Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Vazen
Geen vanafprijs

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

Aparte Art Deco vaas
Geen vanafprijs

Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.

Boheemse vaas
Startprijs 145 EUR

Boheemse vaas barnsteen kleurig ca.1920 hoekig geslepen. H.26cm.

2 Figuren
Geen vanafprijs

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

3x Herend porselein
Resultaat: 70 EUR

3 Delen Herend porselein. 1x opengewerkt schaaltje 10x7x3cm. 1x Flesje 15,5xø8cm. 1x schaaltje 9x14x14cm. Cond.: U

10 Delen porselein
Geen vanafprijs

10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U

Val Saint Lambert schaal
Geen vanafprijs

Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U

Boheems sierglas
Startprijs 70 EUR

Boheems sierglas ,2e helft 19e eeuw,rood rondom geslepen met burchten en herten. H.17.5 cm.

2x Wedgwood
Resultaat: 30 EUR

2 Delen wedgwood porselein. 1x botervloot Barlaston Wedgwood 19x12x9cm. 1x bord Wedgwood Gold Columbia 1xø27,5cm. Cond.: U

3 Majolica borden
Resultaat: 40 EUR

3 Italiaanse majolica hangborden 20e eeuw. Ceramica De Alcora 2xø34cm 1xø31cm. Cond.: U

6 Keramiek bordjes
Geen vanafprijs

6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.

Kristallen coupe, blauw
Resultaat: 30 EUR

Kristallen coupe met blauw, vermoedelijk Duitsland ca. 1900 13,5x14cm. Cond.: U

2 Borden
Startprijs 80 EUR

2 Borden omgeving Wallendorf, beschilderd met bloemmotief en insecten, 18e eeuw, ø23cm, randbeschadigingen.

Kristallen tulpenvaasje,vuurverg.voet
Geen vanafprijs

Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U

Porseleinen koffieset
Startprijs 20 EUR

Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.:...

2 Kristallen koektrommels
Resultaat: 40 EUR

2 Kristallen koektrommels met zilveren hengsel 20e eeuw 20xø12cm. en 22xø13cm. Cond.: U

Fruittester
Geen vanafprijs

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

Keramiek haan
Geen vanafprijs

Grote keramiek haan ca. 1900, ongemerkt. 46x39x20cm. Cond.: U

3 Delen glas, rood
Resultaat: 20 EUR

3 Delen rood glas 2e helft 20e eeuw. 2 Vazen(17xø9cm en 30x7,5x7,5cm) en asbak (10x10x4,5cm.). Cond.: U

Copier, asbak
Resultaat: 25 EUR

Hoge Copier Leerdam asbak gemerkt C.L 9,5xø12cm.

Copier, vaas
Resultaat: 35 EUR

Kantige Copier leerdam vaas, gemerkt C.L. 12,3xø12cm. Cond.: U

3x Murano glas
Resultaat: 100 EUR

3 Delen Italiaans Murano glas. 1x schaal 25x18x4,5cm. 1x vaasje 7xø6,5cm. 1x vaasje 7x7x6cm. Cond.: U

2 Delen glaswerk
Resultaat: 20 EUR

2 Delen glaswerk. 1x Karaf 37xø10cm. 1x Kom 7xø17cm. Cond.: U

Divers glaswerk
Geen vanafprijs

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

Doos met 9 kristallen glazen
Resultaat: 30 EUR

Doos met 9 kristallen glazen 20e eeuw. 18xø8cm. Cond.: U

12 Boheemse glazen
Startprijs 100 EUR

12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6s rood 19xø8,5cm. Cond.: U

9 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

9 Delen glas/kristal. Schalen en bakjes Cond.: U

Doos kristallen glazen
Geen vanafprijs

Doos met kristallen glazen 20e eeuw. 16 stuks Cond.: U

3 Delen gekleurd glas
Startprijs 20 EUR

3 Delen gekleurd glas, 1x rookverdrijver 18xø12,5cm. 2x schalen 15xø24cm. en 9,5x30x25cm. 20e eeuw. Cond.: G

Keramiek plaquette
Geen vanafprijs

Keramiek plaquette, Oostenrijk,waarschijnlijk jubileumsuitgave 200 jarig Huzaren Regiment 1763, Met monogram SK Tirol, 20x26cm.

Tegeltableau, haan
Resultaat: 15 EUR

Tegeltableau, voorstellend een haan, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 26x26x1,5cm. Cond.: U

Tegeltableau, vaas
Resultaat: 30 EUR

Tegeltableau van vaas met bloemen, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 38,5x25,5x1cm. Cond.: U

16 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

Royal Copenhagen glas schaal
Startprijs 70 EUR

Designschaal glas, blauw gekleurd, Royal Copenhagen met origineel etiket, ø34cm.

