Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen schaaltje + vaasje
Startprijs 100 EUR

Meissen dekseldoosje en vaasje. Dekseldoosje beschilderd met bloemen 9x7,5x5cm. Cond.: G. Vaasje beschilderd met bloemotief 14,5xø7cm. Cond.: G Beide midden 20e eeuw.

2 Kaiser vazen
Startprijs 60 EUR

2 Porseleinen dekselvazen gemerkt: Kaiser W. Germany 30-er jaren. Handbeschilderd met bloemen 24xø14cm. Cond.: G

12-Delig theeservies
Startprijs 250 EUR

12-Delig theeservies 30-er/40-er jaren Maria bont Rosenthal met bloemmotief. o.a; theepot, melkkan, suikerpot en 12 kop en schotels.

Inktpot, Purmerend
Resultaat: 225 EUR

Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U

6-Delig koffieservies
Startprijs 900 EUR

6-Delig koffieservies Meissen 60-er jaren purperroos bloemdecor. 6 Kop en schotels, melkkan, suikerpot en koffiekan. Nieuwprijs: € 2.900,-

5 Delen wit Meissen
Resultaat: 10 EUR

5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G

Bord
Geen vanafprijs

Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G

2x Herend porselein
Geen vanafprijs

2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U

Delfts blauw bordje
Startprijs 90 EUR

Delfts blauw aardewerken bord Hollands 18e eeuw. Met haarscheur en randschade ø22,5cm.

Ovaalvormige vaas
Startprijs 150 EUR

Ovaalvormige vaas met drakenmotief gemerkt P.P.M. ca. 1960, H.:44cm.

Delfts blauw bord
Startprijs 70 EUR

Delfts blauw bord ca. 1800, gepolychromeerd met bloemen gedecoreerd ø23,5cm.

7 Delen Fürstenberg serviesgoed
Resultaat: 10 EUR

7 Delen Fürstenberg serviesgoed, melkkan,suikerpot,kop en schotel, 3 bordjes.

Porseleinen haan
Startprijs 100 EUR

Grote porseleinen haan ca. 1900 (genummerd 31) 35x20x14cm. Cond.: U

2 Bierpullen Grenshausen
Startprijs 50 EUR

2 Oude bierpullen (Grenshausen), herkomst Duitsland ca. 1900. 1x met afbeeldingen van de 4 seizoenen. 1x drinkende man met links en rechts een jongeman en vrouw. 1 pul mist klein chipje ca. 28cm hoog...

Porseleinen dame
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen dame ca. 1930 staand op sokkel geheel handbeschilderd met vele kleuren. Beeld is goed, maar missen 2 vingers. 60x16x20cm.

Porseleinen beeld, chinees
Startprijs 30 EUR

Porseleinen beeld van een Chinese man ca. 1950. man heeft een ronde tas in de handen, geheel handbeschilderd 31x14x8cm. Cond.: G

8 kantig imaribordje
Resultaat: 40 EUR

8 Kantig imaribordje. japans 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen, 20x20x13,5cm. Cond.: G

Imari knobbelvaas
Startprijs 90 EUR

Japanse imari knobbelvaas eind 19e eeuws met bloem-en vogeldecor.

Imari bordje
Geen vanafprijs

Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

Imari schaaltje
Startprijs 50 EUR

Japans imari schaaltje ca. 1880 met gecontourneerde rand.

Imari flacon
Resultaat: 90 EUR

Imari flacon met originele dop ca. 1900 met zilveren rand. geheel gedecoreerd met landschapsdecor 12x9,5x7,5cm. Cond.: G

2 Imari vazen met figuren
Startprijs 250 EUR

2 Imari vazen, Japan ca. 1900, handbeschilderd met figurendecor, 22xø14,5cm. Cond.: G

2 Imari rijstkommetjes
Startprijs 35 EUR

2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G

Imari vaas 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Imari porseleinen vaas 19e eeuw 62xø26cm. Cond.: U

2 Imari borden
Startprijs 25 EUR

2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

3 Imari schotels
Startprijs 70 EUR

3 Imari borden, 1 grote geschulpte 19e eeuw,heeft aan de rand 3 plekjes met schade, ø30.5 cm,1x geschulpt imari schoteltje 20e eeuwmet bloemmotief, ø21cm.,1 geschulpt imarischoteltje met een vaasmotie...

