Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Van London 1000
Van London

Resultaat:

300 EUR

H.P. van Eck 1003
H.P. van Eck
Geen vanafprijs
H.P. van Eck 1006
H.P. van Eck
Geen vanafprijs
Verkocht
J.H. Persijn 1009
J.H. Persijn

Resultaat:

100 EUR

Slager Jr. 1011
Slager Jr.
Geen vanafprijs
Verkocht
Kalshoven 1014
Kalshoven

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Xeno Münninghof 1017
Xeno Münninghof

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kalshoven, stilleven 1021
Kalshoven, stilleven

Resultaat:

250 EUR

Drieluik Rene Leuveld 1023
Drieluik Rene Leuveld
Geen vanafprijs
Verkocht
J. Pieneman, bootje 1025
J. Pieneman, bootje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
J. Pieneman, tropische vogels 1026
J. Pieneman, tropische vogels

Resultaat:

135 EUR

Ongesigneerd 1033
Ongesigneerd
Geen vanafprijs
Verkocht
Italiaans landschapje 1036
Italiaans landschapje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Barok tekening 1046
Barok tekening

Resultaat:

35 EUR

Pabst 1050
Pabst
Geen vanafprijs
Rodenburg 1051
Rodenburg
Geen vanafprijs
Hanton1928 1055
Hanton1928
Geen vanafprijs
Verkocht
Kalshoven 1058
Kalshoven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Goosen, koetjes in landschap 1061
Goosen, koetjes in landschap

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
"A point to point" 1072
"A point to point"

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
B. van Londen 1087
B. van Londen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Arie Knikker 1093
Arie Knikker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J. Pieneman 1095
J. Pieneman

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Schilderij Jan Wingen 1110
Schilderij Jan Wingen

Resultaat:

100 EUR