Eetservies pickfort
Geen vanafprijs

Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G

3 Delen kristal
Startprijs 65 EUR

3 Delen kristal 70e jaren, met ster slijpsel vaas H 35cm.,karaf (stop l.besch)H 25cm.,en ovale schaal L.26 cm.

27 Delen Royal Copenhagen
Resultaat: 50 EUR

27 Delen Royal Copenhagen met bloemdecor en bladgoed Cond.: U

Karaf diamantslijpsel
Startprijs 110 EUR

Karaf in diamantslijpsel ca.1900 rondom gegraveerd. H.31cm.

24 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 25 EUR

23 Delen Hutschenreuther porselein serviesdelen met bladgoud, Duitsland. Cond.: U

Glazen sierkom
Startprijs 90 EUR

Glazen blauwkleurig transparante sierkom, 2e helft 20e eeuw, 10xø12cm. Cond.: U

Italiaanse vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote keramiek vaas, vermoedelijk italiaans 32xø26cm. Cond.: U

Kristallen schaal
Startprijs 20 EUR

Mooi geslepen kristallen schaal, 4,5xø28cm. Cond.: U

Twee kruiken
Geen vanafprijs

Twee kruiken Spanje 20e eeuw. 25x23x19cm en 28xø17cm.

Opaline vaas
Geen vanafprijs

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

Groene vaas
Startprijs 15 EUR

Glazen groen transparante vaas, 2e helft 20e eeuw, 24,5xø19cm. Cond.: U

Kristallen driehoekschaal
Startprijs 20 EUR

Mooi geslepen driehoekige schaal, licht beschadigd, 4,5xø23cm. Cond.: G

Kristallen hengselmandje
Startprijs 20 EUR

Mooi geslepen kristallen hengselmandje met bloemmotief, 20x20x12cm. Cond.: U

Romeins glas
Resultaat: 75 EUR

Antiek glazen mooi geirriseerde amfora, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 14x9xø8cm.

Kristallen schaal
Resultaat: 13 EUR

Bewerkte antieke kristallen schaal (1 kleine chip), 19e eeuw, in goede staat, 8,5xø24cm.

Kristallen mandje
Startprijs 30 EUR

Mooi geslepen kristallen mandje, 12xø25cm. Cond.: U

4-Delige set
Resultaat: 70 EUR

Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G

Aardewerken fruitservies
Resultaat: 50 EUR

Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G

Aardewerken schaal
Startprijs 10 EUR

Aardewerken schaal met schepen afgebeeld, 30x24x4cm. Cond.: U

2 Aardewerken borden
Startprijs 140 EUR

2 Aardewerken borden met middeleeuwse voorstellingen, ca. 1880, monogram O.K., omgeving Grenshausen, ø25cm. Cond.: U

2 Kommen
Resultaat: 15 EUR

2 Keramische kommen met bloembeschilderingen van Societe Ceramique Maastricht (London motief), 20xø11cm. Cond.: U

3 Tegels in lijst
Startprijs 30 EUR

3 Makkumse tegels in eikenhouten lijst met 3 afbeeldingen van ruiters te paard, 20e eeuws, 42x16cm. Cond.: G

Clowntje
Startprijs 35 EUR

Klein borstbeeldje van een porseleinen clowntje ca. 1930, 5xø4,5cm.

Imari vaas
Startprijs 80 EUR

Japanse goud imari vaas met vogel- en landschapsdecor, ca. 1890, H.:26cm.

2 Japanse rijstkommen
Resultaat: 50 EUR

2 Japanse rijstkommen blauw/wit, eind 19e eeuw, 5,5xø14cm.

Bavaria servies
Resultaat: 25 EUR

21-Delig blauwkleurig Bavaria servies van Seltman Weiden, 1e helft 20e eeuw, Cond.: U

Grote plateel oorvaas
Startprijs 70 EUR

Grote platelen oorvaas met schenktuit, gemerkt 1721 Beek Gouda Holland, 17,5x13x11cm. Cond.: R (kleine chipjes)

Platelen potje
Startprijs 50 EUR

Platelen oorkannetje met schenktuit, gemerkt Koninklijk Gouda Holland, J-VH, onder de voet is een stukje gelijmd, 10,5x13cm.

