Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken wandklok 3021
Eiken wandklok
Geen vanafprijs
Verkocht
Porseleinen klokje 3022
Porseleinen klokje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten staartklokje 3024
Wortelnoten staartklokje

Resultaat:

40 EUR

Zaanse klok 3025
Zaanse klok
Geen vanafprijs
Zaans klokje 3026
Zaans klokje
Geen vanafprijs
Verkocht
Haantjes comtaise 3030
Haantjes comtaise

Resultaat:

275 EUR

2 Eikenhouten Art Deco klokken 3040
2 Eikenhouten Art Deco klokken
Geen vanafprijs
Regelateur Seikosha 3041
Regelateur Seikosha
Geen vanafprijs
Verkocht
2 Eikenhouten pendules 3043
2 Eikenhouten pendules

Resultaat:

20 EUR

Franse Art Deco klok 3045
Franse Art Deco klok
Geen vanafprijs
Regelateur Junghans 3046
Regelateur Junghans
Geen vanafprijs
Regelateur Gustav Becker 3047
Regelateur Gustav Becker
Geen vanafprijs
Verkocht
Noten gefineerde pedule 3048
Noten gefineerde pedule

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kleine kolompendule 3050
Kleine kolompendule

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Franse schoolklok 3051
Franse schoolklok

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3052
Franse comtoise

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pendule 20-er jaren 3054
Pendule 20-er jaren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schwarzwald klokje 3057
Schwarzwald klokje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bergische klok 3058
Bergische klok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klokje 3062
Schwarzwalder klokje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schoolklokje 3063
Schoolklokje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Comtaise 3065
Comtaise

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Comtoise 3071
Comtoise

Resultaat:

150 EUR

Klokkenstel 3076
Klokkenstel
Geen vanafprijs