3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G
Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.
2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U
3 Delen Herend porselein. 1x opengewerkt schaaltje 10x7x3cm. 1x Flesje 15,5xø8cm. 1x schaaltje 9x14x14cm. Cond.: U
10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U
Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U
Boheems sierglas ,2e helft 19e eeuw,rood rondom geslepen met burchten en herten. H.17.5 cm.
2 Delen wedgwood porselein. 1x botervloot Barlaston Wedgwood 19x12x9cm. 1x bord Wedgwood Gold Columbia 1xø27,5cm. Cond.: U
3 Italiaanse majolica hangborden 20e eeuw. Ceramica De Alcora 2xø34cm 1xø31cm. Cond.: U
6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.
Kristallen coupe met blauw, vermoedelijk Duitsland ca. 1900 13,5x14cm. Cond.: U
2 Borden omgeving Wallendorf, beschilderd met bloemmotief en insecten, 18e eeuw, ø23cm, randbeschadigingen.
Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U
Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.:...
2 Kristallen koektrommels met zilveren hengsel 20e eeuw 20xø12cm. en 22xø13cm. Cond.: U
Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G
3 Delen rood glas 2e helft 20e eeuw. 2 Vazen(17xø9cm en 30x7,5x7,5cm) en asbak (10x10x4,5cm.). Cond.: U
3 Delen Italiaans Murano glas. 1x schaal 25x18x4,5cm. 1x vaasje 7xø6,5cm. 1x vaasje 7x7x6cm. Cond.: U
7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U
Doos met 9 kristallen glazen 20e eeuw. 18xø8cm. Cond.: U
12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6s rood 19xø8,5cm. Cond.: U
3 Delen gekleurd glas, 1x rookverdrijver 18xø12,5cm. 2x schalen 15xø24cm. en 9,5x30x25cm. 20e eeuw. Cond.: G
Keramiek plaquette, Oostenrijk,waarschijnlijk jubileumsuitgave 200 jarig Huzaren Regiment 1763, Met monogram SK Tirol, 20x26cm.
Tegeltableau, voorstellend een haan, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 26x26x1,5cm. Cond.: U
Tegeltableau van vaas met bloemen, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 38,5x25,5x1cm. Cond.: U
Designschaal glas, blauw gekleurd, Royal Copenhagen met origineel etiket, ø34cm.
Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G
3 Delen kristal 70e jaren, met ster slijpsel vaas H 35cm.,karaf (stop l.besch)H 25cm.,en ovale schaal L.26 cm.
27 Delen Royal Copenhagen met bloemdecor en bladgoed Cond.: U
Karaf in diamantslijpsel ca.1900 rondom gegraveerd. H.31cm.
23 Delen Hutschenreuther porselein serviesdelen met bladgoud, Duitsland. Cond.: U
Glazen blauwkleurig transparante sierkom, 2e helft 20e eeuw, 10xø12cm. Cond.: U
Glazen groen transparante vaas, 2e helft 20e eeuw, 24,5xø19cm. Cond.: U
Mooi geslepen driehoekige schaal, licht beschadigd, 4,5xø23cm. Cond.: G
Mooi geslepen kristallen hengselmandje met bloemmotief, 20x20x12cm. Cond.: U
Antiek glazen mooi geirriseerde amfora, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 14x9xø8cm.
Bewerkte antieke kristallen schaal (1 kleine chip), 19e eeuw, in goede staat, 8,5xø24cm.
Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G
Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G
2 Aardewerken borden met middeleeuwse voorstellingen, ca. 1880, monogram O.K., omgeving Grenshausen, ø25cm. Cond.: U
2 Keramische kommen met bloembeschilderingen van Societe Ceramique Maastricht (London motief), 20xø11cm. Cond.: U
3 Makkumse tegels in eikenhouten lijst met 3 afbeeldingen van ruiters te paard, 20e eeuws, 42x16cm. Cond.: G
Japanse goud imari vaas met vogel- en landschapsdecor, ca. 1890, H.:26cm.
21-Delig blauwkleurig Bavaria servies van Seltman Weiden, 1e helft 20e eeuw, Cond.: U
Grote platelen oorvaas met schenktuit, gemerkt 1721 Beek Gouda Holland, 17,5x13x11cm. Cond.: R (kleine chipjes)
Platelen oorkannetje met schenktuit, gemerkt Koninklijk Gouda Holland, J-VH, onder de voet is een stukje gelijmd, 10,5x13cm.
Platelen oorvaasje met opschrift Amsterdam, gemerkt 319 Zenith Gouda, 10,5xø5,5cm. Cond.: U
Platelen 13-delig petit-four stelletje, gemerkt HAMAZE Gouda, begin 20e eeuw, 3 bordjes met chipje, 8x20x15cm. Cond.: G
Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G
15 Borden Staffordshire England porselein + 6 koppen en schotels met Japans motief, Cond.: U
Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.
Groot meissen wandbord, Teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
K.P.M. bordjes met bloemmotief omstreeks 1920, Ø19 cm. 9 stuks. Cond.U
6 Meissen borden, knaufzeit 1890/1900,met bloemmotief,z.g.n.veldbloemen.
6 Meissen kop en schotels,1e helft 20e eeuw.met veldbloemen,Ø8.5 cm.,H.7.5 cm.Cond.U
Meissen melkkannetje,1e helft 20e eeuw,met veldbloemmotief, H.11.5 cm.
Cond.:U
Meissen koffiekan,1e helft 20e eeuw, met veldbloemmotief, H.25 cm., Cond.:U
Meissen roomstelletje op tablet,Knaufzeit (1850-1924)beschilderd met violen en goudkleurige rand.
2 Rosenthal ovale schaaltjes 50e jaren, met handgreepje en blauwe rand.1 greepje is gelijmd.
Rosenthal porseleinen putto met hond,17x13x7.5 cm., 20e eeuw
Rosenthal porseleinen putto met ezel, 12x12x605 cm., 20e eeuw
Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.
Kapitale Chinese balustervormige vaas, met gecontourneerde rand, blauw-wit met bloemen beschilderd.Zeer decoratief. H 70 cm.,Ø36 cm.
Antieke drinkkroes met tinnen deksel en duimrust (reparatie aan deksel), 21x15xø10cm. Cond.: G
Antieke tegel van man met hoed, 19e eeuw, beschadigingen langs de rand, 12,8x12,8cm. Cond.: R
Antieke tegel afbeeldend een vaas met bloemen, 17e eeuw, 13,4x13,5cm. Cond.: U
Antieke tegel 19e eeuw,van twee personen handhoudend (lichte beschadigingen langs de rand), 13x13cm. Cond.: R
Delfts aardewerken bord gesigneerd met een N, 18e eeuw, oude restauratie van 3,5cm aan de rand van het bord, 5xø30,3cm. COnd.: G
Delfts bord met polychroom beschildering zonder monogram (oude restauratie, bord is doormidden geweest), 5,5xø35,5cm. Cond.: R
Porseleinen etagere, 20e eeuw Staffordshire England, 35xØ25cm. Cond.: U
Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...
Doosje divers glaswerk, 2 karaffen, 1 bierpul van Heineken 1983, 6 kaarsenstandaards, 2 bakjes en 1 Boeddha tempel. Cond.: R
Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.