Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen abstract beeldje 4017
Bronzen abstract beeldje
Geen vanafprijs
Verkocht
Clownsbeeldje 4032
Clownsbeeldje

Resultaat:

8 EUR

Verkocht
Sculptuur neerdalende duif 4042
Sculptuur neerdalende duif

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen leeuw 4071
Bronzen leeuw

Resultaat:

35 EUR

Bronzen olifanten 4077
Bronzen olifanten
Geen vanafprijs
Beeldje op marmeren voet 4028
Beeldje op marmeren voet
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Bronzen meisje 4035
Bronzen meisje

Resultaat:

15 EUR

Houten sculpture 4068
Houten sculpture
Startprijs 20 EUR
Verkocht
3 Delen brons 4056
3 Delen brons

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen sculpture, Henneman 4037
Bronzen sculpture, Henneman

Resultaat:

475 EUR

Bronzen vijzel 4047
Bronzen vijzel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Bronzen bakkertje 4019
Bronzen bakkertje

Resultaat:

30 EUR

Bronzen dame met gans 4033
Bronzen dame met gans
Startprijs 35 EUR
Houten snijwerk 4057
Houten snijwerk
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Sculpture man 4067
Sculpture man

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Houten beeld, Balinese dame 4069
Houten beeld, Balinese dame

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Houten sculptuur 4066
Houten sculptuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Houten beeld 4070
Houten beeld

Resultaat:

40 EUR

Houten snijwerk 4020
Houten snijwerk
Startprijs 50 EUR
Bronskleurige figuur, opa 4060
Bronskleurige figuur, opa
Startprijs 50 EUR
Brondkleurige figuur, oma 4061
Brondkleurige figuur, oma
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen hond met fazant 4030
Bronzen hond met fazant

Resultaat:

60 EUR

Bronzen dame en heer 4025
Bronzen dame en heer
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen waterspugende eend 4046
Bronzen waterspugende eend

Resultaat:

60 EUR