Zilveren dienblad met bewerkte rand en mooi bewerkte handgrepen 800/000, Cond.: U 776gr.
Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).
Zwaar zilveren dienblad staand op 4 leeuwenpootjes, puntgaaf, 800/000, Cond.: U
Zwaar zilveren dekselschaal met mooi bewerkte rand 800/000 1262gr., onderschaal is geen zilver en hoort er origineel ook niet bij,
Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U
Longines zakhorloge 30e jaren, staal met emaille wijzerplaat met secondenaanduiding,en zilveren ketting
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U
E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G
Pieter lodewijk Francisco Kluyver (Amsterdam 1816 - 1900), olieverf op linnen, bosgezicht met vrouwtje in de vaond 49x37cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op linnen, boer met paardekar bij boerderij 30x40cm. Cond.: U
Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.
Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U
Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek, olieverf op linnen, romantisch landschap met figuren in de avond 19e eeuw, 46x30cm. Cond.: U
Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U
Tilly Moes, olieverf op linnen, Keulse pot met bloemen, 55x86cm. Cond.: G
Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U
Juan Soler 20e eeuw,strandgezicht met figuren,olieverf op linnen 40x30,5cm. Cond.: U
John Heartfield, 33 fotomontagen 1974, uitgever Dresden VEB Verlag der Kunst Dresden 1974. Porfolio met 33 reproducties van 66x50cm.in een grijze doos. Ook inclusief de 3 platen waarvan 2 met vertalin...
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G
Ongesigneerde originele houtskooltekening, Amsterdam, 38x24cm. Cond.: U
J.Th.Abels (Amsterdam 1803 - 1866 Abcoude), aquarel op papier, nachtelijk landschap met figuren 31x20cm. Cond.: U
Xeno Münninghof (deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op paneel, landschap met boom en boerderij 50x60cm. Cond.: U
Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.
Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U
T. Wissink 20e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap, 60x90cm. Cond.: U
Rene Leuveld, drieluik met moderne compositie, acryl op linnen, 70x100cm. Cond.: U
Gerrit Hendrik Gobell 1822 (Raalte 1786 - 1833 Deventer), olieverf op paneel, bosrand met figuren 35x30cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U
Bernd Pöppelmann, geschilderd in 1979, olieverf op linnen, "Auerhaan met hennen", 70x80cm. Cond.: U
H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U
Wilhelmus Hendrikus Petrus Johannes de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), aquarel op papier, "meisje met hoed" 36x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U
Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G
Monogram H.M. 19e eeuw, olieverf op paneel, "Brief schrijven", 20,5x27,5cm. Cond.: U
Anton Funke(Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), aquarel op papier, vaas met bloemen 32x50cm.
Naar Louis Apol, olieverf op paneel, winterlandschap 27x18cm. Cond.: R
Herman Dr. Carel ten Cate (Den Haag 1822 - 1891 Scheveningen), aquarel op papier, "De Reiziger" 17x21cm. Cond.: U
Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U
Van het Wout (1922 Rotterdam), olieverf op linnen, landschap, 30x40cm. Cond.: U
Gesigneerd W.F. Hofker '45, aquarel op papier, Balinese schone 35x24cm. Cond.: G
Petrus Augustus Beretta (Rotterdam 1805 - 1866 Den Haag), olieverf op paneel, twee tjalken in een rivier met figuren. (Inclusief taxatierapport van Simonis +Buunk) 34,5x26,5cm. Cond.: U
Ongesigneerd damesportret in chique kleding 18e-19e eeuws in ongerestaureerde staat. 33x41cm. Cond.: G
Barok tekening,Mrs.Catharine Dodgson 1883-1954 England A Garden Statue bij Tietz,Veitshöchheim. Gemengde tevhniek op papier. 38x25 cm. Cond:U
Willem Maris (1844 - 1910 Den Haag), olieverf op linnen, berglandschap met besneeuwde bergtoppen 45x27cm. Cond.: U
Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en aardewerk 70x60cm. Cond.: G
Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U
A.J. van Prooijen, pendant, olieverf op mahonie paneel., jongetje met bezem in de sneeuw, meisje met kruiwagen in het koren. 12.5 x 21 cm. Cond: U
Hetty Broedelet (Hester Henkes Delfshaven 1877 - 1966 Deventer), olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x32cm. Cond.: G
M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U
Lorje 1978 (Enschede), olieverf op linnen, eendje boven een plas 50x70cm. Cond.: U
Josef Dederichs (1873-1948/58),olieverf op paneel, Venetiaans kanaal met gondelvaarder,60 x 50 cm.
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier 58x38cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U
Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 35x45cm. Cond.: U
Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 40x50cm. Cond.: U
J.C. Meerburg (Gorinchem 1881 - ), olieverf op paneel, landschap met boerderij 31x21cm. Cond.: U
Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U
Simon Twint (1937 Amsterdam), zeegezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U
Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, Chess in quadruplicate 1972 25x25cm. Cond.: U
Gesigneerd R. Wouters, olieverf op linnen, kade met schepen en vissers, 120x80cm. COnd.: U
Andre Derain (1880 - 1954), "Femme", kleurenlitho
Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met sexy dame 60x90cm. Cond.: U
B.J.van Hove (1790 - 1880 Den Haag), aquarel op papier, stadagezicht met ophaalbrug 34x24cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met herder en schapen bij avond, 36x50cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U
2 Werken van Richard Matouschek (1920 - 1976 Wenen ), olieverf op paneel, impressie van landschappen 33x26cm. Cond.: U
Raadsveld 84, 216/225, litho op papier, panda, 45x64cm. Cond.: U