4 Aardewerken borden Swatow
Startprijs 30 EUR

4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G

Porseleinen inktpotje
Startprijs 30 EUR

Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.

Porseleinen fontein
Resultaat: 25 EUR

Wit porseleinen wandwaterfontein met deksel. Frankrijk ca. 1920. Gedecoreerd met jugendstil bloemen. De kraan ontbreekt en het deksel mist een hoekje. 34,5x25x11cm.

Empire bakje vuurverguld
Resultaat: 135 EUR

Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U

Doosje diversen
Resultaat: 10 EUR

Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...

Vaas Val Saint Lambert
Resultaat: 80 EUR

Valerie Saint Lambert, grote vaas van mat glas met bloemendecoratie van gekleurd glas, chip van 2mm. 28xø12cm. Cond.: G

Celadon vaasje ca. 1920
Startprijs 35 EUR

Groen porseleinen celadon vaasje ca. 1920, Gaaf 19,5xø10cm. Cond.: G

Kaststel 5x
Geen vanafprijs

5 Delig blauw aardewerken kaststel met landschapsdecor ca. 1960. van 2 deksels is het kroontje gelijmd, verder helemaal gaaf. Dekselvaas: 17x10x34cm. Andere vaas: 16x11x26cm.

6 Delfts blauwe borden
Resultaat: 30 EUR

6 Diverse blauwe borden o.a; 1x blauw bord met jagers en wild zwijn gemerkt Royal Sphinx Masstricht ø30cm. 1x jager en hond gemerkt Bosch ø25cm. 1x Bord met molen aan water ø23,5cm. 1x Appelplukkers i...

Biedermeier bakje
Resultaat: 80 EUR

Glazen Empire schaaltje met vuurvergulde houder ca. 1820, mooie kwaliteit 20xø15cm. Cond.: G

Divers porselein
Resultaat: 10 EUR

Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.

Oud keramiek bord
Resultaat: 150 EUR

Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel

3 Kopjes en 2 schoteltjes
Geen vanafprijs

3 Porseleinen kopjes(4,5xø7cm) en 2 schoteltjes (ø13cm.) met peterseliemotief. Vermoedelijk Wallendorf 1e helft 20e eeuw Cond.: G

2 Japanse borden
Startprijs 25 EUR

2 Japans porseleinen borden genaamd Fukukawi. Fijn handbeschilderd met bomendecor. Borden hebben kleine chips. Begin 20e eeuw ø24cm.

Petit four stelletje
Startprijs 20 EUR

7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G

Ivoren krokodil
Startprijs 275 EUR

Antiek ivoren krokodil

Ivoren vrouwenhoofd
Resultaat: 275 EUR

Antiek ivoren vrouwenhoofd

Uitgesneden ivoren slagtand
Startprijs 275 EUR

Uitgesneden antiek ivoren slagtand met vrouwfiguur.

Massief ivoren beeld
Startprijs 800 EUR

Prachtig antiek ivoren beeld van een Aziatische dame . geheel prahctig uitgesneden en zeer fijn gedecoreerd. Beeld staand op een uitgesneden sokkel van tropisch hout ca. 1900. 32,5cm.

