Smeedijzeren band,met scherpe punten, waarschijnlijk 17-18e eeuw? voor hond of gevangene?. 45x11x4 cm.
Art Nouveau dienblad met theepot. Dienblad is van aardewerk omrand met een tinnen rand, staand op pootjes ca. 1920. 45x35cm. Cond.: G. Theepotje is van J.N. Daalderop Tiel, 15x20x11cm.
Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G
Jugendstil sektkoeler, ca.1900, vertind, staand op 4 mooi bewerkte pootjes, onderkant gemerkt:Gerhardi&Co 512, H.26cm.,ø23cm/
2 Messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G
2 Bronzen lijstjes met emaille 20e eeuw. Op 1 lijstje zijn paradijsvogels met emaille ingelegd en de andere is ingelegd met bloemen. 10x8cm. Cond.: G
Paar wandornamenten in de vorm van een olifantenkop ca.1930,ebbenhout, aangezette oren, ogen en tanden van ivoor, H. 58cm.
Bronzen bureaulamp in diverse hoogtes te verstellen . De kap kan alle kanten op gezet worden. Cond.: G 50x22x15cm.
Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.
Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G
Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.
3 Delen Aziatisch o.a; Egyptische wandplaquette, groot houtsnijwerk en een lederen kameeltje
Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G
19e Eeuws gewichten set in houten kistje. Was 14 delig, is nog 12 delig, koperen gewichten, 25x8x11cm.
2 Oude geelkoperen hulzen als aandenken aan de zware slag bij Delden. Hulzen hebben de tekst; "Canada-Delden Holland 4 April 1945". De hulzen zijn gedateerd 1943-1944 54x33x13cm. Cond.: G
Doos met medailles en keuringen 220 stuks. Vanaf 1931 zitten medailles veel 50-er jaren.
1x Koperen braadpan begin 1900, 8xø8cm. 1x Rood- met geelkoperen schenkkan midden 20e eeuw, 40xø20cm.
Roodkoperen appelketel 19e eeuw. Knop is van porselein 38x30x26cm. Cond.: G
Doofpot 19e eeuw gemaakt van roodkoper en het deksel is van geelkoper 37xø27cm. Cond.: G
Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G
Insteekketel voor de kachel van rood- en geelkoper met tuit en houten greep, 25x20x18cm.
2 Antiek geelkoperen Engelse kaarsenstandaards ca. 1890-1900. Zijn iets verschillend qua vorm 24xø11cm. en 23xø10,5cm. Cond.: G
Roodkoperen tuitkan met messing handvat en knop. Geheel gedecoreerd met rondjes en bloemetjes, ca. 1900, 45x30x20cm.
3-Delig tabaksstel 19e eeuw. Pijpstandaard, comfort en pot. Mahoniehout met koper. Cond.: G
Bijbel uit 1889 met antiek Hollands zilveren sloten, bevestigingspunten en ketting 835/000.
3 Oude kerkboekjes. 1x Nieuwe testament ca. 1800. 1x Christelijke gezangen voor de openbare godsdienstoefeningen 18e eeuw. 1x Psalmen en gezangenboek 1790.
Statenbijbel 1686 met 4 kaarten. Zilveren hoekstukken en klampen van latere datum. Prachtige papierkwaliteit
Antieke bijbel genaamd Christofhori anno 165. Boek is geheel geperkamenteerd, bevat 2 etsjes 13x6,5x7cm. Cond.: R
Antiek kerkelijk boek van de Godsvruchtige Leidsman aanwijzende den weg ten hemel door oefening en gebeden van de heilige maagd maria. ca. 1835. Boek is in Oud Nederlands geschreven en heeft minimaal ...
Oude 17e eeuwse bijbel 1665, gemaakt door Jacobus Savry. Vol met 17e eeuwse gravures en originele lederen goudstempelband. 36,5x23,5x8cm. Cond.: G
3 Antieke boeken. 1x Cornelii Iansenii anno 1685 ca. 1800. 1x Bloemhof Der kerckelicker erimonien 18e eeuws. 1x tegenwoordige staat der vereenigde Nederlanden, Elfde deel begin 19e eeuw. Cond.: R
Lutherbijbel, Leipzig 1707. Originele band met messing klampen
Statenbijbel Pieter Keur 1704 met 2 kaarten. Originele band met messing klampen.
Tinnen fruitschaal op pootjes 2e helft 20e eeuw. 10xø32cm. Cond.: G
19e Eeuwse tinnen kraantjeskan met koperen comfort 42xø15cm. Cond.: U
Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R
Spaans geweer 19e eeuw met zilver en koper beslagen, frontlader, 155cm.
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U
Loep met briefopener, ca.1920, de beide heften zijn gegoten uit brons, L.25cm. Cond:G
Oude pluche teddybeer. Armen en benen zijn verstelbaar. 50-er jaren 75x40x20cm. Cond.: G
Minervan celluloid popje met originele kleding. Duits genummerd 4, met bijbehorend metalen bedje ca. 1930. L.:30cm.