Platelen vaasje Amsterdam
Startprijs 30 EUR

Platelen oorvaasje met opschrift Amsterdam, gemerkt 319 Zenith Gouda, 10,5xø5,5cm. Cond.: U

Platelen petit-four stelletje
Resultaat: 60 EUR

Platelen 13-delig petit-four stelletje, gemerkt HAMAZE Gouda, begin 20e eeuw, 3 bordjes met chipje, 8x20x15cm. Cond.: G

Plateel klokje
Startprijs 175 EUR

Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G

Diverse borden Staffordshire
Geen vanafprijs

15 Borden Staffordshire England porselein + 6 koppen en schotels met Japans motief, Cond.: U

Groot Japans wandbord
Startprijs 60 EUR

Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.

3 Meissen borden
Startprijs 140 EUR

3 Diepe borden Meissen, blauw/wit, ca. 1960, gaaf, ø24cm.

Meissen wandbord
Startprijs 100 EUR

Groot meissen wandbord, Teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U

K.P.M. bordjes 9x
Startprijs 30 EUR

K.P.M. bordjes met bloemmotief omstreeks 1920, Ø19 cm. 9 stuks. Cond.U

6 Meissen borden
Startprijs 200 EUR

6 Meissen borden, knaufzeit 1890/1900,met bloemmotief,z.g.n.veldbloemen.

6 Meissen kop en schotels
Startprijs 600 EUR

6 Meissen kop en schotels,1e helft 20e eeuw.met veldbloemen,Ø8.5 cm.,H.7.5 cm.Cond.U

Meissen melkkannetje
Startprijs 100 EUR

Meissen melkkannetje,1e helft 20e eeuw,met veldbloemmotief, H.11.5 cm.
Cond.:U

Meissen koffiekan
Startprijs 300 EUR

Meissen koffiekan,1e helft 20e eeuw, met veldbloemmotief, H.25 cm., Cond.:U

Meissen roomstelletje op tablet
Startprijs 300 EUR

Meissen roomstelletje op tablet,Knaufzeit (1850-1924)beschilderd met violen en goudkleurige rand.

2 Ovale schaaltjes
Startprijs 30 EUR

2 Rosenthal ovale schaaltjes 50e jaren, met handgreepje en blauwe rand.1 greepje is gelijmd.

Rosenthal porseleinen putto met hond
Startprijs 50 EUR

Rosenthal porseleinen putto met hond,17x13x7.5 cm., 20e eeuw

Rosenthal porseleinen putto met ezel
Resultaat: 30 EUR

Rosenthal porseleinen putto met ezel, 12x12x605 cm., 20e eeuw

2 Gemberpotten 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

2 Gemberpotten 18e eeuw 16x16cm.

Kapitale dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.

Balustervormige vaas
Startprijs 100 EUR

Kapitale Chinese balustervormige vaas, met gecontourneerde rand, blauw-wit met bloemen beschilderd.Zeer decoratief. H 70 cm.,Ø36 cm.

Aardewerken kroes
Startprijs 45 EUR

Antieke drinkkroes met tinnen deksel en duimrust (reparatie aan deksel), 21x15xø10cm. Cond.: G

Tegel met mannetje,
Startprijs 35 EUR

Antieke tegel van man met hoed, 19e eeuw, beschadigingen langs de rand, 12,8x12,8cm. Cond.: R

Tegel met bloem,
Startprijs 75 EUR

Antieke tegel afbeeldend een vaas met bloemen, 17e eeuw, 13,4x13,5cm. Cond.: U

Tegel met mannetjes,
Startprijs 15 EUR

Antieke tegel 19e eeuw,van twee personen handhoudend (lichte beschadigingen langs de rand), 13x13cm. Cond.: R

Delfts aardewerken bord
Startprijs 110 EUR

Delfts aardewerken bord gesigneerd met een N, 18e eeuw, oude restauratie van 3,5cm aan de rand van het bord, 5xø30,3cm. COnd.: G

Delfts bord
Startprijs 75 EUR

Delfts bord met polychroom beschildering zonder monogram (oude restauratie, bord is doormidden geweest), 5,5xø35,5cm. Cond.: R

Porseleinen etagere
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen etagere, 20e eeuw Staffordshire England, 35xØ25cm. Cond.: U

2 Porseleinen borden, molens
Geen vanafprijs

2 Oud Hollandse borden, Ø24cm. Cond.: U

Doos kop en schotels
Geen vanafprijs

Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...

Doosje divers glaswerk
Geen vanafprijs

Doosje divers glaswerk, 2 karaffen, 1 bierpul van Heineken 1983, 6 kaarsenstandaards, 2 bakjes en 1 Boeddha tempel. Cond.: R

Imari schaal
Resultaat: 10 EUR

Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.

3 Petrus regout borden
Resultaat: 10 EUR

3 Petrus regout borden

Test 1
Startprijs 100 EUR

Test 1 2
Startprijs 200 EUR

Test 3
Startprijs 300 EUR