Ivoren Netsuke, vrouw
Resultaat: 100 EUR

Antiek ivoren netsuke, voostellend een vrouw. Zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd. 4,5x3x2cm. Cond.: G

Ivoren Netsuke, monnik
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren Netsuke monnik met een instrument. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd 5x3x2cm. Cond.: G

Ivoren Netsuke, boer
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren Netsuke, Japanse boer met schep. Een Netsuke werd vroeger aan de riem gedragen. Zeer fijn gedetailleerd 5x3x2,5cm. Cond.: G

3 Figuren
Startprijs 55 EUR

3 Beenfiguren begin 20e eeuw,H.tot 5.3 cm.

Benen beeldje
Startprijs 45 EUR

Antiek uitgesneden benen beeldje

Benen beeldje
Startprijs 45 EUR

Antiek uitgesneden benen beeldje

Glazen schaal + 5 schaaltjes
Startprijs 20 EUR

6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...

3 Kastkommen Petrus Regout
Resultaat: 30 EUR

3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.

6 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

6 Delen glas/kristal o.a; 2 kristallen schaaltjes (ø11cm.) amandel geslepen. 3 Glazen schaaltjes (ø8,5cm.) amandel geslepen. 1 Glazen karaf met stolp 18,5xø7,5cm. Cond.: G

Copier, vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote Copier Leerdam vaas gemerkt C.L. 22,5xø14cm. Cond.: U

Kristallen Boheemse vaas
Startprijs 45 EUR

19e Eeuwse kristallen kelk met goud beschilderd. Boheems 17xø10cm. Cond.: G

2 Opaline vaasjes
Geen vanafprijs

2 Opaline vaasjes met bloemmotief omstreeks 1900, 23xø10cm.

Kristallen karaf met dop ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.

Hollands kristal
Resultaat: 25 EUR

1x 4 Delig Hollands waaier kristal roomstelletje 27x12x9 cm.,licht beschadigd, 1x zout-peper-mosterdsetje op schotel,Hollands waaier kristal,17.5x9x8 cm.licht beschadigd,

Kristallen bowlpot met steel
Startprijs 100 EUR

Antiek kristallen bowlschaal met originele sleef ca. 1900. Schaal is geheel geëtst met bloemdecor 33xø16cm. klein chipje in de rand.

Blauw geslepen dekseldoos
Startprijs 35 EUR

Blauw geslepen dekseldoos in de bloemstijl 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk geslepen. Doos heeft 1 chip.

Glazen karaf + glazen rookverdrijver
Startprijs 20 EUR

Glazen karaf met dop waarop 2 mannetjes zitten. H.:24cm. (karaf staat scheef) 1x glazen rookverdrijver op tinnen voet 25,5xø11cm. 20e eeuws. Cond.: G

Boheemse vaas
Startprijs 60 EUR

Grote Boheemse vaas begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met druiven en bladmotief, heel klein chipje aan zijkant 30,5xø15cm.

6 Boheemse wijnglazen + karaf
Resultaat: 100 EUR

6 Boheemse wijnglazen (11xø8cm.) met bijpassende karaf (41,5xø8,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Roodgeslepen glas gedecoreerd met diverse motieven.

Boheemse karaf met 6 glazen
Startprijs 100 EUR

6 Boheemse glazen (10,5xø6,5cm.) met bijbehorend karaf (21x21,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Rood geslepen glas gedecoreerd met dierenedcor.

3 Glazen beelden
Startprijs 30 EUR

3 Glazen beelden o.a; 2 ballerina's van 28cm en een glazen dolfijn 16cm.eind 20e eeuw. Cond.: G

Plateel bloempot
Startprijs 120 EUR

Grote Gouda plateel bloempot (Lotte), beschadigd 23xø30cm. Cond.: M

2 Plateel wandlampen
Startprijs 400 EUR

Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U

Vaasje, Gouds plateel
Resultaat: 25 EUR

Platelen vaasje met 2 oortjes,gemerkt 1143 Danier Gouda, 10x12 cm, met haarscheur.

Vaasje, Gouda
Startprijs 10 EUR

Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.

Platelen kaststel
Startprijs 25 EUR

3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U

2 Vaasjes
Geen vanafprijs

2 Vaasjes Gouds plateel

Plateel houder
Resultaat: 15 EUR

Gouds platelen zwavelstokkenhouder gemerkt Regina 295,Elma WB Gouda Holland. begin 20e eeuw, 1 chipje aan de onderkant. 6xø6cm.

