Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Buffetkast notenhout 3106
Buffetkast notenhout

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zakkroon 3122
Zakkroon

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Dienblad 3126
Dienblad

Resultaat:

30 EUR

Kleed 3129
Kleed
Geen vanafprijs
Verkocht
Kleed 3132
Kleed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse 3-zits bank 3133
Engelse 3-zits bank

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse 2,5 zits bank 3134
Engelse 2,5 zits bank

Resultaat:

75 EUR

Eiken Franse stoel 3136
Eiken Franse stoel
Geen vanafprijs
Verkocht
Kersenhouten theetafel 3154
Kersenhouten theetafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kinderstoel + schemelstoel 3156
Kinderstoel + schemelstoel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Eikenhouten kast 18e eeuw 3157
Eikenhouten kast 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bolpoot tafeltje 3166
Bolpoot tafeltje

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Grunder tafeltje 3167
Grunder tafeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Prisma zakkroon 3169
Prisma zakkroon

Resultaat:

150 EUR

2 Handgeknoopte tapijtjes 3179
2 Handgeknoopte tapijtjes
Geen vanafprijs
Verkocht
Krukje met figuren 3185
Krukje met figuren

Resultaat:

5 EUR

Engelse hangoortafel 3197
Engelse hangoortafel
Geen vanafprijs
Engelse ronde salontafel 3198
Engelse ronde salontafel
Geen vanafprijs
Verkocht
Meidenkast 3201
Meidenkast

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Goudkleurige spiegel 3202
Goudkleurige spiegel

Resultaat:

25 EUR

4 Kleine kleedjes 3214
4 Kleine kleedjes
Geen vanafprijs
1 Kleed 190x126cm. 3216
1 Kleed 190x126cm.
Geen vanafprijs
Verkocht
Prisma lamp 3217
Prisma lamp

Resultaat:

150 EUR

2 Tafellopers 3218
2 Tafellopers
Geen vanafprijs