Houten poppenkinderstoeltje. te gebruiken als stoel en als speeltafel ca. 1920-1930 60x35x35cm. Cond.: R
Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G
Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G
2 Bakkelieten letterdozen ca. 1940. 1x Letterdoos, 1x speeldoos met monogram LCMG
Blikken/Plastic Locomotief van SKK (Shinsei Kiki Japan), in uitstekende staat, zonder batterij. 38x15x12cm.
Tinnen locomotief van E. Flim Lemez (Hongarije). In goede conditie, batterij mist. 28x17x12cm.
Opwindbare tinnen auto, Auto Sedan Gran Tourismo 1935 van Paya Toys. Gelimiteerde reproductie (anno 1989) van catalogusnummer 904 uit 1934 van Paya Toys. Nummer 2327/5000. incl certificaat, doos en s...
2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.
Duitse blikken tank made in Germany Foreign begin 20e eeuw. 14,5x8x9cm. Cond.: G
Schuco Classic Examico 4001, Art. Nr. 01030 met opwindmechanisme, in uitstekende staat en met originele verpakking.
Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18
Blikken Hausser geschut, Duitsland,begin 20 eeuw, 16x8x6 cm.bespeeld. Cond:G
Schuco Kommando Auto 2000 in originele verpakking, beide delen aanwezig. Cond.: U.
2 Houten modelboten in goede conditie. 50x18x11cm en 40x21x11cm.
2 Smeedijzeren wandlampen gedecoreerd met accantusblad. Lamp is zwart met goudkleruige accenten. Eind 20e eeuw 58x34x18cm. Cond.: G
Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U
Art Deco wandlampje in de Amsterdamse school-stijl met gebrandschilderd glas. Midden 20e eeuw. 18x25x20cm. Cond.: G
Staande messing petroleumlamp begin 20e eeuw met glazen kap van latere datum 50xø15cm. Cond.: G
4 Porseleinen petroleumlampjes ca. 1900. 2x Handbeschilderd met bloemen 25cm. 1 is omgebouwd tot elektrische lamp gemerkt Kosmos.
Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U
2 Aardewerken staande schemerlampen , rood van kleur versierd met goudkleurige beschilderingen. Aan de zijkanten bevinden zich 2 leeuwekoppen. Eind 20e eeuw. Goede kwaliteit. 70cm.
Oude lamp gemaakt van een antiek wagenwiel ø73cm. Lamp heeft 5 fittingen
4 Oude granaathulzen van koper omgebouwd tot gebruiksvoorwerpen, o.a; 2x een asbak en 2 vaasjes. 3x uit 1944 en 1x uit 1943, Cond.: G
Koperen antieke schoorsteenketel met tuit (deksel mist) ca. 1880 en een koperen puddingvorm Cond.: G
3 Miniatuur doofpotjes gemaakt van roodkoper en messing 20e eeuw. 18 en 17cm. Cond.: G
2 Oude kaarsenstandaards, 1x Engelse met schuif gemaakt van koper ca. 1920.20xø11cm. 1x leeuwen kaarsenstandaard met bronzen wapen van Amsterdam 2e helft 20e eeuw. 24x20x9cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp,ca. 1900, met mondgeblazen voet en oude witte opaline kap. 52x ø 27cm.
Bronzen staande lamp met kap ca. 1940. Staand op 3 voetjes waarin 3 puto gezichtjes verwerkt zijn. 98cm. Cond.: G
Grote messing vogelkooi met een papegaai van gips. Het deurtje van de kooi mist, verder goed. 78xø42cm.
Bol schilderijtje ter decoratie met goudkleurige lijst en voorstelling van een fruit stilleven eind 20e eeuw. 25x19,5x6cm. Cond.: G
Kunststoffen tand nagegoten van een walrustand. geheel in de stijl van de 19e eeuw. gegraveerd met VOC schepen, diverse vogels en walvissen. 55cm. Cond.: G
Tinnen setje om je eigen tinnen soldaatje te maken. Er zijn 14 malletjes, gietlepel en diverse broddjes bij. Cond.: U
Klein Chinees bruidskistje gemaakt van hout 16x32x17cm. Cond.: G
2 Glas in lood raamhangers gebrandschilderd met ambachts voorstelling, 1x de spinster,1x de huisvrouw.,ca 1920, 23x30cm
2 Staande petroleumlampen. 1x lamp met bronzen voet en wit opaline kap 60cm. 1x Lamp met bronskleurige voet en aardewerken bol met afbeelding van een molen. 54cm.
Vierkantje Tiffany stijl staand lampje met gietijzeren voet. 28,5x14x14cm. Cond.: G
39-Delig bestekset in originele cassette afkomsting uit West-Afrika. Bij de gehele set zijn de heften van hout in de vorm van een vogel en de zijkanten van messing. Cond.: G