Cond.: G

Bronzen vrouw aan ketting
Resultaat: 100 EUR

Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.

Bronskleurig figuur
Startprijs 300 EUR

Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.

Bronzen cameraman
Startprijs 160 EUR

Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G

Bronzen beeld, hert
Startprijs 550 EUR

Bronzen beeld van een bronstig hert. Frankrijk 19e eeuw, stukje van gewei mist. 32x33x15cm.

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G

3 Delen brons
Resultaat: 25 EUR

3 Delen brons. 1x bronzen vijzel, 1x bronzen bel (22,5cm.), 1x kaarsenstandaard (20,5cm.), 1x vijzel (11cm.). Cond.: G

Houten snijwerk
Startprijs 35 EUR

Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G

Bronzen kat
Resultaat: 480 EUR

Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt na 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.

Bronzen beer
Startprijs 120 EUR

Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.

Bronskleurige figuur, opa
Startprijs 50 EUR

Bronskleurige figuur, opa met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.

Brondkleurige figuur, oma
Startprijs 50 EUR

Bronskleurige figuur, oma met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.

Bronzen figuur, vrouw
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur van een spaarzaam geklede vrouw leunend tegen een zuil. Eind 20e eeuw. ca. 30cm.

Bronzen pronkvaas
Startprijs 180 EUR

Bronzen pronkvaas op marmeren voet, eind 20e eeuw, Jugendstil invloed,

Abstract figuur
Resultaat: 60 EUR

Abstract figuur, dame in zittende houding op voetstuk. Massief hardhout palisander eind 20e eeuw. 28cm.

Bronzen sculptuur op marmeren voet
Startprijs 350 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.

Houten sculptuur
Resultaat: 40 EUR

Grote tropisch houten opebngewerkte sculptuur van een dansende Balinese dame 43x20x10cm. Cond.: G

Sculpture man
Resultaat: 35 EUR

Houten sculpture van een Aziatische man die water haalt 20e eeuw 31x18x9cm. Cond.: G

Houten sculpture
Startprijs 20 EUR

Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G

Houten beeld, Balinese dame
Resultaat: 35 EUR

Tropisch houten beeld van een Balinese dame zittend op ballustrade, gemaakt van jati hout 27x15x9cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 40 EUR

Tropisch houten beeld van een Balinese dame 20e eeuw. Gesigneerd A. FATIMAH 40x24x10cm.

Bronzen leeuw
Resultaat: 35 EUR

Bronzen leeuw ca. 1900, ongesigneerd 20x9x4,5cm. Cond.: U

Bronzen dame
Startprijs 400 EUR

Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U

2 Bronzen vazen
Resultaat: 55 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Afrikaanse sculptuur
Resultaat: 160 EUR

Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.

Bronzen naakte vrouw
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.

Bronzen golfspeler
Startprijs 120 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.

Bronzen olifanten
Geen vanafprijs

Bronzen beeld, voorstellende 2 olifanten in gevecht. Staand op marmeren sokkel 21e eeuw 32x49x15cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 80 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G

Bronzen borstbeeld
Startprijs 110 EUR

Bronzen borstbeeldje op marmeren voet ca. 1880, h.:16cm.

Marmeren buste, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.

Bronzen sculpture, jongen
Startprijs 135 EUR

Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.

Stel samac figuren
Resultaat: 220 EUR

Paar bronskleurige figuren ca. 1900., man en een voruw, gesigneerd G. Coudray 36cm. Cond.: U

Bronzen sculpture, mijnwerker
Startprijs 110 EUR

Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, Gesigneerd Hubert eind 19e eeuw, H.:25cm. Cond.: U

Bronzen harlekijn mignon
Startprijs 1.000 EUR

Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.

Bronzen engel
Resultaat: 700 EUR

Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U

Bronzen buste vrouw
Startprijs 475 EUR

Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.

Sculptuur
Startprijs 100 EUR

Sculptuur "'De samenhang`,H.15cm, B.12cm. Gest. B W M

Porseleinen Guan Yin
Startprijs 120 EUR

Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.

Boeddha
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur, zittende boeddha Tara Tibetaanse wijsheidsgod, 44cm.

Keizer
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur, Generaal Guan eind 20e eeuw, 25cm.

Apenkoning
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur China eind 20e eeuw. Patroon van het geluk 24cm.

Porseleinen figuur
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen figuur, ivoorkleurig, Guan Yin, god van het medeleven 35cm.