Art Deco vaasje
Resultaat: 175 EUR

Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.

Bewerkt vaasje met zilveren rand
Startprijs 40 EUR

Aardewerken vaasje voorzien van een handbeschilderde Hollandse voorstelling, rand is afgewerkt met zilveren rand 7,5xø8,5cm. Cond.: G

2 Platelen vazen
Resultaat: 18 EUR

2 Platelen vazen. 1x Platelen kraagvaas van Royal Flora Keramiek Gouda Holland. gedecoreerd met bloemen 23xø13cm. Cond.: G 1x PLatelen vaas van Modica Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland Nr. 314 24xø...

2 Satsuma vogels ca. 1880
Startprijs 200 EUR

2 Satsuma vogeldrinkbakjes ca. 1880 in de vorm van een vogel zittend op een rots en boomstronk aan de aterkant 25x21,5x18,5cm. Cond.: G

Satsuma Boedha op olifant
Startprijs 140 EUR

Satsuma beeld, voorstellend boeddha zittend op een olifant ca. 1920 28x16x9cm. Cond.: G

Blauwe schotel
Geen vanafprijs

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

2 Chinese schotels
Resultaat: 50 EUR

2 Antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G

Vroeg 18e eeuws bord
Startprijs 45 EUR

Vroeg 18e eeuws blauw Chinees bordQuang Long, gedecoreerd met bloem- en takmotief. op de achterkant staan 2 vazen. Bord heeft randschade ø21cm.

Chinese vleesschotel
Startprijs 200 EUR

Chinese 8-hoekige vleesschotel 18e eeuw, met landschapsmotieven beschilderd 26x34cm. Gaaf.

4 Chinese schotels
Resultaat: 30 EUR

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

Japans blauw bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

18e eeuws blauw Chinees bord Quang Ci, bord is gedecoreerd met landschapsmotief 3xø22,5cm. Cond.: G

4 Chinese kop en schotels
Geen vanafprijs

4 Chinese kop en schotels met bladdecor Chien Lung. Kop: 4xØ6,5cm Schotels: 2xØ10,5cm.

2 Blauwe borden 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

2 Blauwe borden 18e eeuw. 1x gedecoreerd met bloemen ø22,5cm. en 1 chip. 1x Rijkelijk beschilderd met bloemenmotief ø21cm met randschade.

Chinees bord
Geen vanafprijs

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

3 Blauwe vazen 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...

Amsterdams bont schaaltje
Resultaat: 110 EUR

Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G

Chinese dekselpot ca. 1940
Resultaat: 50 EUR

Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G

5 delig Japans servies
Startprijs 25 EUR

5 delig Japans serviesje met drakendecor

Imari bord
Resultaat: 30 EUR

Grote imari schotel eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor ø35cm. Cond.: G

3 Diverse oosterse vazen
Startprijs 70 EUR

3 Diverse oosterse vazen o.a; 1x bijzondere mooie opengewerkte siervaas aan Japans aardewerk ca. 1950 30xø16cm. Gaaf. 1x Aardewerken knobbelvaas eind 20e eeuw. 33xø18cm. 1x Kraagvaas met bloemen en f...

Bavaria buste + presse papier
Resultaat: 40 EUR

1x Witte vrouwenbuste van Bavaria (14x10x6cm.), 1x beeldje van een hond liggend op een kussen (8x10x5,5cm.). Cond.: G

Handgeschilderde bloempot
Startprijs 45 EUR

Handgeschilderde porseleinen bloempot 1e helft 20e eeuw gedecoreerd met bloemen. Pot is gaaf 17xø18,5cm.

Wandbord Delft
Startprijs 35 EUR

Wandbord Delft, gemerkt: Boch fréres La Louviére Belgium,Delfts, voorstellende rokende zeeman, ø 25 cm.